ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

תמשיכו להתעלם מהפיל שבמגרש.

אני יודע שאתה מנסה להטריל ובצורה די מגושמת. מעניין אותי אם זה שעשה לך לייק מבין את זה :joy:

כן רק מנסאנו מקבל שוחד מברצלונה…

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

הייתי חייב לספור כמה ח…
העתקתי למסמך וורד, ויצא 30,671 תווים. בטוח יש פה שיא

כן לשרוק - לא לשרוק, כן לשרוק-לא לשרוק. שלח את המשרוקית קרוב לפיו, לקח אותה אחורה ושרק את השריקה.

הוא שרק כשהכדור באוויר וזו הזיה מוחלטת. אני לא ראיתי דבר כזה. גם בואו זה לא רק שהגביהו כדור - ברהים היה ממש-ממש-ממש קרוב לרחבה, זה מצב מאוד מסוכן ומיליון שחקנים בפנים, לא הגבהה מהחצי. אני אוהב את זה שכאן זה ‘עוד יום’ בליגה הספרדית. ועל זה שהוא עוד העז להרחיק את ג’וד בלינגהאם?

תוספת הזמן הייתה במקום (הפציעה המזעזעת של מוקטאר דיאקבי כן לוקחת זמן) התבזבז ממנה המון זמן בגלל בדיקת VAR ארוכה והזויה על הפנדל שהיה ברור שלא היה צריך להישרק להוגו דורו. למעלה משתי דקות בוזבזו על זה. הוא החזיר דקה וחצי.

רגע השריקה ורגע הבעיטה של בראהים היו בדיוק באותו רגע. ולא רק אתה טוען את זה אז אני מרשה לעצמי לדבר ברבים - אל תהפכו את זה כאילו הכדור היה כבר על הראש של ג’וד ומנזאנו בדיוק החליט לשרוק.

בשורה התחתונה - בצדק או לא בצדק, תוספת זמן מספקת או לא - מנזאנו החליט עוד לפני ביצוע הקרן שזה יהיה המהלך האחרון של המשחק. הכדור הורחק, התנהל מאבק על הכדור בין בראהים לשחקן של ולנסיה שבסופו בראהים יצא מהרחבה והתרחק לכיוון הקרן.

אי אפשר גם להכניס לאותה הטענה את השיקול של תוספת הזמן הקצרה. ברגע שמנזאנו החליט (כמובן לא בצדק) על תוספת זמן של 8 דקות נניח, ממש לא מצופה ממנו להכניס תוך כדי הרחקה של קרן את השיקול של “אוקיי בעצם לא נתתי להם מספיק זמן כי היה פנדל וכו’ אז אני אאפשר עוד מהלך”. אם הוא החליט מראש על תוספת זמן הוא לא ישנה את זה ועל העניין של תוספת הזמן לגיטימי בהחלט להתלונן, הבעיה היא שזו טענה שגרתית לגמרי ברוב המגרשים בספרד.

בקיצור בארסה לא קונה שופטים, ריאל לא קונה שופטים, קצת נמאס מההתנגחויות של האוהדים כאילו יש פה איזו קונספירציה לאחד הצדדים. השיפוט בספרד חלש, מלא באגו ומקובע בהמון מובנים, אין שום דבר סיסטמי כלפי אף קבוצה אז באמת חבל שתיווצר פה אווירה אישית רעה בדיונים.

And yet, יש פה משחק שנגמר 3-2 והשופט החליט שנגמר 2-2. אני כמובן מקצין כשאני אומר אליפות של שופטים, אבל זה בוטה יותר מכל טעות שראיתי לרעת ג׳ירונה העונה, בלתי הפיך ונטול כל סייג של ״מה אם״ להמשך המשחק. למעשה בוטה מרוב שערוריות השיפוט שאני זוכר.

תוסיף לזה בלינגהאם מורחק לכמה משחקים די בוודאות, ואני כבר לא עד כדי כך מקצין.

חפש אותי כותב על שיפוט (מאז הדיון שלנו על אוברבו לפני מיליון שנה לפחות). לא תמצא, מעבר אולי להודעות על כמה שזה מפגר לבזבז על זה דיו, בטח בתור אוהד של קבוצה גדולה. המקרה הזה קיצוני (כמובן לא קונספירציה או משהו, זה ממש מפגר לטעון).

