ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

כן, אבל זה דיון בפורום כדורגל עולמי, ולא דיון בפורום ברצלונה. דעה לא פופולארית היא לא של משה נגד ברצלונה אלא של משה באופן כללי.

אם אוהדי ברצלונה/ריאל יתעצבנו זה לא רלוונטי. אלא דעה שאתה באופן כללי חושב שהיא לא פופולארית.

הדלפ שלי היה מבוסס על העובדה שריאל זוכה בתארים גם כשהיא לא הכי טובה ולפעמים גם רחוק מזה,אף אחד לא צייר את ריאל כקבוצה מושלמת באף אחת מהזכיות שלה,אין לי מושג מאיפה הביאו את זה.

אתה מתכוון עצירת התקפה?
הוא עצר ככה התקפה של ולנסיה במחצית הראשונה. הם באו בטענות אליו ישר.
זה שנכבש גול שניה אחרי השריקה אני באמת לא זוכר.

גם אם יזכו בפער 3 נקודות? :slight_smile:

אגב, רציתי לראות אם קרה משהו דומה כבר, מצאתי את זה.
לא בדיוק אותו דבר, אבל שערורייה לא פחות.

ויש את המקרה של האלנד השנה. בדקה האחרונה הייתה עבירה עליו, השופט נתן יתרון, ואז כשהאלנד עם הכדור ברגל היה ב 1 על 1 מול השוער, השופט שרק לסיום.
שיתפתי את זה איפשהו, הפרצוף של האלנד היה פרייסלס

כבר כתבתי - שריקה לסיום בזמן הגבהה במיקום כל כך קרוב לרחבה. זה כמו לשרוק לסיום אחרי ששחקן בעט והכדור עזב את הרגל.

לא :slight_smile:

זה אכן היה ביזיון. מקרה שונה, שופט שלא יודע מה זה חוק יתרון.

@Paco-Pavon

אני יודע שזה בארסה מאניה אבל נתייחס לתוכן ולא למי שהביא אותו.

הם הביאו 2 מקרים כאלה מהליגה הספרדית.

אני לא מצליח להפעיל טלגרם אצלי במחשב יש קישור אחר?

הראשון - שריקה הרבה לפני הבעיטה וכל השחקנים פשוט נעמדו. אפילו בלי ווליום אפשר לשים לב.

השני - לא הבנתי איך האירוע קשור (שריקה לפאול? אופסייד שלא היה? לא מצליח להבין ולא זוכר את האירוע הזה). לא אמרתי שלא היו שערוריות שיפוט מעולם, אלא שמקרה כזה ואני מציין שוב:

1. בזמן שהכדור בתנועה
  2. על סף הרחבה

לא ראיתי מעולם. עד עכשיו לא הבאתם שום דוגמה שעונה לתנאים האלה.

(במאמר מוסגר - וואו איזה ילדים בני 5… לא ידעתי שהמצב בבארסהמאניה כזה חמור).

לא רואה את הקישורים האלו, ואין לי מושג על מה אתם מדברים, אבל הבעיה הגדולה עם בארסה מניה שאם ברצלונה היה נפסל לה שער כמו אתמול, אין לי ספק שאם הייתי מנסה להביא את הקישורים האלו ולנסות לתרץ את זה הייתי חוטף שם קללות ואולי אפילו חוטף באן אם המנהלים שם היו קמים בבוקר לא טוב.

אני לא יכול לקחת אותם ברצינות.

הוא שרק לפאול על קרבחאל ואז לסיום המחצית,איזה משועממים הבארסה מניה האלה לא ייאמן🤦🏻‍♂️

טוב, מקרה כזה בדיוק אני לא מצאתי, אבל הלינק הראשון מבארסהמניה נראה מאוד דומה.

אצלכם השופט ביטל 100% גול בשניה האחרונה . בעיניי זה לא כזה שונה מביטול 80% גול בשניה האחרונה, כמו המקרה של האלנד או נניח פנדל שלא נשרק.
יש שם בטבע שופטים הזוים לא פחות מחיל מנזאנו.

@Aragones קבר גם את יוניטד.

צריך לשים את המימ ומלאך המוות בתמונה שלו

היה קל לראות שהשיווין מגיע :expressionless:

ג’ירונה מפסידה 1:0 למאיורקה. כצפוי - נגמר לה האוויר.

הפסד שלישי ב 4 משחקים.

למה? הם משחקים פעם בשבוע כל העונה.

הם לא בנוים למאבק על האליפות. זה לא קשור לסדר משחקים. הם הצליחו השנה הרבה מעבר לצפוי. כל הכבוד להם על המאבק. אני מקווה ששנה הבאה הם אולי לא יהיו במקום הזה אבל שישמרו על תחרותיות.

לא מבחינת זה שנגמרו לשחקנים שלה רק הכוחות הפיזיים, אלא שיש מצב שנגמר להם (ואולי לצוות המקצועי?) היכולות המנטליות לשמור על רמה גבוהה כל כך לאורך עונה שלמה. בטח כשהם בצד הרודף, וכשהתחילו ללמוד אותם והם כבר פחות מוגדרים כהפתעה.

חוץ מזה, גם משחק אחד בשבוע בעצימות גבוהה ובכדורגל בקצב גבוה, שזה מה שג’ירונה משחקת השנה, זה לא משהו שצריך לזלזל בו מבחינת מאמץ. היא אומנם משחקת פחות משחקים מריאל, ברצלונה ואתלטיקו, אבל יש לה גם פחות שחקנים ברמה הזו, פחות שחקנים שמותאמים למאמצים כאלו, ופחות ניסיון במצבים כאלו. ולא רק בגזרת השחקנים.

אחרי שהם יעברו פירוק כללי בקיץ קשה לי להאמין שיוכלו לשחזר עונה כזו. סאביו יגיע לסיטי ולגבי כל היתר סיטי גרופ תעשה מכירה פומבית. כואב הלב אבל זה מה שיקרה כנראה.

מקווה שהם יצליחו לחזור לעצמם העונה, אם כי גם מקום רביעי זה יהיה מטורף בשביל קבוצה שהייתה מועמדת לירידה בתחילת העונה.

אין להם אינטרס למכירת חיסול, אולי מכירה או 2 בשביל להגדיל את התקרה. כן יכול להיות שיגיעו הצעות טובות להרבה שחקנים והם ידרשו לעזוב.
בכל מקרה עם הגישה לסיטי הם יוכלו להחליף שחקנים בעוד כישרונות. אצ’בריה למשל.

סיטי גרופ מכוונת במכלול להביא שחקנים למנצ’סטר. בשנים קודמות אם שחקנים של ג’ירונה היו טובים וסחירים, אבל לא מספיק טובים כדי להגיע לסיטי, הם נמכרו. אין תכלית להשאיר שחקן בג’ירונה אם נראה שהוא כבר לא מספיק טוב לסיטי, אבל כן מספיק טוב כדי לעשות רווח נחמד, שיושקע מחדש בלהניע את גלגלי המכונה.

מגעיל למדי.

אורן דניאלי, סוג של היסטוריון ספורט מצא מקרה כזה ב…מונדיאל 78