לא רק ספרדי ואנגלי: ת'רד הכדורגל הכללי

אפילו בדרום אמריקה הפצועה מצליחים לייצר ענישה לא סלקטיבית.

המשחק בין רוסריו סנטרל לפניירול (0-1 לרוסריו) היה אלים ביציעים עוד מלפני פתיחת המשחק ובסיומו המגן של פניירול חטף אבן בפנים מאוהדי רוסריו.
הנהלת רוסריו הודיעה כבר אחרי המשחק שהיא בדקה במצלמות ומצאה את האחראים והם יענשו בהרחקה לכל החיים מהמגרש ואם הם חברי מועדון הזכות תישלל מהם.

מאתמול;

היידנהיים עושה 2-3 על באיירן אחרי שבאיירן הובילה 2-0
לברקוזן ניצחה 0-1 את אוניון ברלין בחוץ.
באיירן עם הפסד 6 העונה בליגה, הכי הרבה מאז עונת 12/11.

לברקוזן יכולה ראשון הבא לזכות באליפות 5 מחזורים לסיום

אגב היידנהיים נשמע כמו בית במשחקי הכס שבגדו בבית סטארק

עוד אגב טוכל מרסק לעצמו את הקריירה הגם ככה בינונית שלנו, אחרי באיירן לדעתי ישאר עם קבוצות דרג ב’ ומטה, לא רואה מי נותן לו צ’אנס בקרוב (בום שנה הבאה מאמן ברצלונה כמובן)

בטח שמתם לב, אבל לברקוזן עם רצף של … 42 משחקים ללא הפסד, בכל המסגרות!
פעם אחרונה שהם הפסידו העונה היה במשחק ידידות ביולי, והפסד אחרון במשחק רשמי היה במחזור האחרון של הבונדסליגה אשתקד ב 27/05.

הרצף הכי ארוך של קבוצה שלא הפסידה אף משחק בעונה הייתה ארסנל ב03/04 עם 38 משחקים ללא הפסד אבל… רק בפרמייר ליג.
בעונה זו היא הפסידה רק 3 פעמים אז בכל המסגרות- באלופות הפסידה לצ’לסי ברבע הגמר, גביע FA למנצ’סטר ולמידלסברו בחצי גמר גביע הליגה.

האם לברקוזן מסוגלת לשבור את השיא עם פחות הפסדים בכל המסגרות או אולי לזכות בטריפל אליפות ,הגביע גרמני והאירופית ?

נשארו לה (כ)11 משחקים:
5- ליגה.
1- גמר גביע.
1- רבע גמר ליגה אירופית.
2- חצאים (תיאורטית)
1- גמר (תיאורטית)
1- סופרקאפ (תיאורטית)

זה לא הגיוני ובלתי נתפס מה שאלונסו עושה השנה בלברקוזן.

מסקרן אותי מאד לראות תסריט לברקוזן מול סיטי בסופרקאפ סתם כדי לראות את הפערים.

ככל שהמקומות באליפות העולם קבוצות הולכים ונסגרים, ככה ההגבלה של 2 קבוצות פר מדינה יותר ביזיונית. ליברפול עם 76 נקודות דירוג הייתה עולה בקלות, אבל בגלל החוק המטופש הזה, הגביעים של צ’לסי וסיטי סגרו לה את האפשרות להיות בתחרות. גם אחת מבין ברצלונה או אתלטיקו לא תהיה שם. גם ללייפציג (61) ונאפולי (42) יש יותר נקודות דירוג מזלצבורג, שבסופו של דבר תקבל את הכרטיס לאליפות אם ארסנל לא תיקח את הגביע העונה.

לא שאני לא מבין את ההגבלה פר מדינה, אבל אני לא מקבל אותה. ההגבלה של 2 קבוצות פר מדינה ממש מוגזמת, בטח כשהזוכות נכנסות לתוך ההגבלה הזאת. אם לא היו הגבלות על כמות המשתתפות פר מדינה, הרשימה של המעפילות כבר הייתה סגורה והיינו מקבלים את: באיירן, פריז, ליברפול, אינטר, דורטמונד, פורטו, אתלטיקו וברצלונה. במה זה שונה מהמצב הנוכחי עם ההגבלה? שתי מדינות הכדורגל הטובות בעולם היו זוכות לנציגה שלישית. ולא סתם נציגה, כזאת שיכולה הייתה לקרוא תיגר על הגביע החדש.

