ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

אני ראיתי את כל המשחק.
לריינילדו הגיע צהוב שני ואולי אדום ישיר בכמה הזדמנויות. הוא עשה מה שקסיה עשה מול אלצ’ה, רק יותר בוטה.
השופט דפק את ריאל יותר ממה שהוא דפק את אתלטיקו.

אתלטיקו הייתה טובה יותר במחצית הראשונה. ההגנה של ריאל לא טובה, אפילו גריזמן נראה כמו חלוץ מולם. מנדי זה גולם, מיליטאו מזכיר את לנגלה. הקיצוניים שלנו יעשו קציצות מקרבחאל.
אבל ההתקפה של ריאל מאוד יעילה. היו להם אולי 4 הזדמנויות כל המשחק, והם הבקיעו 2. וזה עוד בלי בנזמה.
אני חייב להודות שרודריגו מתחיל להאכיל אותי כובעים. בהתחלה הוא היה נראה לי פלופ גמור, בטח ברמה של ריאל, אבל הוא לא כזה. אני לא שותף לכל האוננות עליו בפורום של ריאל , אבל הוא שחקן שחקן.
ויניסיוס הולך בדרכו של האבא הרוחני ניימאר. כישרון עצום, וילד קקה בו זמנית. ריבים, דיבורים, בכי לשופט, וגם ניסיון פתטי להוציא צהוב שני לריינילדו על ידי התחזות.

פרלאן מנדי דווקא בהגנה מצוין, אי אפשר לעבור אותו, הכל קל. מצד שני, הוא מאוד שאנן במשחק שלו, מכדרר כאילו הטכניקה שלו היא כמו של מרסלו, ובכל משחק יש איזה איבוד כדור מגוחך ליד הרחבה שלנו. אתמול הוא הוחלף גם בגלל זה וגם בגלל הצהוב שספג. עם אנטוניו רודיגר ההגנה שלנו תשתפר. הוא יירט כמה וכמה כדורים אתמול והרגשתי שהיה בכל מקום.

על ויניסיוס הופעל המון-המון-המון לחץ בשבוע הזה, הוא שחקן צעיר, לדעתי אכן נפל בכמה מקרים בצורה די מגוחכת אבל חד-פעמי אפשר לסלוח לו. את ההתנהגות שלו נגד מאיורקה הרבה-הרבה פחות אהבתי. אפשר לומר מנגד שרודריגו - הכל עובר לילדו והוא לא נופל לפרובוקציות.

לדעתי אתלטיקו מדריד שיחקה ברוטאלי, לא אגרסיבי, צריכים לינק לתמונה של החולצה של פדה ואלוורדה אחרי המשחק ספוגה בדם? אשתו העלתה סטורי ושאלה: “מה קורה אחי, חזרת ממלחמה?”. אתלטיקו הגיעה למצבים וכמובן שיכלה להשיג את ה-2:2, אבל היא סיכנה הרבה פחות מאשר לייפציג לצורך העניין. שני מצבים מסוכנים אולי בהתחלה. ברוב המחצית השנייה פשוט לא היה כלום. אי אפשר לומר שהשופט הכריע (לא מתכוון אלייך דמיטרי)

הקונספציה הזאת שמנדי לא עביר בהגנה חייבת להיפסק.

הוא כן מהיר וחזק ומצליח לעמוד על שלו, אבל הוא כן עביר. עוברים אותו לא מעט. בנוסף לזה הוא דביל מוחלט, בין אם מדובר בדריבלים הזויים(שמשום מה מצליחים) על סף הרחבה, ברגל ימין ה"מדהימה" שלו כשהוא מנסה לשחרר איתה לחץ באמצעות מסירות מזעזעות ובריצה הגמלונית ו-0 תרומה שלו בהתקפה.

למעט ריינילדו(נראה כמו האח האובד של קאסמירו) אני גם לא חושב שהם היו כל כך ברוטאליים. משחק אגרסיבי רגיל של אתלטיקו.

