ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

עזוב שטויות שביט, איפה אתה בדיון הדל״פ. כתוב עליו השם שלך.

על מה אתה מדבר? לא נכנסתי לפה כמעט מאז המונדיאל, דבר איתי בלי קיצורים.

יש דיון שנקרא דל"פ , במקור זה היה אמור להיות דל"פ על כל נושאי ספורט בעולם. במציאות זה הפך להיות דל"פ על כל סיפור הצלחה בברצלונה. כל סיפור הצלחה בברצלונה שקרה מאז התחלת עידן של לאופורטה זה צירוף מקרים ומזל.

חוץ מקרוס , שכנראה זה הנושא הכי שנוי במחלוקת של אוהדי ריאל מדריד.

אם אתה מחפש אקשן שם זה קורה.

נושא בשם ״דעה לא פופולרית״, משה עושה לו עוול לטעמי עם התיאור הזה. התפתחו שם אחלה של דיונים, בין היתר לפורטה והפפ טים בכללי (אם כי איזה מיליארד הודעות).

יכול להיות שהדיון השתנה אחרי שעזבתי. אבל סתם בשביל הדיון. מה דל"פ שלכם על ריאל מדריד? קרוס זה לא תשובה נכונה. יותר מזה, בוא נדייק, על פלורנטינו פרז? זידאן… זה לא חוכמה להגיד דעה לא פופלארית על הקבוצה השנואה שלכם.

גם לי יש טריליון כאלו על ריאל מדריד. זה כל הבעיה שלי.

אני לא יודע מי זה ״שלכם״… אני כותב בשם עצמי ועניין אותי לדבר על לפורטה. בדיעבד אני ממש מבסוט מזה כי התפתח דיון סופר מעניין ואיכותי, על ברצלונה אבל גם באופן כללי על שחקנים מריאל ובארסה, על החשיבות של מאמנים לעומת שחקנים ועוד איזה מיליון נושאים אחרים. אם יש לך טריליון כאלה על ריאל שלדעתך יכולות לפתח דיון מעניין - זה יהיה מעולה אם תכתוב אותן שם.

סתם לדוגמה, נירו בהמשך הדיון כתב שהייתם הקבוצה הכי טובה באירופה וטובים בהרבה מאיתנו ברצף, החל מ-2004 ועד שמסי עזב. זה דל״פ למדי ובטח שלא ״מחמיא״ לריאל.

בכל מקרה, זה אוף טופיק וסתם ניסיתי לפתות את שביט להגיב שם.

כתבתי את זה במקום אחר, דעה לא פופלארית צריכה להיות משהו שלא פופלארי להגיד בקבוצה שלך. לא משהו שכנראה לא יעצבן יותר מידי את הבייס שלך.

לצורך העניין אם אני יכתוב “דעה לא פופלארית” רואנלדו לא השחקן הכי טוב בהיסטוריה והוא כנראה יותר יחסי ציבור מאשר יכולות (אני מקצין בכוונה פה במיוחד החלק השני שאני לא מסכים איתה האמת) כנראה שרוב אוהדי ברצלונה לא יותר מידי יחלקו על הדעה הזאת.

אבל אם אני יכתוב "פפ הוא אוברייטד וזה שיש לו רק אליפות אירופה אחת בקבוצה שאין לו מסי זה לגנותו " @Ender זה רק להדגמה, אני חס וחלילה לא חושב את זה אז לא לכעוס עלי :joy:

זה דעה לא פופלארית.

הבעיה שלי זה גם מעבר לזה, אני לא נהנה להיות בדיון שכל הזמן הקבוצה שלי היא “על האש” אני עזבתי בלי סצינה ובלי מהומות. וזהו. אולי אחרי שעזבתי הדיון התרומם אין לי מושג.

לא מפתיע אותי, ניר אוהד ריאל חכם ואמיתי. מי שלא חושב כמוהו הוא הזוי.

