ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

זה חלק מנושא הדיון אז מה אתה רוצה? טענתם שגם ריאל מדריד מתעסקת בשיפוט. בוודאי שגם אנחנו. ההבדל הוא שאם לא נזכה באליפות אני אאשים את השחקנים וקרלו אנצ’לוטי וגם הם אשמים בתיקו כמובן. אתה לא מסוגל להוציא את זה מהפה. אני לא אמרתי שזה השוד הגדול בהיסטוריה. מהתגובות פה אפשר לחשוב שברצלונה מסכנה ולא נהנתה מטעויות לטובתה. המעמד של השתיים זהה. @RDT אני יכול לדבר רק על עצמי ולא על אחרים. לוקח אחריות אני המטומטם שנכנס לכאן. מה כבר חשבתי. לא שווה את העצבים שלי.

אם ריאל מדריד תפסיד את הליגה שתבוא בטענות רק לעצמה שקבוצה מגיעה ל8 הפרש פחות מחצי סיבוב ובסופו של יום תפסיד את האליפות אז שתבוא בטענות רק לעצמה.

זה אפילו יותר מגוחך aאם אני יטען שאנחנו לא נזכה בליגה בגלל שהשופטים בחטאפה ובאלמריה שדדו אותנו.

@Raulito-7 איפה לעזאזל היית שבמשך שנים אנחנו מתלוננים פה על השיפוט של מנסאנו? תסביר לי איפה היית? שהוא התעלל בנו כמו במשחק מול אוססונה זה היה נוח לך אה.

אתם כל כך צבועים. זה מדהים.

ריאל מדריד נשדדה אתמול וכתבתי את זה דקה אחרי שהמשחק הסתיים. אנחנו נשדדנו לפחות פעמיים העונה (משחק מול אלמריה וחטאפה) אתם שתקתם וליגלגתם עלינו. תשבו בשקט.

נכון כי אצלנו לעולם אין ביקורת על השחקנים והמאמן כשאנחנו מאבדים נק בגלל טעויות שיפוט. אם הפסקת עם הקונספציה השקרית שריאל מדריד מועדון ממלכתי יותר מברצלונה ומתעסק בשופטים לא פחות כאשר נעשה לו עוול, דיינו. אפשר לחזור לחיים.

נשדדתם אתמול. כתבתי את זה. זה לא ה"שוד הגדול בהיסטוריה". לא.

דרך אגב אין באמת כמעט שום הבדל בין שערורית השיפוט שהיה במשחק מול חטאפה שהיה פנדל של 100000000000000000000 אחוז ושנירו יסלח לי מראש, ועלה לנו בשתי נקודות מול מה שהיה אתמול. שתי מקרים של “שוד”

אבל אני זוכר טוב מאוד מה נירו וחנן הסבירו לנו אחרי זה…

מדהים, איבדתם שתי נקודות מול ולנסיה " השוד הגדול בהיסוטריה" פאקינג משחק מול ולנסיה שאתם עדיין בפור שמונה.

אם אני ישמע עוד אוהד ריאל מדריד שיטיף לנו מוסר פה על שיפוט מלחמת עולם תתחיל.

ושלא היה ספק, אם אני אחראי על השיפוט אחרי אתמול חיל מנסאנו לא חוזר לשפוט יותר. (לא היה צריך להיות שופט בכלל)

דרך אגב ברצלונה בטווח הארוך רק תרויח מזה.

כמה דברים על השיפוט והבלאגן:

1. טענה מרכזית לגבי שיפוט, קבוצה שעוסקת בו לא הייתה טובה מספיק על המגרש. כן, גם אנחנו יורדים על שופטים, אבל אין נפש אחת בפורום ברצלונה שתחשוב שאנחנו משחקים על הפנים בגלל השיפוט הספרדי. יש פה מספיק דיו וירטואלי שנשפך מידי שבוע על צ’אבי.

2. ראיתי בדיון במשחק שמתרעמים על ההרחקה של ג’וד, ועל זה שלא היה דבר כזה מעולם. אני לא יודע אפילו להסביר כמה תקדימים היו לזה כולל איזה פולני אחד שהורחק לכמה משחקים כי הרים את האף.

3. גם ההתנהגות של חיל בהסתכלות שלי תוצר ישיר להתנהלות של ריאל בתקשורת. ירדו על חיל מנסאנו והציגו את הסטטיסטיקה שהוא אנטי ריאל. התוצאות האפשריות:

א. לא יתייחס לרעש מסביב ויתנהג במקצועיות לא משנה מה (הצחקתם אותי).