אתלטיקו קבוצה די פאתטית(נכון לעכשיו). יש להם הגנה ברמה די נמוכה של קבוצת אמצע טבלה בספרד והתקפה שהייתה מאוד בינונית בשנתיים האחרונות ועדיין בינונית גם העונה. הם לא באמת סיכנו את השער לאורך כל המשחק, גם בדקות הטובות שלהם, כשכל זה מול ריאל שמתגוננת לא טוב. השער שלהם נכבש עם הרבה מאוד מזל ויצר איזשהו תמונת מצב מאוד לא משקפת של המשחק הזה.
הרמוסו יצא מאוד טיפש, שווה כרטיס אדום רק על הטמטום שלו שהוציא להם את כל המומנטום(גם בלי קשר לצהוב השני).

לא ראיתי את המשחק? אתם מדברים על זה?

|Redirecting...

וואללה…

גם אני לא ראיתי את המשחק, אבל הצהוב מובן לי יותר עכשיו.

נכון שהייתה שם הצגה רצינית, אבל הוא בהחלט התכוון להעיף לו מרפק לפרצוף, רק שהתפלק לו תזמון מעפאן והוא פספס ולא הצליח לו.

לא נורא, השופט הבין את הכוונה וזרם איתו… :sunglasses:

לא.

תעבירו ל0:51

תראה חבר אם הרף שלך הוא פאביו קנבארו במונדיאל 2006 אז אחלה. עוברים את פרלאן מנדי הרבה. אבל אני מניח שזה לא המצב. כל שחקן הגנה משאירים מאחור. מנדי באמת מצטיין בתכונה אחת שזה המצ’אפ הזה, גם הסגירה האלכסונית שלו נפלאה. לטעמי הוא לא תמיד שומר קרוב מצחיק. מנדי יכול להתמודד בהצלחה גדולה עם השחקנים הכי פיזיים ומהירים שיש. מעבר לכך מגיעים מולו הרבה פעמים יחסית לאחד על אחד כי ריאל מדריד לא יודעת להפעיל לחץ קבוצתי כמו שצריך. בטח שיותר מהמאבקים האלה בקבוצות גדולות דומות. הוא שחקן די מעצבן והדריבלים שלו מיותרים - הכל נכון. הוא גם מהיר, אז חבל שהוא לא יודע לרוץ לעומק והפס האחרון שלו כל כך לוקה בחסר. אבל בהגנה? שקט תעשייתי, מה ששלו - שלו.

תראה, כששחקן לא מציע כלום למעט אלמנט אחד במשחק שלו, אני מצפה שהאלמנט הזה יהיה באמת חריג.

מנדי לא תורם כלום בהתקפה, לא תורם כלום להנאת הכדור, לא תורם כלום למשחק הלחץ, לא תורם כלום לשחרור מלחץ. אני מאמין שעד כאן אתה גם תסכים איתי.

הטיקט היחיד שלו זה הגנה, שחקנים כאלה באמת צריכים להיות עילויים כדי להצדיק את הדקות שלהם. מנדי הוא לא עילוי בהגנה, הוא סה״כ די סולידי שם. הוא סוגר אופציה ששחקנים מהירים יחגגו על האגף. זהו. באחד על אחד על שטח קטן עוברים אותו בלי הרבה בעיות. ובעיניי ברגע שהוא לא עילוי בהגנה, אין לו זכות קיום בהרכב של ריאל.

