ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

אתה מוזמן לראות משחקי כדורגל עד לסוף שלהם. שופטים שורקים בזמן שהמשחק קורה, שחקנים לא נעמדים ומחכים לשריקה כי הם מסתכלים על השעון ורואים שתוספת הזמן נגמרה.

אפשר לבכות על האורך של תוספת הזמן, זו טענה ידועה ומקובלת וקורית בהרבה משחקים.
יש ת׳רדים שמלאים ברעיונות על איך צריכות להראות תוספות הזמן גם אחרי שהן התארכו דרמטית במונדיאל האחרון. יש רעיונות של עצירת השעון, הכל כבר כאן ועל השולחן הרבה זמן.

אם אתה אומר שטענות על אורך תוספת הזמן הן שוד - סבבה, אני לא מתווכח.

לא ראיתי את המשחק, לא בדקתי אם התוספת הייתה צריכה להיות ארוכה יותר, לא התעניינתי במה שעבר עליכם. רציתי רק לדעת אם פסלו לכם גול לגיטימי או לא. לטעמי, ממש לא.

ברגע שאנשים מדברים על אתמול בתור שוד האליפות הגדול בהיסטוריה, זה נראה לי זמן מתאים :slight_smile:
מעבר לזה אני כמובן מסכים איתך. טעויות שיפוט היו ויהיו, דבר לא נעשה בכוונת זדון, לא אז ולא היום.

אם ברצלונה היתה זוכה באליפות על החלטה כזו אתה וכל הפורום פה באלף שנה לא הייתם שוכחים לנו את זה.

ההבדל? שזה נשכח יום אחרי.

ותפסיק לזיין את השכל, כאילו ברצלונה המציאה את הלחץ על שיפוט וכאילו אפשר להשוות את זה להחלטה שדופקת שנה שלמה של אליפות.

אתה יודע שאני אוהב אותך ואני גם היום אוהב את האליפות של אתלטי. הגיע לכם ואני שמח שאתם זכיתם בה. אבל יש גבול.

מפרגן לכם על האליפות ההיא, אין בי שום כעס. אתם הייתן הקבוצה הכי טובה באותה שנה. כתבתי את זה אז ואני יכתוב את זה היום.

דרך אגב כמו @Ender כתב זה לא נאמר לעקוץ אותכם רק להשאיר פה את הפורפרציות ל"שוד הכי גדול בהיסטוריה"

נכון, אבל ברסה הכי צבועה. ברסה היא כמו הסמולן המצוי: משחקת אותה יפת נפש אבל היא בעצם היא גרועה כמו כולם אם לא יותר.
בגלל זה תיעבתי את כל ההתנפלויות שלכם על השחקנים שלנו עד שהורחקו. ורק אז נרגעתם.

כמובן הייפרבוליק וזה סתם שופט טמבל.
בקשר לאליפות שלנו, מתי הובקע השער ההוא? בדקה ה60? ים של זמן כדי שנבקיע שוב. והיינו מבקיעים.

דקה 60 במחזור 38 בשוויון נקודות > דקה 90 במחזור 27 בפער 8 נקודות

שמע זה זלזול באינטלגנציה ברמות הכי קשות שיש. אתה עושה מכולנו מטומטמים. שפה נחמדה לא תפצה על תוכן כזה.

נירו אני הזכרתי אותך ויש לי הרבה כבוד, אבל חברים שלך לפורום נכנסים לפה ומבלבלים לי במוח על נגרירה ובילבאו (משחק שאפילו לא התחיל…)

טיפה איזון.

אין שום בעיה משה, כמו שיש אוהדי בארסה מאוזנים פחות, כך גם עם ריאל. כאמור, אין שום הבדל, בדיוק כמו עם היחס מהשופטים.

אני יכול להגיד לך כזה דבר - כשאני רואה אוהדי ריאל שבאים לפה על קשקושים ומנסים להטריל זה בראש ובראשונה מוריד לי מהם, בדיוק כמו שקורה להיפך עם אוהדי בארסה. אנחנו רואים הכל, אין לך מה לדאוג, האוהד הממוצע פה יודע עם מי כן אפשר לדבר יחסית בהגיון על נושאים רגישים ועם מי לא.

