ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

אני חושב שכמו תמיד, אנחנו האוהדים לא מספיק סבלניים.
אנצ׳לוטי רוצה לעשות את חילופי המעמדות, אבל הוא מנסה לשמור על סגל בריא ושהכל יהיה הדרגתי. בנתיים אנחנו ב9/9 במשחקים העונה אז כנראה שהוא מחליט נכון.
אני מאמין שעם הזמן נראה את רודיגר פותח יותר ויותר ולשלבים המכריעים הוא כבר יהיה שחקן הרכב.
לגבי את מי הוא יחליף, שאלה טובה. אם תשאלו אותי אז כמובן שרודיגר בלם לצד מיליטאו, ואלאבה מגן. לא יודע אם כך גם ישחק אנצ׳לוטי.
בכל אופן יהיה אשר יהיה מה שהוא יחליט, אפילו אם רודיגר ישחק מגן שמאלי, זה עדיף על המצב הנוכחי בו הוא על הספסל.

בקיצור, סבלנות, הוא יהיה שחקן הרכב.

אף אחד לא הטריל אותך, סה"כ שאלתי על מה הרמוסו קיבל אדום כי לא הייתי על שום דבר שקשור לכדורגל חודש. אתה חייב לשוחח עם מישהו רומנו.

אני אגב לפרוטוקול אוהב שחקנים כמו ניימאר וויניסיוס. בשבילם אני קונה כרטיס למשחק, לא בשביל קוקה או קרבאחל. הם הופכים את המשחק ליפה, מעניין, אומנותי. אף פעם לא הבנתי למה זה בסדר לקצץ להם את הרגליים, רק כי הם בוחרים להתגבר על שחקן בהשחלה או הקפצה מעליו.

זה לא סותר. אפשר להיות קוסם עם הכדור ועדיין לא לעשות הצגות. מסי, רונאלדיניו, זידאן, אינייסטה, אוזיל, איסקו - כולם קוסמים שקיצצו אותם לא מעט לאורך הקריירה, ובכל זאת (כמעט ו)לא נפלו להתחזויות מביכות.

חוץ מזה שהמון מההתחזויות והמתחזים שאנחנו מדברים עליהם ודיברנו עליהם פה, לא מגיעים מצד עושי קסמים גדולים בכלל - ראמוס, פפה, בוסקטס, גם ג’ורדי אלבה לצורך העניין. התחזויות והצגות זה עניין של אופי (וגם קצת תרבות), לא פקטור של כמות הקסמים או הקיצוצים. וסתם לצורך הדוגמה, מה שהצית את כל הדיון הזה היה ההצגה שהביאה להרחקה של הרמוסו, שלא קשורה בכלל לקיצוץ רגליים.

אלמריה גם מחזיקה בהגנה הרביעית הכי גרועה בליגה עם 20 ספיגות. אלא אם כן אנחנו מכוונים לשבור את שיא הספיגות של אתלטיקו (ספגו 18 שערים ב15/16, אנחנו בקצב של 13) אז אפשר להניח שגם אם נספוג 2-3 אפשר לתת להם 3-4 מצד שני.

מנגד, אוסאסונה בדיוק מנצחת את ויאדוליד ועולה למקום השלישי בליגה. הם גם הוציאו, לעומתנו, נקודה בברנבאו. תוסיף את זה שזה אחד המגרשים שהפסדנו בו הכי הרבה נקודות בעשור האחרון, וזה משחק בלבל אחר לגמרי.

בטיס וסוסיאדד פוגשות אחת את השנייה, ככה שהן לא תוכלנה שתיהן לעקוף בחזרה את אוסאסונה. מקסימום אחת מהן.

אני מצד אחד שמח ומצד שני עצוב כי אנחנו קיבלנו בראש 3-1 שם

האחות הספורטיבית הגאה גירונה עושה תיקו בברנבאו. זה מאוד חשוב כי זה די מקזז להם את האפקט של הניצחון.

מישהו ראה את המשחק? אני בעבודה ולפי הסקור היה שיגעון שם ואר התערב קרוס קיבל אדום כמעט 10 תוספת זמן.

