ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

אנחנו מתארחים בפיחואן שבוע הבא, אז החלטתי לראות את המשחק של סביליה באלמריה. פתאום קלטתי שאין מקום לכתוב על האנדלוסים, מנקודת המבט שלנו - אז ברוכים הבאים לתרד היריבות.

סביליה עם יכולת מביכה, ופתיחת עונה קטסטרופלית, מאבדת יתרון ומפסידה לאלמריה.
עד כה העונה:
2-1 לאלמריה, שעלתה מהליגה השנייה.
1-1 מול ויאדוליד, שגם היא עלתה ליגה.
2-1 לאוסאסונה, לא מאריות אירופה.

הם עם 1/9, ונראה שאנחנו מגיעים לשם בטיימינג מושלם.

הקבוצה ההגנתית הכי טובה בליגה בשנה שעברה, איבדה את 2 הבלמים הראשיים שלה בקיץ אחד, ואיחרה להביא מחליפים (אחד מהם גם הספיק להיפצע). ככה זה גם נראה.

רק שהבעיה היא אולי בעיקר הגנתית, אבל ממש לא רק. הקישור של סביליה נראה חלש ועייף, וזה עוד לפני ההתחלה של האלופות. אולי איסקו יעזור להם, אבל כרגע זה פשוט נראה רע.

הבעיה האמיתית שלא מדברים עליה מספיק היא שלמונצ’י נמאס מלופטגי. קיווה שבמינימום עזרה הדברים ילכו סביר העונה, אבל אם הוא לא יפטר אותו זה יגמר גם בלי אירופה.

לזכות לופטגי ייאמר שהדייגו קרלוס החדש, מרקאו, עוד פצוע ובמקום הוא נאלץ להעלות את כרים רקיק האסון המהלך.

גם ההתקפה לא נראית טוב, גם אחרי חילופים. אבל למשחק הבא הם כנראה יגיעו עם לוקאס בוז’ה שיירכש מאלצ’ה.

כולי תקווה שוויאריאל, בטיס או ריאל סוסיאדד יעלו לליגת האלופות. אם לא העונה, אז מתי…

באיירן מסיימת בתיקו 2:2 מול שטוטגארט.

לא יודע כמה נספוג ביום שלישי, אבל ההגנה של באיירן מספיק רעה בשביל שנכבוש, או לפחות נאיים לא מעט.

קינגסלי קומאן ייעדר בשורות הגרמנים.

באיירן בעיקר לא יציבה לאחרונה. אחרי שלושה ניצחונות עם הפרש שערים 15-1 בשלושת המחזורים הראשונים, הם עם שלושה תיקו רצופים עם הפרש שערים 4-4 בשלושת המחזורים האחרונים.

אל תדאגו, בשלישי הם יהיו טובים יותר, בטח מול קבוצה שתשחק פתוח וכנראה תלחץ אותם בצורה לא כל כך משכנעת. מולר לא יכול לחכות כבר.

אני לא לוקח את זה ברצינות. הליגה שם כל כך לא תחרותית לטובת באיירן שהיום דורטמונד שאמורה להיות המתחרה שלה חוטפת 3-0 . הם פשוט יודעים שזה לא משנה היכולת שלהם, הם בסופו של דבר יקחו את הליגה. ליגת האלופות חשובה להם יותר. הם יתנו גז מתישהוא ויצברו פער מכולם. כך זה כל שנה.

מישהו זוכר מתי באיירן לא סיימה שם את הליגה במקום הראשון?

באיירן מינכן מפסידה 1:0 לאאוגסבורג, בחוץ.

אני בעיקר לוקח מזה שבקאמפ נואו אנחנו אמורים להוציא יותר מהמפגש נגדם.

יותר מהניצחון שלהם עלינו, כלומר הפרש של 3 שערים והפעם לצד שלנו.

החמיצו ללא הפסקה, אמור היה להיות ניצחון קל.

בלי לבנדובסקי לא קל להם להבקיע גם כשמגיעים למצבים, מאנה לא מחובר ובכל מקרה הוא לא תחליף לפולני.

כשזה קורה לנו מולם לא הצלחת למצוא את נקודת האור כמו עכשיו.

קרה להם בדיוק מה שקרה לנו מולם באמצע השבוע.

אין פה נקודת אור, רק ציינתי עובדה.

