לא רק ספרדי ואנגלי: ת'רד הכדורגל הכללי

אין להם פגרת נבחרות בצ’ילה על משחקי הקדם מונדיאל? אני מניח שלאלופה יש בפוטנציה נציגים בנבחרת

אפילו לא נציג אחד
הויג’ינס אומנם אלופת צילה אבל סובלת מעונה רעה וממוקמת במרכז בטבלה רחוקה מאוד מהצמרת, מכרו אצ הכוכבים לענקיות הצ’יליאניות קולו קולו ואוניברסיטאד דה צ’ילה.

שאלה לזקני הפורום, מישהו זוכר נבחרת בריזלאית כזו חלשה ומשעממת? או שאני סתם מגזים?

מה אתה שואל שאלות מיותרות, תן להנות, כיף לראות.

ועכשיו ברצינות הם באמת נראים רע אבל הם עדיין יעלו למונדיאל.
אם זה היה מוקדמות מונדיאל נורמליות כמו שהיו עד עכשיו והם היו צריכים לסיים 4 ראשונות ו-5 לפלייאוף הייתי אומר יש סיכוי קטנטן שהם לא עולים אבל כעת במוקדמות החדשים ש-6 עולות והשביעית לפלייאוף (וכנראה עולה גם) זה אומר שרק 3 לא מגיעות לכולם וברזיל עדיין לא בין ה-3 הכי גרועות בדרום אמריקה.

בנוסף צריך לזכור שב-2002 (אומנם עם סגל מפלצתי פי אלף) ברזיל הסתבכה והבטיחה עלייה רק במחזור המוקדמות האחרון וזה נגמר באותה שנה עם גביע עולם ביד.

אבל כרגע, כפי שאמרתי, שקט…תן להנות

ממש לא זכור לי נבחרת כזו חיוורת, שלא מסיימת באחד משני המקומות הראשונים, שמפסידה כל כך הרבה בקמפיין אחד.
הכל לא מתחבר שם, וזה הרבה יותר גרוע מה 7:1 מול גרמניה בחצי גמר מונדיאל 2014.
אני מאמין שזה עניין של ההתנהלות, מאמנים לא מתאימים כבר הרבה זמן, והם פשוט לא קולטים שהם כבר לא נבחרת על, ואשכרה מתגעגעים לניימאר

מוקדמות 2022 סיימו מקום 3, הפסידו 6 פעמים והבטיחו עלייה מחזור אחרון.

הסגל הפעם גרוע בהרבה, אולי ישברו שיאים

ברזיל זו הנבחרת המועדפת עלי, אבל כבר שנים שאני כמעט לא עוקב אחרי כדורגל הנבחרות בגלל שאני לא נהנה מהצלחות וכדורגל טוב שלהם.

קווין דה בריינה לדעתי עם אמירה קצת מוגזמת וכועסת מדי אחרי המשחק האחרון של נבחרת בלגיה - הפסידו לנבחרת צרפת, כן? לא לדייגים. לא חושב שזה היה אירוע יוצא דופן.

אני חושב ואני גם אגזים “בתגובה שלי” - שזו אמירה של קפטן פח אשפה, שהוא לא נתן טורניר טוב אחד מאז שאדן הזאר גדל כרס ונהיה שחקן עבר אבל על דה בריינה אף אחד לא מדבר כי זה פחות כיף מאשר לצחוק על הזאר. אני מסביר לילדים בכיתה א’ בחוג כדורגל: “אתה לא יכול לצפות שכולם יהיו ברמה שלך ואתה חייב להבין שלא כולם טובים כמוך”. אז זה המסר גם אליו. נמאס לו מהנבחרת ומעומס המשחקים זה אחלה - יותר מלגיטימי שיודע על פרישה ויתרכז במנצ’סטר סיטי אבל בלי הצגות. המאמן לא שולט שם במה שקורה אבל טוב שהוא שם וככה טיבו קורטואה נח.