בקיצור: פנדל הזוי, הצהוב השני של קרוס לא קיים בכלל ולדעתי ביטול השער היה מאוד גבולי.
בקיצור, ריאל נדפקו. אבל לדעתי אסור היה להם להגיע לנקודה הזו והם היו חייבים להרוג את המשחק הרבה לפני.

לאפורטה הבין שהכסף לצ’אבי זה כסף לפח. התחיל להעביר מזוודות למי שצריך.

פסלו להם גול הזייה :rofl:

ראיתי רק את הרבע שעה האחרונה. הפנדל היה די מוצדק או לפחות עקבי לשריקות העונה. אם לא היו שורקים לזה פנדל זה היה יותר מוזר. השער שנפסל היה ממש מוזר. לא חושב שהשוער היה בשליטה על הכדור. גם הצהוב השני לקרוס היה מיותר.

לא ראיתי את המשחק ואפילו לא תקציר עדיין אבל זה מה שיש לבארסה מאניה (הסופר דופר אובייקטיבית) לספר לגבי הפסילה:

אמ;לק פסילה מוצדקת
לא צריך 2 ידים של השוער כדי שזו תהיה השתלטות

מנסה להבין מה הקשר בין בארסה מאניה להסבר השיפוט במשחק של ריאל מדריד נגד ג’ירונה. בינתיים לא עולה לי משהו.

אעדכן.

פסילה מוצדקת?בהחלט לא.
זה גול שנפסל לא בצדק, המאמן של ג’ירונה אפילו אומר את זה.

אני מעדיף לא להגיב על השטויות שבארסה מניה פרסמה.

מה שהתכוונתי, שההעדרות של קונדה אולי יותר חשובה מול אלמריה כי הוא בלם. לא אמרתי שאלמריה קבוצה יותר טובה מאוססונה.

סיכמתי מה שהם אמרו, לא את דעתי האישית.

אתה יכול לא להתייחס למה שהם כתבו אבל הם הביאו ציטוט מהחוקה (אולי זה נתון לפרשנות והם כמובן, באופן מפתיע, לקחו את הצד שנגד ריאל).
זה שהמאמן היריב אומר שזה חוקי לא אומר שהוא צודק.

הם עקובים אחרי היריבות.
יש משחק נגד חירונה בעוד 3 חודשים.

אני מקווה שזה לא נכתב בציניות.
הגול היה חוקי ב100%, אבל בוא נחכה לעוד מכתב שישלח לריאל והשופטים מתנצלים על הטעות שהתרחשה פה.
אני תמיד שמח להראות שבארסה מניה הם חבורה של ליצנים.

אתה מקווה שזה לא נכתב בציניות?

זה נכתב בציניות ואפילו ציניות גדולה מאוד.
לא יודע כמה אתה עוקב אחרי הפורום של בארסה פה אבל לא תמצא פה הרבה תומכים לבארסה מאניה.

אגב,
מה שהוא אמר (שוב, מסתמך על תרגום של בארסה מאניה - אולי הם מעוותים) שמבחינת כדורגל הוא אישית היה אומר שזה שער אבל מבחינת החוק אם השוער שם יד על הכדור זו השתלטות ופאול.

חבר, אני לא בא לתקוף אותך בשום צורה.
אני לא יודע את הדעה של אנשים פה על בארסה מניה, אז לכן זה נכתב.
מצטער אם זה נראה שאני תוקף אותך, אבל אני לא עושה את זה. אלא רק מציין שבארסה מניה הם בדיחה.

סתם מסקרנות קראתי את החוקה העדכנית ובארסה מניה צודקים. לפי החוקה הכדור נחשב בשליטת השוער ולכן הגול לא חוקי:

• the ball is between the hands or between the hand and any surface
(e.g. ground, own body) or by touching it with any part of the hands
or arms, except if the ball rebounds from the goalkeeper or the goalkeeper
has made a save

אתם איבדתם נקודות בגלל שופט , זה קורה גם לקבוצות יותר טובות מריאל הנוכחית. לא מבין את הדרמה.

כל מה שחדש עכשיו שזה בא אחרי משחק הגארבז טיים באלופות. אתם עדיין תקחו נקודות איפה שצריך. הליגה הספרדית חלשה אני חושב שאתם צריכים לפחד יותר בצמפיונס מאשר מברצלונה.