המטרה היא בהחלט שתכתוב את הדעה שלך על רונאלדו, אבל אתה צריך להיות מוכן להגן עליה מול הנימוקים הנגדיים. למעט כמה עקיצות שאני גם לא אוהב והיו, הדיון כמעט בכולו היה ענייני. בטח עכשיו כשהתקופה ההיא “התיישנה” אפשר לבחון אותה במשקפיים יותר אובייקטיביות. האם אוהדי ריאל אובייקטיביים ב-100%? לא. האם כולם באותה דעה? גם לא.

תבוא לדיון עם מחשבה שאולי יש סיכוי של 1% שאתה טועה, ויתפתח דיון מועיל, מעמיק ומעניין.

בלי קשר, וגם התייחסתי לזה בדיון עצמו, יש משהו שמבאס אותי במחנאות של ריאל - ברצלונה. אבל אני גם מבין שזה די בלתי נמנע מתוקף העובדה שרוב האנשים פה בפורום הם אוהדי הקבוצות האלו. דעות ספרד, ריאל וברצלונה הם הדיונים שהכי קל לכתוב עליהם כי הרוב פה צורכים את התכנים האלה באופן קבוע.

על זה אוסיף, שווה להיכנס לת׳רד הזה רק בשביל לקרוא את ההודעה של @sh4rky על פרגוסון.

יש בפורום מספיק אנשים עם ביקורת עצמית ודעות קיצוניות כדי שיהיה שם דיון ברמה גבוהה נונסטופ.

אני יכתוב מה שכתבתי על זה בהודעה פרטית לאוהד ברצלונה:
" אף אחד לא מושלם

1:32

"ההודעה של פאקו על לאפורטה היתה לגטימית (גם אני לא מבין ולא מסכים כי הזכות ללאפורטה בקדנציה הראשונה זה קודם כל זה שהוא היה נשיא מצוין) אבל מה שהתפתח אחרי זה

אם זה היה עובר נגיד לקבוצה אחרת או נושא אחר.

אבל זה מתחיל לאפורטה היה מזל אחרי זה פפ היה מזל אחרי צאבי ואיניסטה היה מזל

ומי זה פדרו

ומשוים לי את פדרו לגאפרן

באמת

הלואי שהם היו מדברים כך על מסי שהוא היה שחקן ברצלונה. אז אולי היתי מאמין לכונות שלהם

אני רואה כדורגל מהתחלת שנות ה90 ובחיים שלי לא ראיתי קבוצה שמשחקת כזה כדורגל ואז לספר לי שזה רק מזל או בעיקר מסי זה לא רציני"

מה שהיה אחרי שעזבתי אין לי מושג.

וזו בהחלט דעה לא פופולארית, למיטב זכרוני זה לא בדיוק דיון שהיה בו קונצנזוס, זו דעה והיא לגיטימית והמשתמש הגן עליה ונימק אותה כמו המשתמשים האחרים שטענו כנגדו.

היקום לא שחור או לבן, אני לא מסכים עם הדעה הזו ועדיין קראתי כל הודעה שנכתבה שם בשקיקה כי גם אם לא הסכמתי בכלל זה עדיין היה מרתק עם נקודות טובות מאוד שהועלו לכאן ולכאן.

זה לא שנזרקה הערה מטרילה ופה זה נגמר. מדובר בשעות מנומקות. זכותך כמובן לא להתחבר, אבל הדיונים המשיכו משם להתפתח. הנושא הזה כרגע מוצה ומחכים למשתמש הבא שידליק את הגפרור.

דרך אגב , אני לא מתבייש לכתוב את זה ושיסלחו לי כל הצינקנים. דל"פ , פדרו היה שחקן לגטימי לחלוטין בברצלונה וגם בתקופה שאחרי ברצלונה וגם מאוד אהוב ומי שיש לו בעיה עם זה שילך לשתות את המים של עזה. :slight_smile:

שוסאקו עשה את זה בדיוק בהמשך הדיון ואף אחד לא התעצבן או לקח את זה קשה…

אם אתה לא אוהב את זה זכותך, אל תיכנס ואל תקרא. אני פשוט לא מבין את המטען והאנטי המיידי כל פעם שמישהו שאוהד ריאל כותב משהו ביקורתי שקשור לברצלונה. זה כאילו יש לך איזה חוסר יכולת בסיסי להאמין שאנשים כותבים את מה שהם כותבים ביושר. לכל אחד יש הטיות, גם לי, אבל זה פשוט לא מעניין. הדיון הענייני מעניין.