ב. יתקפל ויגיד לעצמו “וואו אני חייב להיות יותר סבבה עם ריאל בגלל הביקורת הזאת”.

ג. יעמוד על הרגליים האחוריות ויגיד “אה כן? אז אני אדפוק אותם עוד יותר”

בהינתן העובדה שגם ככה מדובר על משחק שצפוי היה להיות חם בגלל ויניסיוס, אני לחלוטין רואה את הגישה של ריאל בתקשורת כשגויה וההתנהלות האקסטרה מחורבנת שלו מאוד יכולה להיות פועל יוצא של זה.

אגב, אם כבר “השוד הגדול בהיסטוריה” ש-“עלה לנו ישירות באליפות”… שער הניצחון של מסי נגד אתלטיקו בפאקינג מחזור הסיום לעונת 13/14, מצבו?

אם כבר מתעסקים בנדמה לי, אני חושש שזה קצת יותר דרמטי משער ניצחון במחזור ה-27 בפער של 8 נקודות…

אני לא חושב שתמצאו פה אוהד ברצלונה אחד שלא היה איתכם בגישה של “לחסל לדביל את הקרירה” (מנסאנו) אבל מילת אזהרה. מנסאנו וזה כבר מוכח הרבה יותר דפק אותנו מאשר אותכם @dmitrys הוכיח את זה פה.

מי שהיה לו נוח ששדדו את ברצלונה בחטאפה ומול אלמריה (גול של מאה אחוז של פילקס בדקה ה90 3-2) אז שבו בשקט ואל תטיפו לנו מוסר.

הבנאדם תוקע אותנו כבר עשור שלום, השם ישמור. הוא דפק אותכם כשאתם בפער 8 בפיסגה, ואנחנו הבכיינים.

השוד הגדול בהיסטוריה yeah right. ליצן, ד"ש מאלמריה וחטאפה. כבר עדיף שיפמפם לנו על הספר שהוא דוחף בכל הזדמנות מאשר לקרוא את הטקסטים הצבועים האלה.

אגב, כמה לבנדובסקי קיבל על התקרית עם מנסאנו? תפאדל, מצפה לאחידות עם בלינגהאם.

נגריירה יותר מתוחכם מזה,הוא כבר דאג להרחיק חצי הרכב של בילבאו שבוע שעבר בלי שתשים לב.

כן בערך כמו שהוא דאג לעשות את זה לגירונה לפני המשחק מולכם…

בחיי שגמרתם עליי.
הלכתי לראות מה היה שם במשחק של ריאל - אחרי עשרות הודעות.
לא שוד ולא נעליים.
באמת.

השופט שורק בהגבהה, לפני שהכדור מגיע לבילינגהאם. המהלך של בלינגהאם קורה אחרי שהמשחק נגמר, מה זה משנה שהוא הבקיע גול אחרי? וראיתי עשרות פעמים שופטים עוצרים את המשחק ״באמצע״ מהלך. השופט מחליט מתי הוא מסיים, זה כל כך שיקול אישי מסריח שזה ברוב המקרים מתסכל, אבל זה לא שונה פה מאשר בכל משחק אחר.

יאללה, מהיום צ׳אבי צריך לתת הנחיה לשחקנים שאחרי השריקה ינסו להכניס גול - וכל משחק נוכל יחד לדבר על איך שדדו אותנו אם זה יצליח וייכנס.
פחחחחח…

ואגב, אם כבר משהו לא ברור זה איך הוא שולף אדום אחרי שהמשחק נגמר?
זה מתסכל אותי הקטע המסריח הזה של השופטים שהם באים לחנך עם כרטיסים אדומים והרחקות מיותרות ממשחקים עתידיים.
ריאל רוצים לבכות על השיפוט? יש הרבה יותר מקום לבכות על ההרחקה הזו - כמו שהיה לנו עם לבה.

מקומם אותי הקטע הזה - הם לא אמורים לשפוט?? מה נהיו לי שר החינוך כל שבוע אלה?..

הוא שרק שהכדור כבר היה באויר.

זה שוד. אבל לא יותר גרוע מאינספור שודים השנה שהיו בליגה הספרדית. כולל במשחקים שלהם.

שיפוט איום ונורא. אבל אם מנסאנו מפריע להם רק אחרי אתמול , אז נשאר לי להגיד רק “'welcome to the club” זה השיפוט של הליגה הספרדית.

