אנקדוטות ושאר ירקות

הוא גם הריץ אותו בהרכב עד ההרכב ההזוי בקלאסיקו המביש ההוא.

ובתואר האנקדוטה של השנה 2017-2018 הזוכה היא הילרי קלינ… סליחה… טראמפ!

https://www.srugim.co.il/254845-לכבוד-העברת-השגרירות-המחווה-של-ביתר-לא

איפה קונים חולצה?:joy:

טראמפ וטרומפלדור בשם אחד. קטלני.

עם הפרישות של הסמלים הכמעט אחרונים בכדורגל העולמי, יצא לי לתהות.
אני מבין למה אינייסטה עוזב את בארסה. כבר קשה לו לשחק 90 דקות פעמיים בשבוע, או אפילו פעם בשבוע. הוא עדיין גאון אבל עם הגיל קשה לשמור על רמה כזו גבוהה לאורך עונה שלמה. ביפן מחכה לו הזדמנות כלכלית מצויינת, עם משכורת משולשת לעומת זו שמקבל בברצלונה, בנוסף להזדמנויות עסקיות שוודאי יצוצו בסיוע ראוקטן.

מה שאני לא מבין הוא למה בופון עוזב את יובה. הוא עדיין שוער ברמה הגבוהה ביותר שמשחק בכל המשחקים החשובים של יובה. סמל עצום במועדון שבכלל לא גדל בו. הוא לא מעוניין לפרוש וללכת להשתעשע בסין/יפן/MLS, אלא להמשיך לשחק ברמה הגבוהה באירופה, כשהשמועות מכוונות לפסז’, רחמנא ליצלן. לא יציעו לו שם משכורת כפולה מזו שבטורינו, למרות שאין תקרה לכסף שהקטארים יכולים לבזבז.
אם זה לא כסף, אולי עניין מקצועי. אבל, זכייה באלופות? ביובה הסיכוי גבוה יותר. מיצוי הליגה האיטלקית? כאילו הצרפתית תחרותית יותר. חווית כדורגל שונה? אנגליה, ספרד, הייתי מבין. צרפת? בחייאת.

מה גורם לאדם, שלאף אחד אין ספק בנוגע לנאמנותו לסמל של יובה (נשאר איתה בליגה השנייה, כן?), לקום וללכת? אני לא חושב שזה מוריד ממה שבופון מסמל עבור הגברת הזקנה, אבל אני ממש מתקשה להבין את ההחלטה.

אולי יובה תזכה אחרי שהנאחס יעזוב?
וברצינות אני לגמרי לא מסכים בעניין הסמלים האחרונים. לנו יש עוד הרבה.

אולי.
בכוונה כתבתי ‘כמעט’, עדיין יש כמה מפוזרים (אהמ מסי אהמ).

הסמלים של העשור הקודם נעלמים. בלי ששמנו לב קמים פה סמלים חדשים שעוד כמה שנים נדבר עליהם כמו שהיום מדברים כל אחד מאותם סמלים שפורש.

לגבי בופון, הבחור כנראה רוצה גביע אלופות. יובנטוס קבוצה מצוינת אך היא לא פייבוריטית, היא קבוצת חצי מצוינת אבל תמיד חסר לה משהו. חסר לה את הסופרסטאר שיסחוב אותה ברגעי האמת (כמו רונאלדו בריאל, מסי בברסה, סלאח בליברפול העונה).
פסז קבוצה יותר טובה, ואני מוכן להמר על זה שהם יזכו באלופות לפני יובה.
גם אם הם עפו בשמינית יש להם סגל מצוין, ועם מאמן טוב יותר, ועוד חיבור של הסגל וניסיון לשחקנים הם ימשיכו להשתפר.

גם ריאל צריכה שוער. רק אומר.

מהפך בספרד. ראש הממשלה החדש פדרו סאנצ’ס מזוהה עם אטלטיקו.

לא בדיוק השרשור המתאים אבל לא מצאתי מתאים ממנו: מילאן מושעית לשנתיים מהמפעלים האירופיים בשל עבירה על חוקי הפיירפליי הפיננסי.

כמה התלהבתי ממילאן בקיץ בקודם, וזו הייתה סתם בועה. עכשיו מעניין רק מי תהיה הראשונה שתקנה את דונארומה.

חבל לי מאד שאין לנו איזה איטליופיל בפורום להסביר בפירוט את מה שקורה שם.

יש לי סימפתיה לאימפריות כדורגל מהילדות שלי, אני תמיד ארצה לראות את מילאן/יונייטד וכו’ חוזרות לגדולתן גם אם שנאתי אותן כאוהד בעבר. מילאן כבר שנים בהתרסקות חריפה שהופכת השוואות לליברפול שלפני קלופ לכמעט מחמיאות. אני מקווה שיצאו מזה איכשהו, אבל זה ברור שהם חזרו שנה-שנתיים אחורה לפחות עם ההשעיה הזו.

יש סיכוי שפ.ס.ז יחטפו את העונש הזה?

https://mobile.twitter.com/ranboker/status/1012255409791471616/video/1

בוודאי, כמו שבארסה וריאל חטפו עונשים דומים. אני בעד.

לפי הלאקיפ פס"ז הבטיחו את העמידה בפייר פליי עם המכירה של יורי לבילבאו.

image

הפיירפליי פשוט לא ספציפי להכנסות והוצאות מהעברות.