המלצה שלי - עם מי שכן - תפאדל. עם מי שלא - תתעלם. חייך ישתפרו פלאים.

אין לי בעיה. אני באופן אישי אף פעם לא נכנס לפורום שלכם. גם לא אתמול, ומטיף לכם מוסר. זה מעצבן אימים שמגיע שופט מטומטמם ודופק משחק שלם.

אני בסה"כ מבקש זה יהיה דו צדדי.

היה שוד אתמול וריאל נשדדה. זה דעתי. היה שוד מול חטאפה וברצלונה נשדדה. אותו שופט ששלח אדום לגוד על דיבורים עשה יותר גרוע ללבה.

בסופו של יום השופטים מרויחים מהסיפור, כי הם יודעים שהאוהדים של הקבוצות ילחמו אחד בשני במקום לדרוש להפוך את השופטים למקצועים יותר.

מקבל ומכבד משה. מעבר לזה אני אגיד, ולחלוטין כלקח מהסיפור הזה, אני רוצה שאם מצב כזה קורה ואתה מקבל עצבים בסיטואציה רגישה אחרי משחק של בארסה, ובא לפה מישהו ומטיף לך מוסר (עזוב מוצדק לא מוצדק, זה פורום וזכותך לפרוק גם אם אתה מדבר שטויות, לכולנו זה קורה) - פנה אלי ישירות ואני מבטיח לך שזה יימחק. תדגלו הודעות, תדווחו, כל מה שצריך.

תחזרו קצת אחורה ותראו אילו מין הודעות פתחו פה את הדיון ההזוי הזה לפני שאתם הופכים את משה פה שוב לאיזה קורבן של אוהדי ריאל המרושעים.

אני לא קורבן של אף אחד.

אתה רוצה דוגמאות, תבדוק את אלו שטענו שזה “השוד הכי גדול בהיסטוריה” “אם ריאל תפסיד את האליפות זה יהיה על השיפוט”

“נגרירה הרחיק חצי קבוצה של בילבאו שבוע לפני”

אני יחזור בשקט על הטענה שלי, שופט שודד את ברצלונה מול חטאפה ואלמריה, חלק מאוהדי ריאל:

זה טעויות שיפוט אין לכם על מה לבכות ובכלל תשבו בשקט אורבאו!!! ומה לעשות בניגוד להכחשות שחלק ממכם מתכחשים לזה היום " אוהדי ברצלונה כל הזמן בוכים על שיפוט" “להעניש את לאפורטה על הריאיונות”

שופט שודד את ריאל:
השוד הכי גדול בהיסטוריה. נגירה הרחיק חצי בילבאו וכולנו יודעים מה היה היום במשחק מול בילבאו"

אפשר להוריד את הלהבות כמו שנירו הציע או להמשיך במלחמה אני בעד החלק הראשון.

@Bblanko, פורום של בארסה אנחנו יכולים להטריל פה קצת בינינו ולהעלות מורל. אחרת אין שום משמעות לפורום אוהדים.

הציפייה היא שאוהדי ריאל שמגיעים לכאן לא יחפשו להטריל אוהדי בארסה אחרי משחקים רגישים ושאוהדי בארסה לא יבואו לחפש את אוהדי ריאל בפורום שלכם. ככה אני רואה את זה.

תסביר.

מתי ראית ששחקנים מסתכלים בשעון בשביל להבין מתי המשחק נגמר?
מתי ראית שופט שעוצר את המשחק לא בזמן שהוא משוחק?

או שאני לא מבין את הטענות שלכם, או שאתם ממציאים לעצמכם כדורגל אחר כי אתם כועסים.

רק בשביל להבין אחד את השני טוב יותר - אתה טוען שנפסל לכם שער חוקי אתמול כי השופט שרק באמצע מהלך?
אם כן, אז אני לא מסכים ולא נכנס לויכוח - שנינו חסרי השפעה וזה דיון ולא יותר. כבר כתבתי את הטענה שלי למה אני חושב ששופטים שורקים תמיד באמצע מהלך.

