דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

ואן דה בק נתן משחק גדול, ממש אשמח לראות אותו בריאל.
פשוט היה בכל מקום. תיקל, תקף, כבש, לחץ.
אני מסתכל על טוני קרוס ואומר לעצמי למה לעזאזל הגרמני נחשב לאחד השחקנים הטובים בעולם?
הלוואי שהביא אותו, בטח כשהוא גם יכול לשחק בחוד הקישור ב4231, ולטעמי גם ב433

שם חדש במארקה: פרלאן מנדי המגן השמאלי של ליון. כדי לתת תחרות למרסלו לדבריהם.

זה הסיפור שלו: פרלאן מנדי: "אמבפה של המגנים" ינסה להפתיע את ברצלונה | ספורט 1

ASS טוען שיש סיכום מילולי עם אריקסן ועכשיו נשאר רק… דניאל לוי.

לפי השמועות בנתיים זה אומר:

קסמירו/מודריץ’ נדומבלה
…אריקסן
הזארד…וניסיוס/ניימאר ?
…ראש הזהב

נראה טוב לדעתי.

בקשר לאייאקס הכי הרשים אותי זה דה-בק, עד לפני שבועיים הייתי בטוח שהוא זה שמדברים עליו שחתם בברצלונה וחשבתי שברצלונה עשתה רכש מצויין, גם דה-יונג מצויין אבל כבר יש להם ארתור.

מדהים שיש לנו 4 מגנים שמאליים בסגל (מרסלו, תיאו, רגילון, אשרף שעשה הסבה) ואפשר להוסיף את נאצ’ו שמחלטר שם ל-5.
ועדין לא הייתי רוצה לראות אף אחד מהם בהרכב שלנו בשנה הבאה.

אל תדאג, אם יחתום וריאל תהייה חייבת שער מכריע ברגע הכי קשה הוא יהיה שם אם בבישול מבריק או בשער בלתי אפשרי.
טוטנהאם פצועה וחבולה ולא עברה רענון, הסיפור בריאל יהיה שונה מהמשחקים האחרונים שלו באלופות.

אם אריקסן אתמול היה משחק בקבוצה הקודמת שלו המשחק היה נגמר הרבה יותר מ 1-0 קטן.

אם הידיעה על מנדי נכונה אז זה מעודד שחושבים על להביא מגן שמאלי. רק לא ברור למה על חשבונו של רגילון ולא על חשבון מרסלו שעם כל האהבה נראה שגמר את הסוס. אם זידאן חושב שהוא יצליח להחזיר את מרסלו וקרוס לכושר ולהשיב להם את הרעב והתחרותיות אז אפשר כבר מעכשיו לוותר על העונה הבאה. גם אם זיזו יצליח מדובר על שני שחקנים שמתקרבים לסוף הקריירה, זה לא שווה את המאמץ. עדיף לחתוך כשעוד אפשר להשיג כמה גרושים עליהם. אם יובה רוצה את מרסלו עדיף למכור אותו. אסור לחזור על הטעות עם בייל בקיץ שעבר. היו יכולים בקלות למכור אותו לקבוצה באנגליה תמורת 100 מיליון אחרי הצמד בגמר מול ליברפול. הקיץ אף אחד לא רוצה אותו. בסוף נצטרך להשאיל אותו וגם להשלים לו את השכר המפלצתי.

בעוד בארסה עושה את כל המהלכים הנכונים אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לפשל הקיץ. פעם חשבתי שאחרי שמסי יפרוש התחרות תתאזן מחדש. עם ההתנהלות הבעייתית שלנו בשוק ההעברות וההצטיידות החכמה של בארסה אני כבר לא חושב שזה מה שיקרה. עם דה יונג ודה ליכט הם סידרו לעצמם שני עוגנים ל-12 העונות הבאות לפחות. עם קישור של בוסקטס, ארתור ודה יונג אנחנו לא הולכים להחזיק בכדור 20% מהזמן בקלאסיקו בשנים הקרובות. גם ככה אין אצלנו אף קשר שיודע לחטוף כדור חוץ מקאסמירו. הם הולכים להמשיך עם המשולשים שלהם סביב השחקנים שלנו בלי בעיות.

לפחות השמות שמוזכרים בהקשר שלנו מאז שזידאן חזר הם פוגבה, אריקסן, הזאר וכו’ ולא פלאסיוס מריבר פלייט שכנראה היה החיזוק העיקרי שלנו הקיץ אם פלורנטינו היה ממשיך לקבל את ההחלטות… מצד שני אם פוגבה הולך לעלות לנו 130 מיליון יורו אולי כבר עדיף לקנות בסכום הזה גם את ואן דה בק וגם את אנדומבלה מליון ועוד יישאר עודף.

אני מצפה לקיץ מטורף כמו ב-2009.

הם עוד לא החתימו את דה ליכט.

זה לא סופי אבל מאוד קרוב, יש כבר דיבורים על סכומים מול אייאקס (כ70 מיליון) והסכמה של הסוכן החלקלק לא לעשות בעיות בנושא החוזה.

איך זה שקבוצות כמו יובנטוס או מנצ׳סטר סיטי/צ׳לסי לא מציעות 80 מיליון על בלם שברור לכולם שהולך להיות אחד הטובים בעולם בעשור הקרוב?
את ריאל אני יכול להבין,הם החליטו להמר על מיליטאו שהייתה עליו פחות תחרות ובעיני המועדון הוא לא פחות מוכשר,אבל מה עם כל שאר המועדונים? מוזר.