אין…תמיד איכשהו מגיעים לאוברבו :wink:

בוא נסכים לא להסכים. ראיתי טעויות שיפוט הרבה יותר בוטות העונה לטובת ריאל ונגד בארסה וג’ירונה שעלו במצטבר בהרבה יותר נקודות. זה מבחינתי גבולי, דברים אחרים לא היו.

רק במשחק הנוכחי רודריגו ספק התחמק משני צהובים.

בכל מקרה, אל תדאג, ה-2 נקודות האלו לא ימנעו מריאל אליפות, ברצלונה פח אשפה.

חשוב לציין, אין פה שום טעות שיפוט על פי החוקה. זאת הסיבה גם שואר לא יכול או צריך להתערב כאן. לשרוק שהכדור על סף הרחבה רגע לפני הרמה זאת חד משמעית שיקול דעת רע של השופט, אבל היה לו גם חוסר מזל שזה נגמר איך שזה נגמר. אם הכדור פוגע ברגל של המגן או שבלם מרחיק אף אחד לא מדבר על זה בכלל.

@Paco-Pavon, עדיין לא הבנתי למה זה יותר חמור מפנדל ברור בדקה ה90 שלא נשרק? פנדל זה מצב של 75 אחוז גול ברגע שהשופט לא שורק, כאן השופטשרק לסיום בסיטואציה הרבה פחות מסוכנת מפנדל. זה שגילו לנו איך זה היה נגמר אם לא היה שופט דפוק לא הופך את רגע השריקה למסוכן יותר סטטיסטית מהרבה אירועים אחרים.

לא באמת ציפיתי שיודו כאן “ריאל מדריד נשדדה על ידי השופט” מה גם שהייתה שרשרת טעויות בתוספת הזמן - זמן שלא הוחזר והחלטה שערורייתית עוד קודם עם ה-VAR על פנדל עאלק על הוגו דורו. או לחילופין “ברצלונה הרוויחה מהשופט”. בניגוד למה שכתבתי אחרי ה-2:3 של ריאל מדריד על אלמריה שהיה מסריח. כאילו כל מחזור רואים שער כזה פסול. הפציעה המזעזעת של דיאקאבי לא חיסלה מלא זמן מהמשחק לפני התוספת זמן? ואני לא מכליל על 2023/24 או אומר “שופטים של ברצלונה”. אבל על אתמול? נו באמת

אז Hay Liga. כולם יודעים מה יהיה הערב בסאן ממס

אף אחד פה לא טוען לקונספירציה. ברור שזה לא היה מכוון, פשוט שיקול דעת מוטעה. ניתן לראות בבירור שהוא התלבט מתי לשרוק, בסוף כשברהאים לקח עוד צעד החליט לשרוק ומה לעשות שמאז שהמח שולח את הפקודה לשרוק ועד שבפועל אתה שורק זה לוקח כמה רגעים, שהתבררו כקריטיים.

ליבי על חיל מנסאנו שכנראה סיים את קריירת השיפוט שלו, אבל הוא הביא את זה על עצמו. שיקול דעת כל-כך שגוי לא ראיתי מעולם. ה-7 דקות מלכתחילה היו מעט מאוד, מתוך ה-7 דקות 2 וחצי דקות בוזבזו על בדיקת וואר, והוא עדיין מחליט לשרוק לאחר שהוסיף פחות מ-2 דקות, במהלך התקפה שבה שחקן עומד להגביה מקצה הרחבה.

אם ריאל מדריד איכשהו תאבד את האליפות הרגע הזה ייזכר לדיראון עולם. בשונה ממשחקים אחרים שקשה להגיד “מה אם” אילולא הטעות, כאן זה ברור. לריאל מדריד נגנבו אתמול 2 נקודות יקרות מאוד ללא שום הצדקה.

לא מסכים בעליל. היו הרבה מאוד רגעים הפוכים ומובהקים בהם זכיתם בנקודות בגלל טעויות שיפוט/ היריבות הישירות הפסידו נקודות בגללן.

גם אם תפסידו את האליפות (לא יקרה) לא תוכלו לומר מילה מבחינתי. אגב, בהנחה הסבירה שתזכו עדיין יהיה מעל זה עננה של אינסוף הטעויות הקריטיות לצד השני.

אז אתה לא אומר השופטים של ברצלונה אבל כן אומר שלכולם ברור מה יהיה בסאן ממס? מה ההבדל?