עוד יבשת שבה ההגבלה ההזויה הזאת עושה צרות היא דרום אמריקה, שם 3 הזוכות האחרונות בליברטדורס הן ברזילאיות, ולכן אף ברזילאית אחרת לא יכולה להיכנס על בסיס הדירוג שלה. אתלטיקו מניירו שעשתה חצי גמר ב-2021, רבע גמר ב-2022, ושמינית גמר ב-2023 היא אחת הקבוצות הכי עקביות בדרום אמריקה, והייתה אמורה להיות מעל ריבר בדירוג. אם לא תזכה בגביע העונה היא תמצא את עצמה מחוץ לתחרות. זכייה של קבוצה ארגנטינאית שאינה ריבר פלייט, אגב, תעיף את בוקה.

בטח שמתם לב שזאת עונה ראשונה בקריירה של קינגסלי קומאן שבה הוא לא זוכה באליפות (בגיל 28!)

אמנם אני אישית קצת פחות מתלהב מה״הישג״ הזה כי הוא כל הזמן היה בקבוצות ששלטו בליגה שלהן בלי תחרות (ועוד סופרים לו מגיל 16 בהרבה מקומות שזה פתטי). אבל עדיין זה נתון די חזק

באייר לברקוזן אלופת גרמניה בפעם הראשונה בתולדותיה!!!?

לברקוזן הבטיחו רשמית את האליפות עם 0-5 ביתי נגד ורדר ברמן שמייצג את כל העונה המדהימה שעוברת על המועדון ושברו את.תדמית הנברקוזן שלהם.

הם עשו את זה 5 מחזורים לסיום כשהם כרגע בלתי מנוצחים העונה ועם הזדמנות לעונה סנסציונית עם הגעה לגמר הגביע הגרמני וחצי גמר הליגה האירופית.

העברתי ללברקוזן - ווסטהאם במחצית השנייה.
לברקוזן בפיגור 1-0 במשחק ויתרון 2-1 בסיכום, הם לא עלו עם ההרכב החזק ביותר שלהם, אלונסו הכניס את בוניפייס ופרימפונג במחצית.

הם כביכול מובילים בבטחה אבל לא מורידים את הרגל מהגז אלא ממשיכים ללחוץ ולהניע כדור. כשמגיעים לאגפים לא סתם מכניסים כדור לרחבה, כל השחקנים נעים הסינרגיה מוחלטת בהנעת כדור להתקפה ואחרי כן להגנה במקרה של איבוד ולחץ שנכשל. הם כולם תמיד בתנועה.

מרגיש לי כאילו מה שאלונסו עושה בלברקוזן זה כל מה שאוהדי ברצלונה פינטזו עליו שצ׳אבי יעשה בברצלונה.

והרצף ממשיך. פשוט מטורף.

מחר יש משחק בין ריבר לבוקה בקורדובה, רבע גמר גביע הליגה משחק אחד עולים.

אוהדי ריבר נוסעים בכביש 9 שיקח 6 שעות, אוהדי בוקה בכביש 8 שיקח 7.5 שעות.

#רק בארגנטינה פרק 5688968

ותושבי קורדובה פותחים מקלטים ואוגרים מזון, ליתר בטחון.

תיעוד מהאוטובוס של שחקן ריבר פלייט קלאודיו אצ’בארי לקבלת הפנים של האוהדים עם הגעת הקבוצה לעיר קורדובה למפגש נגד בוקה ג’וניורס.

עולם אחר של תרבות כדורגל
Vamos River Carajo!!! :red_circle::white_circle:

כבר כתבתי את זה, ואז הגיע השיוויון בדקה ה98. הרצף ממשיך.

יש לאלונסו תחת מדרידאי קלאסי.

אמבפה שממבפה. כרגע אני הרבה יותר מפחד מהגעה של הבאסקי אליכם.

אתה יכול גם וגם, זה בסדר :slight_smile:

טכנית, אני לא יכול לפחד מכל אחד מהם יותר מהשני בו זמנית.

I beg to differ

עוד קלאסיקו מכור…

הואר פסל בשלב קריטי
השופט והקוון אמרו גול הואר פסל…סהכ הגיוני

במקום שריבר תוביל 1-2, בוקה מובילה 3-1.

לא מתרץ את הנפילת מתח והטעויות בהגנה שלא צריכות לקרות בריבר אבל ברור שכדורגל זה הרבה מנטליות

שיהנו מה אגיד

:joy::joy::joy::sob::sob::sob::joy::joy::joy:

לברקוזן משווה דקה 96 ל-2-2 מול שטוטגרט!!!
הם לא מסוגלים להפסיד!!!

איזו הזיה.

צ’אבי אלונסו מגדל תחת לריאל מדריד, אני אוהב את זה.