כמו ששביט אמר כל כך נכון עשור שלם הוא מתעלל בנו כמעט כל משחק ופעם אחת הם במרחק של פאקינג 8 נקודות מברצלונה והם מאבדים את כל הSHIT שלהם. ואחרי זה אין להם צניעות לקרוא לנו “בכינים” שאנחנו מתלוננים על שיפוט כמו במשחקים מול חטאפה ואלמריה…

זה לא.
מה רצית שהכדור יעשה? יחכה על הדשא?
כל עוד השופט לא שרק השחקנים ימשיכו לשחק, כדורים יהיו באויר וברוב המקרים זה יהיה איזה ״אמצע המהלך״.

יותר מזה, שופטים לא שורקים בכדורי חוץ או קרנות אלא מחכים להחזרה של הכדור למגרש. שופטים תמיד שורקים בזמן שקורה משהו.

ג׳וד נוגח רק אחרי השריקה ולכן זה בחיים לא שוד.

אני לא יכנס לויכוח אינסופי על זה. אבל האמת שאם אתמול זה באמת היה מגוחך, והייתי בעדם בקטע של השוד, אחרי שהם באים לפה ומבלבלים לי את המח על נגרירה. הלואי שכל משחק שלהם יסתיים כך.

ואני באמת מציע לכולנו לשמור פה מסכים והודעות שלהם לפעם הבאה שהם יעיזו להגיד לנו שאנחנו “בוכים על שיפוט” והם ריאל מדריד הגדולים אף פעם לא בוכים על שיפוט.

כמו שכתבתי לאוהדי ברצלונה. בזמנים כאלו אני מתגעגע לצוד הגדול. הוא ידע לעשות להם שולה מוקשים כל פעם מחדש.

אתה מוזמן להציג דוגמא אחת למשהו אפילו דומה לזה. מעולם לא ראיתי כזה דבר. מה שמוסיף עוד יותר לשערורייה הוא שבאופן ברור ההחלטה לסיים את המשחק ללא קשר הייתה מאוד מאוד מוקדמת. 2.5 דקות מהתוספת זמן בוזבזו על בדיקת ואר לפנדל שלא היה.

במשפט הזה אתה בערך מתעלם מכל הפואנטה של מה שקרה. אני תוהה אם זה בכוונה או לא.

לגבי שאר התלונות שלכם - אני לא חושב שיש אוהד ריאל אחד שאחרי העונה הנוכחית עדיין טוען שהמועדון שלנו לא מתעסק בשיפוט, אתם תוקפים איש קש ומרגישים כאילו העמדתם אותנו בפינה. המועדון שלנו באופן ברור שינה גישה בשנה האחרונה, לטעמי חבל מאוד שעשה זאת, אבל זה המצב. כרגע ריאל מדריד מתעסקת בשיפוט כמו שלא ראיתי מעולם מאף מועדון אחר, וזה לא מוסיף לנו כבוד.

מגיב פה רק כי שמי שורבב.

א. הטענות שלי לשופט אתמול הן שהוא אידיוט, אגומניאק, עלוב נפש ולא מבין כדורגל. שום טענה שהוא נגד ריאל או בעד בארסה.
ב. מעולם לא ספרתי טעויות נגד או לטובת ריאל או בארסה.
ג. הטענה העיקרית שלי מאז ומעולם היא שהשופטים בספרד הם פשוט גרועים, שורקים על שטויות ונתונים למניפולציות קלות.
ד. אין שום הבדל בין ריאל לבארסה בקטע הזה. כל ניסיון לחפש מי נדפק יותר ( @RDT שכותב את זה חמור סבר ומאמין לעצמו) הוא דיי מעאפן ומעיד בעיקר על סובייקטיביות ונסיון לבניית נראטיב. אין שום נראטיב, הם מטומטמים לגמרי, רובם המוחלט.

תהיתי מתי יזכירו את השער הזה שוב.
בזמנו לא היה VAR וזה היה מהלך קשה מאוד לשופט. אז לא עשו את זה בכוונה לקבוצה החמודה שיותר מדי פעמים לחצה על השופט שייתן צהובים ליריב ובסוף הוא היה עושה את זה.

איזה מעייפים אתם.

איזה תלונות של איש קש? אתה בדקת עם ראוליטו פה? עם חנן? אני יכול להוסיף פה עוד אנשים.

דרך אגב, אין בושה שאוהדים כועסים שמרגישים ששדדו להם את הקבוצה. אפילו שהם מנסים ל"שפץ את ההיסטוריה" במרחק של שמונה נקודות מברצלונה הבעיה שלי שהם מטיפים לאוהדים של קבוצות אחרות על זה.

דל"פ - על מה היו המחאות של ולנסיה למנסאנו עם הירידה להפסקה?