לא ראיתי את המשחק שלכם מולם, אבל אני די בספק שהצלחתם להגיע לאותה כמות הזדמנויות שהם הגיעו מול אאוסבורג.

ובכל מקרה כלום מזה לא קשור למה שרשמתי אז, קבוצה ברמה של ברצלונה לא מבקשת קרדיט על כך שגרמה לקבוצה כמו באיירן להיראות רע אחרי שהפסידה.

עד המשחק הבא נגדם הם יכולים לצאת מהתקופה הרעה ולחזור לתקופה רעה חדשה…

אינטר מפסידה בליגה לאודינזה.
אינזאגי המאמן היה כל כך לא מרוצה, שהחליף שני שחקנים כבר בדקה ה 31.
חבל שגריזמן לא הלך לשם.

אנקדוטה: אינזאגי נוהג להחליף ראשונים את השחקנים המוצהבים, כסוג של עונש. היום זה היה פי כמה יותר בולט, כשהחליף את השחקנים המוצהבים אחרי שליש משחק. מאמן הזוי.

מי שלא הבין למה באיירן מתעקשים בקיץ על 50 מיליון, אני לא יודע מה הוכחה יותר טובה שגנבנו אותו במחיר מבצע - החודש האחרון של לבנדובסקי אצלנו או החודש האחרון של באיירן בלעדיו. אין לי ספק שכבר בקאמפ נואו נגדם הוא יכפר על ההחמצות מהאליאנץ ארנה.

מעניין להסתכל על המאזן של אינטר העונה:
מ5 משחקי חוץ היא ניצחה אצל לצה ופילזן החלשות, ומנגד הפסידה למילאן, לאציו ואודינזה החזקות. הפרש שערים: 6-12.
ב4 משחקי בית היא הפסידה רק לבאיירן וניצחה את ספציה קרמונזה וטורינו. הפרש שערים: 9-1.

אפשר לראות קו מאוד ברור בתוצאות שלהם - מול כל קבוצה ששווה משהו הם מפסידים, בטח אם המשחק בחוץ, ומול הקבוצות הפחות טובות הם מצליחים לעשות ניצחונות, ועוזר כשהמשחקים בבית.

מזכיר לי אותי בFWC2002.

רק עכשיו ראיתי את התקציר של ריאל -את’. מישהו יכול להסביר לי על מה הרמוסו הורחק? אני לא שורק שם לפאול בכלל.

זו באמת היתה שריקה שגויה אבל הוא הביא אותה על עצמו עם ההתנהגות שלו בדקות שקדמו לצהוב השני. אני גם הייתי בטוח לפני ההילוכים החוזרים שהוא נתן מרפק/אגרוף לפרצוף של שחקן ריאל כי דקה קודם הוא כמעט עשה את זה לקארבחל מתחת לאף של השופט.

עדיין, אם זה היה אדום ישיר הVAR היה מבטל, בצהוב שני הוא לא יכול להתערב. למה?! כי החוקה מטומטמת.

אתלטיקו לא יכולים לבוא בטענות לשיפוט, כבר בדקה ה 25 בערך הם היו צריכים להישאר ב 10 שחקנים, המגן השמאלי שלהם נכנס עם הפקקים לברך של רודריגו וקיבל רק צהוב, ה VAR היה יכול וחייב להתערב אבל לא התערב.

ראיתי את 10 הדקות האחרונות.

אתלטיקו ישבו עליהם, הרמוסו גם הבקיע גול יפה מקרן עם הכתף, המומנטום היה מאחוריהם, הייתה הרגשה שה2-2 באוויר.

ואז סתם עבירה בחצי של אתלטיקו (שהשופט הוציא עליה צהוב ישר, והאירוע נגמר בשנייה) גררה ריצת אמוק של הרמוסו לשחקן שעשה את העבירה, וזה התחיל מהומה גדולה. מעבר לצהוב, שהוא קיבל בצדק, השחקן המטומטם הזה גמר במו ידיו את המומנטום של אתלטיקו.

המהומה לקחה כמה דקות, ואחריה לא היה זכר למומנטום של אתלטיקו.

הצהוב השני הוא ספק התחזות ספק עבירה סתמית, ולא הגיע שם כרטיס (מה שDOVI, ביזיון שאי אפשר לבטל דבר כזה) בחיים. אבל זה לא מה שגמר לאתלטיקו את המשחק, אלא המהומה המטופשת שהרמוסו הצית כמה דקות לפני כן.