הוא עילוי בהגנה, זה העניין. לא אמרתי שזה מספיק כדי שיישחק, אתה חוזר על החסרונות הברורים שלו שכולם מכירים - חסרונות בחלק הקדמי. אתה לא יכול לצפות משחקן הגנה שלא יעברו אותו אף פעם. אז כן בגמר סלאח יינצח אותו פעם אחת ויבעט לשער. הגול שספגנו נגד מנצ’סטר סיטי לדוגמא, הוא נתן יותר מדי שטח למאחרז וזה הליקוי היחיד… תראה איך וירג’יל ואן דייק נראה כאשר מגיעים מולו למצ’אפים הרבה יותר פעמים מאשר בעבר. ברוב משחקי הליגה אין צורך בו. אם היריבה היא שוב פריז\סיטי\ליברפול כמו הדרך המרגשת שלנו לגביע ה-14 - אז כן אני עולה עם מנדי. אבל צריך להעיר לו על הכדרורים המיותרים האלה ושייסתבך כמה שפחות. וזה התפקיד של קרלו. בכל מקרה נסכים שלא להסכים, יום נהדר

אני דיברתי בדיוק על זה כשכתבתי על ויניסיוס “וגם ניסיון פתטי להוציא צהוב שני לריינילדו על ידי התחזות.”
את הצהוב ריינילדו קיבל על כניסה ברוטלית ברגל של שחקן ריאל. יכל בכיף לקבל גם אדום ישיר שם.

לא, הוא עשה את זה מאוד איטי, וגם לקח לויניסיוס שניה להבין מה קרה ואז ליפול כאילו הרגו אותו. ריינילדו גם מייד התנצל וניסה לעזור לויניסיוס לקום. זאת הצגה של ויניסיוס.

דברים כאלו תמיד משעשעים אותי כי אם ויני היה שחקן של ברצלונה אוהדי ריאל היו מתפוצצים פה על זה. שאלו את בוסקטס , הם לא “סלחו” לו על אינטר עד היום הזה…

מחזק, זה גם הרושם שלי ממנדי. באחד על אחד בלתי עביר, ופה נגמרו היתרונות שלו.
דאבל פס פשוט, או תנועה חכמה ישאירו אותו מאחור עם פה פעור. ולבארסה הפעם יש שחקנים חכמים ויש מי שעושה תנועה.

וזה הולך לקרות מתי?
עד עכשיו הוא היה מחליף בכל המוקשים הפוטנציאליים שלכם, אז דווקא מול בארסה אנצ’לוטי יקבל שכל?

כל ההתנהלות עם רודיגר הזויה לגמרי. קשה לי להאמין שלזה הוא ציפה - להיות מגן שמאלי מחליף. משהו שם לא ברור.

לגבי ההתחזויות וההתגרויות של ויני - שונא את זה. שונא את זה גם כשניימאר ובוסקטס עשו את זה (האחרון - לשמחתי - קיבל את הקארמה שלו באופן מיידי). אבל - אל תשלו את עצמכם שריינילדו “התנצל”, הוא פשוט ניסה להציל את התחת של עצמו עם הטריק הכי ישן בספר: “לא קרה לך כלום, בוא, קום”.

להיפך, אוהדי ריאל כותבים ומתעצבנים לא מעט על ויניסיוס על כל הדברים האלה - על ההתחזויות, על ההתעסקויות עם השופטים ועם שחקני היריבה במקום בכדורגל - על הניימאריזם, בקיצור.

אישית אני מתעב התחזויות, זה מוריד לי המון משחקנים. לכן קשה לי להתחבר עד הסוף לשחקנים כמו פפה, רונאלדו ואפילו ראמוס, למרות כל מה שעשו בשביל הקבוצה שלי (גם מרסלו חטא בזה לא פעם, אבל הוא תמיד היה ליצן ככה שקשה לקחת אותו ברצינות באופן כללי).
כשאני חושב על זה, אולי זאת גם חלק מהסיבה שהתחברתי כ"כ בקלות לקרבחאל (המלך), ובוודאי חלק מהסיבה שהערכתי כ"כ את פויול, שבחיים לא היו מעזים לעשות שטויות כאלה.

