דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

שער המארקה עם השמות שיעסיקו אותנו הקיץ, “המצב האמיתי”.

הסכמה טוטאלית ואמונה שהזאר, יוביץ’ והמגן השמאלי מנדי יצטרפו. הזאר יוכרז רשמית רק לאחר גמר הליגה האירופית, ינסו לדחוף את מריאנו לפרנקפורט כדי לצמצם עלויות וכמוכן להוריד את מחירו של מנדי (מוערך ב-50 מליון יורו ויש לנו מעין זכות ראשונים אך לא החל משא ומתן). זידאן רוצה גיבוי למרסלו וזה לא יהיה רגילון.

הספק: קשר מרכזי - זידאן רוצה את פוגבה ובמועדון מאמינים שעדיף לצרף את אריקסן או ואן דה ביק מאייקס, מתגליות העונה. במארקה הציגו סקר בעניין.

החלום: ניימאר ונכתב שפלורנטינו ישלם גם 250 מליון יורו “מיידית ובלי היסוס”. לברזילאי נמאס מצרפת והוא ספג השעייה לאחר שהתעמת עם אוהד בגמר הגביע.

בשער ה-AS נכתב שזידאן רוצה את איסקו והוא יישאר בעונה הבאה במועדון.

אני מאוד מקווה שזידאן מבין שקשר אחד לא יעשה פה את ההבדל,אנחנו צריכים לפחות שני קשרים (התקווה שלי זה אריקסן ואנדומבלה,אבל אשמח גם אם פוגבה יגיע לצד אחד מהשניים) ובטח שאיסקו המאוס הוא לא הפיתרון,כמה עוד הזדמנויות אפשר לתת לשחקן הזה?

שאלה למי שמבין, מינו ראיולה (סוכן של פוגבה ודי ליכט) קיבל השעייה לשלושה חודשים, זה ישפיע על השחקנים שהוא מייצג? או שאפשר לנהל משא ומתן עם נציג אחר של המשרד שלו?

רק אם השחקנים שלו יעברו סוכן, או שראיולה ימשוך את עצמו מהמעבר
ואז כמובן לא יקבל גם כסף. לא רואה את זה קורה.

אז ראיתי את שני המשחקים של יוביץ’ מול צ’לסי. האנגלים סגרו אותו דיי טוב בצמד המשחקים ועדיין הוא כבש פעמיים.
הבנאדם צריך חצי הזדמנות בשביל לשים את הכדור ברשת.
יש לו טכניקה טובה, הוא חזק, בועט טוב בשתי הרגליים, צעד ראשון לא רע, אבל מעל הכל הבחור פשוט סקורר. יש שחקנים כאלה שיודעים לעשות זאת.
נראה לגמרי כמו משהו שחסר לנו.

שני עדכונים חשובים:

המקור שדיווח על הקאמבק של זיזו טוען הפעם: המועדון הודיע לקיילור שהוא לא בתוכניות לעונה הבאה. הפעם גם זידאן לא יוכל להגן עליו. השוער יפתח בהרכב נגד בטיס בברנבאו במחזור הסיום כדי להיפרד. במארקה נכתב שבמועדון אישרו להם את הפרסום.

כמוכן, לפי הלאקיפ הצרפתי: ריאל תודיע רשמית על רכישת אדן הזאר לאחר גמר הליגה האירופית (ייערך ב-29 במאי). המועדונים הגיעו לסיכום כבר לפני שבועיים-שלושה. המחיר: קצת פחות ממאה מיליון יורו. הזאר צוטט אתמול: “כבר החלטתי על עתידי והודעתי למועדון”. אנחנו נמתין בסבלנות…

הסכום בעצם מבטא החלפה של כריסטיאנו בהזארד, הבעיה היחידה שהמועדון היה מוכן לזרוק עונה לפח בין אם זה במודע ובין אם זה בגלל חלומות באספמיה, העיקר לא לשלם מחיר כפול.

מאוד מחכה לשמוע על החתימה של יוביץ’, הזאר מבחינתי כבר סגור, יוביץ’ יכולה להיות הברקה רצינית ל10 שנים קדימה.

לגמרי. הזארד כבר סגור אצלנו מתחילת העונה בערך. חדשות של אתמול.
אני רוצה חלוץ למען השם. עשר שנים.

כנראה יש מישהו ששומע את התפילות שלנו

הלוואי, אני מוכן לתרום. בואו נפתח מימון המונים.

Too good to be true

רק חסר שיציעו לנו את זה כטרייד על אמבפה.
בתכלס קרוס ואיסקו יכולים בהחלט לשדרג את הקישור הפריזאי, אך אני לא מבין מה הם חושקים בבייל? פחות טוב מדי מריה ודראקסלר אפילו.
אבל מי אני שאפקפק בהם, מוכן גם לזרוק לשם את ואסקז כאות תודה

בנוסף מדווחים שזידאן רוצה את בנו לוקה כשוער שני. מעניין מה עם לונין.

יש גם דיווחים שבמועדון מעדיפים את לונין.
אם לוקה יהיה השוער השני זו שערוריה, יש כל כך הרבה אלטרנטיבות ובמשחקים שהוא שיחק הוא לא נראה קרוב לרמה.

לדעתי זה הרבה יותר הגיוני מאשר להשאיר את לונין כשוער שני ולייבש אותו על הספסל כשיש לנו תקוות עתידיות לגביו (בניגוד ללוקה שלא מעניין אף אחד אם הוא מיובש בספסל או ביציע).
אבל באותה נשימה אני חושב שאנחנו זקוקים לשוער שני ראוי יותר.

אם מישהו חושב בהנהלה שזה השוער שאמור לעמוד בהרכב הקבוצה בכל שלבי גביע המלך ובפציעות של קורטואה אנחנו בבעיה גדולה.

בנזמה רק בן 31. שחקנים פחות גדולים ממנו, כמו פרנצ’סקו טוטי וראיין גיגס, פרשו בגיל 41. יש לכם עוד הרבה זמן להנות מהפלא הצרפתי.

מדווחים שהסיטי גם בעניין יוביץ׳. בנזמה לא יכול להסתיר את החיוך. מקווה מאד שזה סתם המצאה של עיתונאים

רק חסוס יש להם כמחליף לאגווארו, זה לא מספיק, אם אחד מהם נפצע אי אפשר לנהל משחקונים פנימיים ולכן חייבים את יוביץ’, ובדיוק ובמקרה ספונסר חדש שהיא חברת בת של איתיחאד אירווייז הזרים טונות של כסף, אז יש להם 200 מיליון ליש"ט לביזבוזים, כך שהם עומדים בקריטריונים של הפייר-פליי