מי שחושב שלא הייתם הקבוצה הכי טובה בעולם ב-2008 הוא ״הזוי״? טועה מילא אבל סיימתם מתחת ויאריאל בליגה.

אתה לא עונה, למה ריאל לא צריכה להיות המטרה?

זה קל לאוהד ריאל לכתוב אצלכם שלאפורטה זכה בגלל מסי או לגמד את פפ. אבל בוא תכתוב שריאל זכתה בשתי צמפיונס בעיקר בגלל מזל (שוער של ליברפול ופסז יכולים להעיד על זה) זה הרבה יותר “דעה לא פופלארית מאשר ברצלונה” אצל אוהדי ריאל.

ושוב, זה חלק אחד מהבעיה שלי בדיון. החלק השני זה ההרגשה שלי שרק ברצלונה “על האש” בדיון הזה. לא ריאל לא קבוצה אחרת רק ברצלונה.

אני רק אגיד שהפורום בעיניי בתקופה די טובה, הרבה טראפיק באופן יחסי וגם דיונים מעניינים וענייניים במקביל.

אמוציות יש תמיד שמדובר בכדורגל. גם לי הפריעו דברים שחלק מאוהדי ריאל כתבו ואמרתי את זה. ואני מאוד אוהב להתדיין עם הרוב המוחלט של אוהדי ריאל כאן, אני אפילו לא בטוח שאני מגיב בפורום שלנו יותר מאשר אצלם. מי שרוצה שיקבל ומי שלא לא. אני תמיד פתוח לשמוע ביקורת אם יש כזאת.

@mos56, אם אתה מציע פורמט שבו אוהד של קבוצה אומר דעה לא פופולארית על הקבוצה שלו זה אחלה ומרענן, לא סותר את זה שהיה דיון מעניין בהחלט גם שאוהד ריאל העלה אותו בנוגע לבארסה.

אני דווקא חושב שזו דעה שמחזיקים בה הרבה אוהדי ריאל פה בפורום, ואפילו נכתבה כמה פעמים.

כתבתי בעצמי עשרות הודעות על זה שהזכיות שלנו עם זיזו ואנצ׳לוטי הושפעו המון ממזל, ושבכולן (או כמעט כולן) לא היינו הקבוצה הטובה באירופה. בחלקן לא קרוב אפילו. קראתי עוד רבות כאלה מאוהדים של ריאל. בדיון הזה לא, ביג דיל. רוצה לדון על זה - יאללה.

אסף אולי הטעות היא אצלי, אבל זה ההגדרה שלי לדל"פ… זה לכתוב משהו שאצל הבסיס שלך יחשב לא פופלארי.

אולי אני טועה פה.

אני לא חושב שאם אני יכתוב שריאל זכתה בגלל השוער של פסז והשוער של ליברפול בצמפיונס הרבה אוהדי ברצלונה יכעסו עלי. אבל אם אני יכתוב משהו על פפ אוי ואבוי לי.

ושוב, זה חלק מהבעיה, כתבתי זה התחיל בצורה טובה . דעה מאוד לגטימית על לאפורטה, לא מסכים אבל לגטימי. אבל יאללה בוא נתקדם לקבוצה אחרת, לא הודעה אחרי הודעה. למה ברצלונה במזל.

ניסיתי לכתוב חצי בדיחה על בנזמה שיותר טוב מראול ורק @titi_camara זרם איתי.

לא חושב שזאת טעות, אני מבין את ההיגיון מאחורי הדברים שלך ולכן אמרתי שזה פורמט טוב ומרענן.

פשוט אם אני מתייחס עניינית לשנכתב שם אני חושב שהיה דיון טוב, ענייני ומעניין. אם הייתי חושב שהמטרה של הדיון הייתה להפחית מהישגיה של בארסה מפוזיציה של אוהד ריאל הייתי מסכים איתך, אבל ממש לא הרגשתי ככה.