דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לא בטוח איפה לשים את זה, אבל גריזמן עוזב. מניח שלא קשה לנחש איפה ישחק. אין מה להגיד, מדיניות רכש כושלת מאד של בארסה.
סע#@*!;₪@

https://twitter.com/Atleti/status/1128393365630980099?s=19

למישהו יש נתונים על הוצאות רכש שלנו ושלהם בעשור האחרון? הם זוכים באליפות כמעט כל שנה, ועדיין יש תחושה שהם מבזבזים ברמות של סיטי ופסז. קוטיניו פלופ בהתקפה, דמבלה פציע? לא נורא, נביא עוד קראק במשבצת שלהם לסגל. מצד אחד זה מעורר סלידה (ממש “יותר מסתם מועדון”) מצד שני, בריאל מדריד אחרי כמה שנים רעות ממש של החלוץ בנזמה, פציעות בלתי פוסקות של בייל, והשיא- עזיבת רונאלדו, וכל זה לא הובילו להחתמת קראק נוסף להתקפה. הקיצון השני.

גריזמן וברצלונה זה מין מצא את מינו, מעולם לא סבלתי אותו. שיהנו יחדיו.

מעניין יהיה לראות איך הוא יתאים את עצמו לקבוצה שבה הוא לא הכוכב, הוא משחק פחות או יותר בעמדה של מסי וראינו מה זה עשה לקוטיניו. בנוסף הוא חווה ירידה ביכולת השנה.
בלי קשר, לא יודע איך הם מחזיקים שם את המאזן הכספי, מפזרים כסף כמו סיטי ופסז ועוד עם משכורות מטורפות.

זה מעודד כי יום אחרי מסי הם נשארים בלי כסף

ודה ליכט בדרך. אוטוטו אנחנו הקבוצה הרביעית בטיבה בליגה…

אל צ’ירינגיטו מצביעים על המחליף של גריזי. חאמס, מוראטה, יורנטה… סימאונה מנסה לאחד את קבוצה ב’ ההיסטורית (יורנטה לא היה שם אני יודע).

צריך לזכור שהם מכרו את ניימאר ב220 מיליון, זה מכסה לבד את דמבלה ואיזה חצי קוטיניו. בכל מקרה, דיברו על זה שהם היו צריכים לקחת הלוואות בשביל זה אם אני לא טועה, והקיץ יצטרכו למכור בוודאות בשביל יותר מדה יונג.

ודה יונג… האסכולה ה’קרויפיסטית’ בצניחה חופשית! איפה ג׳ולי? איפה ואן בומל?

דסקל/בכל יום נתון פרסמו משהו כזה מתישהו בחודש-חודשיים האחרונים.

זה בהחלט מתסכל. רשימת החלוצים שעברו בברצלונה בזמן שאנחנו עם בנזמה: הנרי, זלאטן, וויה, סוארס, ועכשיו גריזמן (למרות שכנראה לא יהיה שם חלוץ קלאסי, אבל עדיין).

כמה אליפויות (זה כבר הופך להיות דאבלים) הם עוד צריכים לקחת בשביל שמישהו אצלנו יתעורר?

למען האמת אם בנזמה ימשיך בכושר של העונה מצידי שישאר עד גיל 60. הmvp שלי לעונה חד משמעית

מקווה שאני לא ממש מדבר שטויות אבל זכור לי איזה הסכם ג’נטלמני בין פרז ליו"ר אתלטיקו על כך שלא יהיו מעברים בין הקבוצות.

ההסכם הג’נטלמני אומר שהקבוצות לא יבצעו מהלך חד צדדי באמצעות סעיף השחרור, אלא ינהלו מו"מ אחת עם השנייה. בדרך כלל זה אומר שנשלם את מלוא סכום סעיף השחרור אבל בהסכמה עם הקבוצה המוכרת. רק לפני שנתיים קנינו מהם את תיאו הרננדז המאכזב בצורה הזאת.

יש לנו הסכם כזה עם רוב קבוצות הליגה ולא ברור איך זה מועיל לנו, הרי יש לנו יתרון כלכלי על רוב מוחלט של הקבוצות. גם סעיפי השחרור של השחקנים שלנו גבוהים באופן לא ריאלי, כך שאין לנו ממה לפחד.

לפלורנטינו חשוב לצאת ג’נטלמן כי יש לו עסק כלכלי ענק בספרד ובשאר העולם. הוא לא יכול להרשות לעצמו לאבד חוזים בגלל ריאל מדריד. מהבחינה הזאת לא מפתיע למה אנחנו מתקשים לרכוש שחקנים מקבוצות ספרדיות ואילו בארסה קונה חופשי שחקנים מכל הקבוצות הבכירות בליגה. בבארסה שמים את הקבוצה לפני הכל ואילו פלורנטינו שם את התדמית שלו לפני המועדון. רוב הזמן זה לא סותר כמובן, רק מוציא את ריאל פראיירית בשוק ההעברות. העיקר שפרס ישמור על יחסים טובים עם כולם…

לא היה אף שחקן שלא הגיע בגלל רצון לשמור על יחסים טובים. ניסיון להגיע להבנות במקום לשלם את סעיף השחרור יש תמיד בעיקר בשביל האפשרות לפרוס את התשלום או להתנות את חלקו במשתנים. שמירה על יחסים טובים זה תירוץ יפה ששופרות המועדון מוציאים תמיד, בפועל פלורטינו כבר “גזל” שחקנים מסביליה (ראמוס), בארסה (פיגו) וגם את תיאו וסבאיוס. שני האחרונים היו נרכשים גם אם לא היינו מצליחים להגיע להסכמה עם הקבוצות.