רונאלדו לא שיחק אז במוקדמות אבל למונדיאל הגיע מוכן.

ערוץ ספורט 1:

‏דבריו המלאים של כרוז ורדר ברמן🗣️

‏חברנו הרש, איננו. ב-7 באוקטובר בשנה שעברה, הרש נפצע קשה במתקפת הטרור על דרום ישראל ונחטף לעזה.
‏במשך 11 חודשים, חששנו לחייו ולחיי שאר החטופים, וסבלנו לצד משפחתו וחבריו בירושלים. כעת, המחשבות שלנו נשארות איתם.

‏לפני שלושה שבועות, בליל המשחק הביתי האחרון, החדשות הגיעו אלינו: גופתו של הרש נמצאה. הוא נרצח בשבי לצד חמישה חטופים נוספים.

‏במשך כמעט עשור וחצי, יש חברות בין אוהדי הפועל ירושלים לאוהדי ורדר ברמן. הרש הוא חלק מהדור הצעיר ובאותו זמן דמות מפתח בחברות הזאת. לעיתים קרובות ביקר באצטדיון וסר. נדיר למצוא אנשים כה לבביים ואדיבים.

‏"זכרו לברכה", אומרים ביהדות על אדם שהלך לעולמו. בהלוויה של הרש, אביו אמר: “יהיה זכרך - מהפכה”. מהפכה בדמותו של הרש = עולם בו אף אחד לא יחשוש להיות שונה, בו אנשים חיים יחד בשלום.

‏זו אוטופיה שנראית רחוקה, ועדיין, שווה לחכות לה. המחויבות שלנו לעתיד היא לשמור על הגישה, ברעיונות ובערכים של הרש ולהביא אותם לעולם.

זכור לי שצחקנו פה על מינוי קומפאני למאמן באיירן.
בינתיים הוא מאכיל את כולנו קובע.
זה לא רק התשיעיה מול זאגרב, זה גם 16 שערים ב 4 משחקים בליגה.
היום חמישיה לורדר ברמן בחוץ.
שבת הבאה יש להם משחק מול לברקוזן.

חוץ מאנצ’לוטי כמאמן אין דבר שיעצור את באיירן העונה, גם עם גיא לוזון הם שוחטים את הליגה.

Vamosss River!!!
ניצחון 0-1 על בוקה בבומבונרה! :red_circle::white_circle:

4 פוסטים אוחדו לנושא קיים: מי לטובתנו?: רשימת המועדונים והאנשים שתמכו בנו

:rotating_light: יש Here we go מפאבריציו!

תומאס טוכל יהיה מאמנה הבא של אנגליה.

כישלון ידוע מראש

כמו שעון מקולקל, טבאס אומר את הדבר הנכון פעמיים ביום.

אופ’'א פרסמה את הפורמט של מוקדמות המונדיאל 2026.
כולם זוכרים שהמונדיאל מוגדל ל 48 קבוצות ולאירופה יהיו 16 נציגות.

אז במוקדמות יהיו 12 בתים של 4-5 קבוצות.
המנצחות עולות אוטומטית.
מקום שני יחד עם 4 קבוצות מליגת האומות ישחקו בפלייאוף.
ההגרלה בדצמבר. שלב הבתים יתחיל במרץ ויסתיים בנובמבר. פלייאוף במרץ 26.

אני חייב להודות שאופ’'א עושה צעד קטן בכיוון הנכון. הקטנת הבתים מ 5-6 קבוצות ל 4-5 חוסך 2 משחקים לנבחרות הבכירות. אני מניח שההקטנה באה עקב תלונות של התאחדויות ואירגוני השחקנים .
נשאר רק לבטל את ליגת האומות או להחליף אותה בטורניר קצר ומעניין.

אני מבולבל טיפה, פיפא זה הגוף שאחראי על המונדיאל לא? חשבתי שאופ"א אחראים רק על הקבוצות הפרטיות באירופה.

גם על כל תחרות נבחרות אירופאית, כולל היורו