אני ‘הערתי’ שוויניסיוס עשה דברים מכוערים נגד מאיורקה, עצם זה שהוא ניסה להשחיל לשלושה שחקנים בזה אחר זה (מעבר לכך שזה היה מטומטם לעשות את זה במצב של 1:1), גם זה קצת חוסר כבוד וכאילו מחפש בכוח שקיצצו אותו. בדרבי נגד אתלטיקו מדריד היו פעמיים-שלוש שהוא ממש נפל כאילו נגעו בו, זה לא היה ספק עבירה אפילו, וזה היה מטופש. אני כן רואה ‘תהליך של ניימאריזציה’ מסוים. מה שכן, שוב, הוא ספג נהמות גזעניות מהקהל לפני המשחק, במשחק עצמו וגם זרקו חפצים, אז לדעתי אפשר לסלוח לו על זה. לא ממש מקרה רגיל של שריקות בוז וקהל עוין.

ויני דווקא הגיב נהדר לפדרו בראבו האידיוט הזה עם וידאו מרגש וגם ניסוח באינסטגרם אם כי ברור שמישהו הכתיב לו את הטקסט.

ודי נו ‘זה לא פורום של בארסה’, איזה קשקושים, ת’רד היריבות. אפשר לחשוב שכל דבר שעולה בפורום של ריאל מדריד וקשור לברצלונה מתקבל בצורה כזו.

@dmitrys, אם נדייק - אני מקווה שהיא תשתפר, כלומר מקווה שהוא ישחק. חלילה שני מאחל לפרלאן מנדי להיפצע אבל הוא שחקן שכשיר ל-30-35 משחקים בעונה בדרך כלל. גם בספרד נכתב על המצב המוזר שלו. אני הייתי מבסוט ממנו בדקות ששיחק בדרבי.

שדמבלה הגיע לברנבאו בזמנו הוא ספג הערות גזעניות מהקהל שלכם לא פחות, מה הקשר?

לי לא אכפת כל כך מההצגות שלו כי נדיר שחקן בריזלאי שלא עושה אותם. אני רק מחייך מהפוזיציה שלכם. מוציאים כמה מילים לפרוטוקול וזהו. דרך כולנו מדברים מתוך פוזיציה . לואיס סוארז חצי אלוהים בשבילי אבל בא נגיד את האמת אם הוא היה משחק בריאל. לא הייתי סובל אותו.

לי אין בעיה שיכתבו על ריאל פה, זה אפילו המטרה פה, אני חושב ששביט לא שם לב לשם של התרד.

מה זה ‘כמה מילים לפרוטוקול וזה’, מה רצית שנגיד? אני ‘מודה’ שההתנהגות שלו העונה מגעילה. בשנה שעברה כן היו טראש-טוקים (דווקא מצד אריק גארסיה החביב, לא?) אבל בווליום נמוך יותר. אני מקווה שזה ייפסק. עוסמאן דמבלה גם ספג השלכת חפצים מהיציע? אני לא זוכר, אולי תרענן את זכרוני. מהי ‘הפוזיציה שלי’ לצורך העניין? התגובה של קוקה הייתה נטולת סטייל, מילא. כאשר פדרו בראבו הזה באל צ’ירינגיטו בתוכנית עם מיליוני צופים מתאר את ויניסיוס כאחד שמתנהג כמו קוף - זה מעצבן. מותר?
אני חושב שמחפשים לו את הרגל והוא סובל ממה שניימאר סבל בזמנו ושופטים צריכים להגן עליו קצת יותר. וכשהוא מתחזה אז גם לתת לו כרטיס צהוב.

לא זוכר מה אמרתי על ניימאר לפני כמה שנים ואם אמרתי על ניימאר. על דמבלה כתבתי פה ושם - טענתי ואולי טעיתי שהוא לא כל כך מוכשר או עם תקרה גבוהה כמו שחושבים והלנתי על ההתנהלות שלו כשחקן בקבוצה גדולה, שהוא מזלזל.