בגדול, נטו יחסים טובים בין שני המועדונים והבחירה של דה ליכט בבארסה, כמה פגישות פנים אל פנים והעניין התקדם מהר. כל מועדון אחר שהיה רוצה להחתים אותו היה מקבל דרישה גדולה יותר ועוד לא דיברנו על ראיולה הנחש…

בדיוק כמו ההשפעה של זידאן על שחקנים צרפתים בהקשר של ריאל אגב, גם שם יש עניין של רצון משותף לשחק תחת הנהגתו ולא בקבוצה אחרת.

הרבה זמן לא התלהבתי משחקן צעיר כמו שאני מתלהב מז’ואאו פליקס. קאקא חוזר בזמן. מקווה לראות אותו אצלנו.
על פניו נדומבלה נראה כשרון גדול. מקווה שנוכל לראות את שניהם חוברים להזארד ויניסיוס ועוד איזה שחקן כנף וחלוץ נורמלים. אני מאוד אופטימי לגבי הקיץ הזה, נראה שאחרי שנים ארוכות של אופוריה מפגרת ההנהלה סופסוף מבינה שוב שיש כדורגל גם מחוץ למדריד של כריסטיאנו.

עם כל השמועות שעפות, באמת מפתיע שהשם שלו לא ממש צץ. שחקן מעניין, בלשון המעטה.
אני חושב שזה כיוון מצוין, להביא עוד קשר דפנסיבי ולעבור ל4231. ככה גם אין צורך בפוגבה, ויהיה מקום לאריקסן בקיץ הבא אחרי שנדע יותר טוב מי מתוך האזר\בנזמה\פליקס\וינסיוס\רודריגו\חלוץ רכש מתאים להרכב. פליקס התחיל כשחקן כנף בשמאל ככה שיש מקום להרבה ורסטליות עם כזה קאדר התקפי.

אני נכוויתי יותר מדי פעמים בכדי לכתוב דבר כזה… הרי ברור שזה יסתיים בהאזר ואיזה נדומבלה

ממש קאקה! מהרגע הראשון שראיתי אותו הוא הזכיר לי את הברזילאי וזה לא רק השיער.

ה"בעיה" איתו היא שהוא משחק כ10 קלאסי, וקשה לשחקנים היום לפרוח שם. כשהוא משחק בבנפיקה והוא הציר המרכזי של הקבוצה זה עובד, אבל בקבוצה שלא תשחק סביבו יהיה לו הרבה יותר קשה לבוא לידי ביטוי.

בכל מקרה - הלוואי ויבוא. טינאייג’ר שמשחק ברמה הזאת צריך להיות אצלינו. 120 מיליון יורו - סעיף השחרור שלו - נראה סביר נוכח היכולת והגיל.

יובה במעקב ארוך אחריו ואומרים שהיא תמכור את דיבאלה בכדי לממן את רכישתו, פליקס מעריץ שרוף של כריסטיאנו והיא הולכת להשתמש בזה בשביל להביא אותו, רונאלדו עצמו רואה בפליקס כיורשו. בינתיים בנפיקה כבר הספיקה להודיע שהיא לא הולכת לשחרר אותו בשום צורה וגם לא בעד 120.

אם 120 מליון זה סעיף השחרור שלו אז אין לבנפיקה כ"כ מה לעשות.

פליקס שחקן סופר כשרוני. אבל כפי שכתבו כאן כבר - זה אומר לשנות מערך.
יהיה מאבק רציני עליו. כרגע באמת נראה שיובנטוס הפייבוריטית.

הבוקר בשערי העיתונים, בין מסי לאיקר:

מארקה - הזאר ייסגר אחרי שייגמרו הליגות בעוד שבועיים

ASS - לוי רוצה 100 מיליון יורו עבור אריקסן, וצ’לסי רוצה 100 מיליון פאונד על הזאר (כ116 מיליון יורו). נשמע שזורקים סכומים מהשרוול אבל סדרי הגודל כנראה לא יהיו רחוקים מכך. סביר להניח שבקרוב נשמע שמועות על ניסיון להשלחת הגולפאי הוולשי באחת העסקאות.

שמועות על כך שריאל הציעה את בייל לפסז’ שלא שללה את הרעיון.

החתימה המסתמנת של יוביץ’ מאוד מעודדת אותי.
זה החלוץ הראשון שחותם בריאל עם פוטנציאל להיות חלוץ ראשון מאז… בנזמה? (אם לא אחשיב את מוראטה, מריאנו, אדביור, צ’יצ’ריטו וכו…).
אולי ההנהלה הבינה שלמרות הכושר הטוב של בנז אי אפשר להמשיך לבנות עליו לעוד שנים רבות בלי אף גיבוי סביר.

האב מפרסם שעסקת יוביץ סגורה והוא יגיע תמורת 60 מיליון יורו.
אחלה החתמה בעיני וגם במחיר ״זול״.
https://en.as.com/en/2019/05/03/football/1556914637_245596.html

אני ארחיב יותר כשזה יהפוך לרשמי אבל בינתיים אני די מעורער. במקום להיות מבסוט מחלוץ טוב שמצטרף אני לא מרוצה: כי השאלה עד כמה הוא טוב והאם במצבינו האנוש לא היינו חייבים ללכת על איקרדי או קיין (וברור שזה יהיה קשה) שמוכחים יותר, מקווה שלא מאמינים לשטות הזו של "הגולים יגיעו מהקישור. המועדון בחר בהחתמה הקלה. מעבר לכך זה לא שם גדול שיוכל באמת לספסל את בנזמה ואני די סקפטי לגבי היכולת שלו מחוץ לרחבה (מודה שראיתי אותו במשחקים מלאים רק בליגה האירופית ונגד צ’לסי עשה שער ממצב אחד, ולגבי הבונדסליגה כמעט ורק תקצירים). אגב אני לא מצפה שנתקרב אפילו להצלחות בליגת האלופות כפי שהיו והליגה הספרדית בעדיפות.