מי לטובתנו?: רשימת המועדונים והאנשים שתמכו בנו

טוב עכשיו אני באמת מרגיש רע עם עצמי

פאקינג סרגי רוברטו.

אין בדיחות עליו עד סוף השנה!

הוא חצי ישראלי, אתה יודע.

אוהדי ורדר ברמן במחווה של כבוד ולב
תודה לכם :green_heart::white_heart::heart:

לא יודע אם הוזכר באשכולים אחרים, אני לא קורא הרבה על פוליטיקה. לי זה חדש.
מסי שם גולאסו אתמול, ופתאום שמתי לב שלכל שחקני אינטר מיאמי יש סמל של חטופים.
image

https://twitter.com/i/status/1840196719260123271

זה לא קשור לחטופים.

תסביר. זה נראה סמל זהה.

הסרט הזה הוא לא המצאה שלנו והוא מסמן מודעות (כל פעם למשהו אחר). אצלנו משתמשים בזה לחטופים.

מיאמי לובשת את זה בגלל חודש מודעות לילדים חולי סרטן או משהו כזה (היה סרטון של שי פאל במאניה שהסביר את זה אבל אני לא מוצא).

עריכה:
מצאתי

אין מרגשים כמו אוהדי ורדר ברמן, נכנסו לי ללב

איש מיוחד מאוד הרנן פלר

https://x.com/GuyShahar93/status/1843172769921724879?t=fOgQwKAdOSVMMFwrPsIITw&s=08

אהוד ושאר הארגנטיאים? זה סתם נדמה לי, או שארגנטינה יותר פרו ישראל משאר מדינות דרום אמריקה? אם הוא היה שדרן באירופה היו מפטרים אותו על זה.

ברור שכן, אפשר לראות את זה בהתבטאויות של יתר נשיאי דרום אמריקה לעומת חביאר מיליי.

אני לא מדבר על מיילי באופן אישי . מן הסתם, הוא יותר פטריוט ישראלי מלא מעט ישראלים שאני מכיר …

מדבר על הציבור הארגנטינאי שנראה לי פחות עוין אותנו.

ברזיל היא בציר של איראן וסין כי נבנית על אדמתה דרך מסחר חלופית לתעלת פנמה. דווקא בברזיל יש קהילה יהודית מאד משמעותית וחזקה.

בכל משחק יש יותר זיקוקים מיום עצמאות בישראל?

הנשיא הקודם של ברזיל היה פרו-ישראלי. טראמפ כזה. הנוכחי שמאלן, אז הוא נגדינו.
לדעתי יש עוד מדינות עם מנהיגים פרו-ישראלים, לא זוכר מי.
אל סלבאדור אמנם לא בדיוק בדרום אמריקה, אבל יש להם נשיא ממוצא ערבי והוא מאוד פרו-ישראלי. זה אותו אחד שהתפרסם בכל העולם בגלל תמונות מבתי הכלא.

חיפוש קצר בגוגל מעלה כתבה בויינט באנגלית

ארגנטינאים אנטישמים

תלוי איפה.
במוסדות השלטון, הממשלה, הבנקים, המקומות החשובים תמיד תמצא יהודים ששולטים, אין מה לעשות נוח כסף וכוח זה אנחנו ולכן היהודים בארגנטינה חיים טוב ורובם גם יחסית במצב סוציו-אקונומי טוב והעמדה הפרו-ישראלית חזקה וטובה

ברחוב עצמו ארגנטינה תמיד הייתה אנטישמית וצרת עין כי ארגנטינה היא מדינה עם רוב קתולי אדוק וכולנו יודעים שיחסינו לאן בין הקתולים ליהודים לא חמים.

עוד מארגנטינה

הלילה בארגנטינה הקהילה היהודית עשתה אירוע גדול לזכר 7/10

מהממשלה היה נציגות של שר ההגנה ומין הסתם השגריר הישראלי ונציגים של הקהילות היהודיות בארגנטינה.

ארגנטינה המדינה כמעט היחידה שהכריזה באמריקה הלטינית על חמאס כארגון טרור.

זה במדריד, אתמול בערב

צודק, טעות שלי