מה הייתה בעצם מטרת האזכור של הדרבי מההתחלה, הרי זה לא היה העניין שריאל עברה משחק חוץ די קשה ויוצאת לפגרת הנבחרות מהפסגה ועם מאזן מושלם (זה לא אומר כלום להמשך). השופט עזר לנו לנצח את אתלטיקו? שואל ברצינות. ואני יודע ששיחקנו מחצית אחת וגם זה בקושי. אני מתרעם על זה בכל משחק. נגד אתלטיקו זה עוד קצת יותר מתקבל על הדעת.
‘אף אחד לא אמר שהשופט עזר לכם’ - זה לא נכון. לפחות שניים כתבו, אחד בגלוי ואחד בסמוי. אבל בסדר, מותר, כל אחד ודעותיו. שביט מטריל מתאילנד זה השיא שלו

טראש טולק זה כיף. מה הבעיה עם זה? אני מעדיף טראש טולק מכל הצביעות המתקתקת.

אתה רק מחזק את מה שאני רוצה לכתוב עם כל הואטביזם הזה.

רוב פה לא כתבו שהשופט עזר לכם. אפילו רוב התגובות די היו נגד שחקני אתלטי. ניסיתי לתקן :slight_smile:

נ.ב זה אחת הסיבות שאני כל כך אוהב את הnba של שנות 80 וה90 בניגוד לכל הצביעות של היום, הטראש טולק של מיקל גורדן בירד ומילר,זה היה אלוהי, היה כל כך כיף לעקוב אחרי הטראש טולק שלהם. היום אם הם היו משחקים הם היו לא היו גומרים רבע בלי להיות מורחקים על “טראש טולק”.

בשנים האחרונות אני באופן אישי פחות עוקב אחרי ריאל. חוץ מכמה משחקים שלהם בצמפיונס אני לא רואה אותם (מלבד כמובן הקלאסיקו) כך פחות כואב הלב . חחח את הדרבי של מדריד שהיה ברור מראש, שהם ינצחו השנה לא טרחתי אפילו לצפות. אתלטי חזרה להיות פאתטיקו ואיך ראול אמר “הם יודעים שהם הולכים להפסיד עוד שהם עולים מחדר ההלבשה” ציטוט נכון שלי @Raulito-7

אני לא עוקב בעדיקות אחרי ריאל כמוך, לכן שואל ברצינות.
יש דיבורים לגבי רודיגר להרכב, מעבר למשאלת האוהדים? ואם כן, את מי הוא יחליף - את מיליטאו, ומנדי יישאר מגן? או את מנדי ואלאבה או הוא עצמו יהיה מגן?

לגבי ויניסיוס, אולי אתה מבין עכשיו שאני לא היחיד שהוא מעצבן. אפילו חלק מאוהדי ריאל הוא מעצבן.
אתה בעצמך כתבת שהוא עושה דברים מכוערים ומטומטמים. ירדת עליו פה יותר חזק ממה שאני ירדתי עליו בפורום של ריאל, אז אני לא מבין למה התעצבנת עליי שם.

לדעתי בעיקר המשכורת שלו מדברת בעד עצמה (כמו גם הרזומה והיכולת המרשימים שלו). אתה לא מביא שחקן במשכורת כזאת להיות שחקן ספסל. אני חושב שרובנו קיווינו שזה יהיה שילוב של הדברים שאמרת - במרבית הזמן בלם באמצע במקום אלאבה, שידחוק את מנדי לספסל, ובמשימות מיוחדות ישחק באמצע במקום מיליטאו הלא בשל, ומנדי יחזור לאגף.

אף-אחד מאיתנו לא דימיין שמביאים שחקן בקאליבר הזה להיות מחליף של מנדי בעמדה לא לו.

ובאופן קצת יותר מפורש לשאלתך - לא, אין דיבורים ישירים על רודיגר להרכב. אבל באופן כללי, חוץ מבמקרים מאוד חריגים, אני לא מכיר שנהוג להכריז על באנקרים בהרכב. בדרך-כלל זה פשוט משתמע מהמעשים והמעמד במועדון. הבעיה שכאן יש סתירה בין המעמד שהמועדון נתן לו (בהיררכיית השכר לדוגמה), לבין המעמד שנראה שאנצ’לוטי מייעד לו.