אתם תנצחו ותהיה ליגה ותגיעו למשחק בסנטיאגו ברנבאו עם פער קטן מאוד-מאוד-מאוד. אני גם אחרי ג’ירונה לא אמרתי שזה סגור.

גם ההרחקה של ג’וד בלינגהאם מוצדקת נכון והוא ראוי ל-2-3 משחקים בחוץ? תגידו שאתם מבסוטים הכל בסדר. להתחמק מזה שאתמול נעשה לריאל מדריד עוול זה מגוחך. יהיה מקרה שאתם תוכלו להגיד ביושר שזה קרה או שהמקלדת שלכם לא מצליחה לרשום את זה?
זה לא שיקול דעת מוטעה זו בושה וחרפה וטמטום טהור וזה חלק מתפקיד השופט. הוא גם חיל לא שופט שעלה אתמול “מהנוער”.

ברור שהם רשאים להגיד מילה, כל האוהדים אותו דבר וזכותם להלין על מקרים שבהם נעשה להם עוול לדעתם.

מה שאני שמח, לא שהיה צריך את זה, שהבלוף של ריאל המועדון הממלכתי שלא מתעסק בשיפוט שוב התפוצץ. כל השנה מפרסמים בערוצים הרשמיים של המועדון לקטים מבישים על שופטים מהעבר, המועדון הרשמי מצייץ באינסטגרם ובטוויטר ואז הם מטיפים לנו כל פעם שמישהו מהמועדון פותח את הפה אחרי שדופקים אותנו. שיבכו, שיגידו שהשופטים של ברצלונה, רק שלא יחנכו אותנו וילמדו אותנו איך להתנהג.

החלק המשעשע באמת בכל האירוע הזה - אם באמת הלחץ של מדריד יביא לסיום דרכו של חיל מנסאנו כשופט, אז זה רווח גדול הרבה יותר עבור ברצלונה, מאשר אותן 2 נקודות שפותחות עלק את מאבק האליפות.

לנושא, אסף צודק - פה אמנם גילו לנו את העתיד (בערך), אבל בעיקרון טעות של שריקה לפנדל (76% גול) היא חמורה הרבה יותר מטעות של שריקה לסיום רגע לפני הרמה מאזור הקרן (בערך 4% גול).

אני בכלל אידיוט שאני מתייחס לזה או למשהו אחר אבל הנה עובדה דה בורגוס ממשיך בעבודתו הענפה (קלאסיקו 2017 בסופרקופה גם היה תקין? קלאסיקו 2019?) וחיל מאנסאנו גיבורינו אמש אותו שופט ממשחק הפנדלים ב-2020/21. המקלדת שלך לא מסוגלת להוציא שריאל מדריד נשדדה.

ריאל מדריד כן עוסקת בשיפוט ולא אהבתי את הקמפיין המגוחך שלנו. קרלו אנצ’לוטי או זינדין זידאן לא הזכירו את השופטים כל שבוע בניגוד לצ’אבי. גם פלורנטינו פרס

בסדר אז הדיון מתנהל פה בפורום שלכם בצורה רגועה. אף אחד לא אמר שאתם טרולים. המסר שלי הוא אותו המסר. כאילו כל מחזור וכל משחק יש אירוע כמו אתמול ומה אנחנו לעזאזל רוצים.

קורה (אך יחסית נדיר) שריאל נשדדת. בסופו של דבר השיפוט בליגה הספרדית הוא מזעזע ברמות היסטריות.

עם זאת, יש הרבה הרבה יותר טעויות לטובתכם מאשר לרעתכם.

תהיו בטוחים אבל שאני לא אלך לפורום של מדריד (או הלכתי אתמול) כדי לריב איתכם על זה, להטריל אתכם ולעצבן אתכם בזמן אמוציונלי כמו שאוהדי מדריד נוהגים לעשות לנו.

@Raulito-7 , אני אגיד שנשדדתם את השוד הגדול בהיסטוריה אם תבטיח שתפסיק לבוא להטיף לנו אחרי כל פעם שצ’אבי יגיד מילה על השופט. מבטיח.

אבל אנחנו יודעים את התוצאה… זה כל העניין. שוד 100% של שתי נקודות מול שוד 75% של שתי נקודות. זה כמו לשרוק לסיום כשהשחק כבר שוחררה בעיטה מרחוק. המהלך כבר קורה. עדיין אף אחד לא הראה לי משהו שמזכיר את זה מבחינת מיקום הכדור ומצב ההתקפה, אגב.