בדיוק, ההסכמה בדרך כלל מגיעה ברגע שהם מבינים שעדיף להם להסכים מאשר לא להסכים.

השטות שמונעת מאיתנו לרכוש שחקנים מאתלטיקו מתסכלת אותי כל פעם מחדש. אגוארו,פלקאו ועכשיו גריזמן. הצרפתי היה יכול להיות מושלם עבורנו, בגיל,בניסיון, בתפקיד ובסגנון המשחק. חבל שבארסה זוכה בו. לא רואה איך עם הזארד ויוביץ בלבד אנחנו בכלל מתקרבים אליהם בעונה הבאה.

אי אפשר להוכיח את זה אבל אני לא מאמין שאגוארו, פלקאו או גריזמן לא נרכשו בגלל שהם מאתלטיקו. זה לא שקנינו חלוצים מקבוצות אחרות בזמן הזה…

כבר עשור מארקה מתכננים תכניות וקארים מצחקק צחוקיות

מה שכן, אני בטוח שאם שחקנים של אתלטיקו מקבלים הצעות מאיתנו ומקבוצות גדולות אחרות, הרצון לא להפוך לאויב הקלדרון משחק תפקיד אצל חלקם. אז גם אם רצינו את קון בזמנו יש מצב שהוא בחר בסיטי

מצחיק אותי לראות את הדיסוננס בפורום שלנו לעומת הפורום של בארסה, בעוד פה מבכים את זה שבארסה עוד יותר התחזקה, אצלם מבכים את זה שגריזמן לא מתאים וזה סתם בזבוז כסף.
מודה שאני מסכים איתם יותר, אמנם הוא שחקן גדול וחלוץ מצויין, אבל השוני הכל כך גדול בין אתלטיקו מדריד לברצלונה מבחינת שיטת המשחק עלול לשחק תפקיד מאוד גדול בהשתלבות שלו בקבוצה, הוא רגיל להיות הכוכב והוא משחק באותה משבצת של מסי + מעניין לראות מה יהיה עם דמבלה, כי בטוח אין לו מקום בקבוצה אם גריזמן מגיע.

בהתקפה שלהם יש את מלקום,קוטיניו,מסי,סוארז,דמבלה וגם אלקאסר שנתן עונה ענקית בהשאלה בדורטמונד, אז כן, יש להם את הלוקסוס לבקר את החתמתו של גריזמן. עם ואסקס,בנזמה ובייל - לנו ממש ממש אין. כבר שנים שאני מתפלל לחלוץ בסדר גודל של חצי מגריזמן. מי אנחנו שנגיד לשחקן כזה לא?

גריזמן לא החתמה טובה עבורם, כי זה אומר לזרוק את דמבלה לפח. אין מקום לשחק עם שלושה שחקני התקפה כשמסי באנקר, סוארז כמעט לחלוטין באנקר וגריזמן אם יבוא, ישחק ככל הנראה את רוב הדקות בעמדת ההתקפה השלישית. בנוסף, עלול לקרות מה שקרה לדיבאלה עם מסי בנבחרת ארגנטינה ולקוטיניו בבארסה. אין מקום לשני מסי על המגרש. לנו לעומת זאת הוא היה יכול להועיל, כשחקן נוסף בהתקפה לצד בנזמה.

קשה לי להאמין שהיה מגיע אלינו גם אם לא היה “הסכם ג’נטלמני”. הוא לא היה בוגד בצורה כזאת בקהל של אתלטיקו, והוא כבר הוכיח בקיץ הקודם שכן אכפת לו מהמועדון.

בסופו של דבר אני אישית מעדיף שכמה שפחות שחקנים מתחת גיל 24 יגיעו למועדון, ולכן לא כואב לי על זה שהוא יגיע אליהם. ובינינו, זה לא שהוא ישנה משהו. מסי ייקח אליפויות איתו ובלעדיו.

אין לי מושג על מה אתם מדברים, הוא שחקן ענק וזה לחלוטין לא משהו שאנחנו אמורים להתעודד ממנו. ההתקפה שלהם גוועת, היא כולה מסי וסוארז בלבד כשעל השני כבר אי אפשר לסמוך כמה שנים באלופות כשהרמה יותר אינטנסיבית.
עוד חיזוק להתקפה זה צעד גדול מבחינתם. כל ההשלכות של זה על קוטיניו ודמבלה הם נזק משני במיוחד כשאחד מהם צפוי להימכר גם ככה. בארסה מבינה שמסי בשנותיו האחרונות ועושה מאמצים להעמיד לו קבוצה סופר כשרונית.
גריזמן מגוון מדיבאלה ומקוטיניו.

הוא אמנם חושב שהוא קרוב למסי וכריסטיאנו, אבל זה שהוא בכלל לא באותה אטמוספירה איתם לא אומר שהוא לא שחקן מצוין.
העידוד היחיד מכך הוא שבעיניי הוא לפעמים צ’וקר ולוזר לא קטן.

אגוארו כבר טען בזמנו ש"ריאל לא רצתה אותו ואם היא באמת הייתה רוצה הוא היה שם".

המקום של בנזמה לדעתי אף פעם לא היה בסכנה והסיבה לכך היא העבודה שלו עם/למען רונאלדו. יכול להיות שלא יסכימו איתי פה אבל התאוריה שלי היא שבמועדון חששו להכניס לקבוצה סקורר שעלול לקחת את הפוקוס מהבחור עם האגו הגדול. האחרון שכבש יותר ממנו היה פיפיטה בעונת המהפכה ולא עבר הרבה זמן עד שהוא מצא את עצמו בספסל ומשם החוצה. בנזמה היה מתאים בול לתפקיד שבמועדון רצו.