לא רק ספרדי ואנגלי: ת'רד הכדורגל הכללי

אז אחרי כל הרעש והצלצולים, ישראל הצליחה לגייס מספיק תומכים וההצעה הפלסטינית לזרוק אותנו מהכדורגל העולמי כלל לא עולה להצבעה.

לא מדויק.
פיפ"א אמרה שהיא צריכה לבדוק משפטית את ההצעה ואז להחליט האם להעלות אותה להצבעה או לא בקונגרס הבא ב 25 ליולי.

אחד הפוסטים אוחד לנושא קיים: הקיץ בא:: יורו 2024

2 פוסטים אוחדו לנושא קיים: הקיץ בא:: יורו 2024

נמצא הבור שלברקוזן כבר לא יצאו ממנו.

הם ישוו דקה 97

ראיתי את ההודעה שלך, הייתי בטוח ש-4-0 דקה 96,
אני נכנס לעדכוני תוצאות - 2-0 בדקה 40.

Dude…
1000048498

השחקן הבא שצ’לסי ישלמו עליו 120 מיליון יורו

טוב אז שלושער של לוקמן…מזה כבר לא יחזרו הגרמנים

איך ??

אחת ההזיות הגדולות
אין הסבר הגיוני לזה

התמכרו לטעם הכישלון.

בינתיים, בהנהלת באיירן:

“This Tuchel guy is tight as fuck”
“Yes, I know. No wonder he can’t control his players - he can barely control himself”
“But you know why he’s like that, right?”
“No, why?”
“His wife just left him”
“Really?? That explains a lot”
“Yeah. I guess all he needs is some company”
“Gotcha. Say no more”

פעם ראשונה שאני צופה בלברקוזן העונה - ואיזו אכזבה. לרגע לא היו כוחות בגמר הזה.

תשמעו אטלאנטה בשקט בשקט עונה שהיא מגיעה לליגת האלופות, גמר גביע איטלקי וזכייה בליגה אירופית.

עבודה מופלאה של גאספריני

הניצחון של אטלאנטה מביא לאיטליה 6 נציגות בליגת האלופות שנה הבאה ולמעשה שם את רומא בליגת האלופות

בעצם לא בטוח.
בגדול אבל עדיף לאטאלנטה להפסיד בכוונה במקרה הצורך (המשחקים של בולוניה ויובה יהיו לפני המשחק שלה, אז היא תדע את המיקום הסופי שלהן כבר) כדי שיהיו לאיטליה 6 נציגות

נמצא המנחוס הרשמי…אותך לצ’אבי אלונסו

מלברקוזן לנברקוזן מסתבר שלכול קבוצה יש ימים גרועים.

איזה פיגור מוחלט אם לליגה שלא הצליחה להביא נציגה אחת לרבע הגמר של הצ׳מפיונס יהיו שש נציגות במפעל… זה אבסורד. אין שום ליגה שראויה ל-6 נציגות באף קונסטלציה לדעתי, אבל בנסיבות האלה זה פשוט מגוחך.

מסכים, אבל זה המחיר שמשלמים על הרצון לתת ייצוג גדול לליגות גדולות. הקריטריונים נקבעו מראש והם בחלקם מטופשים- איך הצלחות בתחרויות הנחותות מביאות נקודות דירוג שוות ערך להצלחות בתחרות הראשית?
מצד שני המטרה היא הפגנת רצינות בכל הטורנירים, ומתן צ’ופרים כדי לעודד קבוצות להצליח בגם בקונפרנס, ואת זה ניצלו האיטלקיות הכי טוב

לא יודע… שיקזזו במקרה של 6 ויעבירו הלאה, כפי שקרה בעבר בקונסטלציות אחרות (זכייה בצ׳מפיונס וסיום מחוץ לטופ 4 בשנים שאחרי הסיפור עם ליברפול 2005, למשל). תעניקו עוד כרטיס לאירופית, לא איכפת לי. ליגת האלופות הולכת להיות איזה 15% סרייה א׳ שנה הבאה בלי שום סיבה, וכשיש 3 ליגות (או במינימום 2) טובות ממנה בבירור עם 4. רומא לא קבוצת צ׳מפיונס. ברור שזו לא ממש הפעם היחידה שהרמה המקצועית היא לא מה שמכתיב את זהות העולות, אבל כמה עוד אפשר? כאן אפילו אין נימוק של ייצוג לקבוצות קטנות או עוד מדינות, רומא היא לא איזה מקרה סעד כמו מכבי חיפה.

אגב, ברור שהחטא הקדמון פה הוא השיטה האבסורדית של הענקת המקום החמישי, בנוסף לזה שהוא נצבר יחד עם האירופית. כרטיס לצ׳מפיונס עבור הזוכה באירופית זה מעולה בעיני.

יהיה מי שיחלוק על הקביעה הזו.
ככלל, אני מסכים עם על הטענות שלך