אם אתה לא טוען שנפסל לכם שער חוקי, אז מה הטענה?

טענה נורא נורא פשוטה - אמצע מהלך בסביבת הרחבה שעוד יכול להוביל למשהו לא שווה למהלך אקראי כלשהו במרכז השדה שלא יכול להוביל לכלום. בראשון שופטים נוטים לא לשרוק, בשני 99% מהשריקות קורות.
אם לא היית עסוק בלזלזל כ"כ באינטלגנציה שלנו היית מבין שיש לנו מספיק חשיבה ביקורתית משל עצמינו להבין שהמצב הזה הוא לא גול בטוח, ואנחנו לא חכמים בדיעבד שבוכים כי הגול נכנס, אלא מוחים על עצם זה שהשופט היה כ"כ לחוץ לשרוק אחרי הקרן ובניסבות של המשחק הזה. כתבתי את זה אצלינו בפורום שחור על גבי לבן. הוא לא דפק אותנו, הוא סתם בן של אלף זונות.

כמה דוגמאות בשליפה -

יש כמובן דוגמאות הפוכות, בכל זאת אמוציות והכל. אבל אין פה שום ניתוק מבסיס האם, רובינו הבינו מצוין מה קרה פה.

הכי מצחיק שכולנו פה רוצים את הראש של הדביל הזה על כידון אבל עדיין מצליחים לריב אחד עם השני.

זה מה שהכי מצחיק אותי. כך זה יהודים :joy: :joy: :joy:.

אגב, אף אחד לא חשב אם לבלינגהאם היה קל כל כך לנגוח בכדור אם שחקני ולנסיה היו קופצים.

אגב, דעתי מקצועית היא שזה גניבה. אם הוא רצה לשרוק אחרי הקרן זה היה חייב לקרות ישר שהכדור מורחק. ברגע שהוא המשיך עוד שניה אחת לראות מי מנצח במאבק על הריבאונד, הוא היה צריך לתת למהלך להימשך. או שאתה מביא עוד פוזישן או שלא. לשרוק ברגע שהכדור יוצא מהרגל של השחקן, בהתקפה אחרונה, במצב כזה, זה פשוט חובבני ולאוהדי ריאל יש זכות להגיד שזה טעות שיפוט נוראית נגדם.

עם זאת, כל הבכי מהן כשהם בפער 8 בפסגה, והשופט זה שופט שדופק את ברסה כבר עשר שנים, זה מעלה חיוך על פניי. תארו לכם באמת היה מאבק על האליפות, השם ישמור.

ריאל מסיימת ב-2-2 סוער וסופר-דרמטי במסטאייה :heavy_check_mark:
משחק גדול של מספר 7 בלבן, אחרי שכל האצטדיון שרק לו בוז כל המשחק :heavy_check_mark:
ויכוחי שופטים סוערים בין אוהדי בארסה לריאל :heavy_check_mark:

חסר רק שבארסה אשכרה הייתה משחקת כדורגל, ואנחנו חזרה ב-2011

בגדול, הבעיה שכך נראה ההתנהלות בספרד. אתם חושבים שזה רק פה? כך זה גם בספרד.

במקום שהקבוצות עם האוהדים שלהם יתאחדו וידרשו רפורמות רציניות בשיפוט, עסוקים כולם לחשוב מי נדפק יותר ע"י השופטים.

למה יש כזה חוסר ישע מהצד של הקבוצות? מה יקרה עם הקבוצות יתאחדו מול המינהלת וידרשו לבצע רפורמות? למה כולנו פה יודעים את כל הפגמים בחוקה ואיזה חוקים צריכים לשנות אבל כל שנה זה לא משתנה?

למה שופטים יכולים לעשות בושות שבוע אחרי שבוע אבל אני כל הזמן ישמע את השם שלהם שבוע אחרי בשיבוץ של השופטים?

זה כבר הרגל.