ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

הצליח לאחד גם את ריאל וגם את בארסה נגדו, כבר יהיה לו קשה להתאושש נגד לובי כזה.

אני איתך באופן כללי וכמובן שזה קשקוש שאנחנו לא מתעסקים בשופטים. אבל אם ג׳ירונה איכשהו זוכים השנה זה האמא של אליפות של שופטים.

(משפט שכל חלקיו הזויים, אבל כן - בחיים לא ראיתי דבר כזה).

מנסאנו פסיכי, אבל אני לא חושב שהם קופחו פה.

הוסיף 7 דקות, ושרק ב-98:40.

אני הראשון שאהיה בעד עצירת שעון בכדורגל, אבל בהינתן החוקים המעפנים של עכשיו - קרה מה שתמיד קורה, נותנים את הקרן, וברגע שהכדור יוצא מהרחבה שורקים. סטטיסטית, הגיוני שבאחד ממיליון מקרים שעושים את זה, תהיה באותה שנייה הגבהה שגם תיכנס לרשת.

רק חבל שזה היה צריך להגיע לזה. הוא מזמן היה לבלות בים ולא לשפוט.

מדהים.

כמה טוב השם.

@Shusaku, מתוך ה7 דק הייתה לפחות דקה וחצי של בדיקת ואר על הפנדל שנפסל לולנסיה ככה שהוא היה צריך להוסיף עוד זמן, ומי שורק במצב כזה בחייאת.

לגבי ה5 צהובים שויניסיוס היה צריך לקבל לא חוזר בי, אבל אנחנו בבארסה לא מתעסקים בשיפוט אז אפסיק.

לאור זה שב-7 דקות האלו הייתה בדיקת ואר ופסילת פנדל זו שריקה מגוחכת מאוד לסיום. לחלוטין היה מקום לתת להתקפה להסתיים, זה לא שהיינו כבר באובר זמן.

@asafbarca אני הראשון שבעד עצירת שעון. המצב הנוכחי בלתי נסבל, ולראיה המקרה היום. הם לא קופחו בגלל שהחוקים דפוקים, ולכן צריך לשנות אותם.

אם אני הייתי השופט, אז הייתי נותן להתקפה להסתיים. אני שונא ששופטים עושים את זה, אבל זה משהו ששופטים תמיד עושים. מחכים שהכדור יצא מהרחבה ושורקים ישר. בכל אופן, אני לא רואה פה קיפוח.

האמת שעכשיו הסתכלתי שוב על האירוע ומעבר לתסכול הסופר ברור של ריאל בגלל שהמהלך נגמר בשער, זאת לא שריקה כזאת חריגה. הוא שורק עוד לפני שברהים מרים את הכדור.

אני מסכים שצריך לתת להתקפה להסתיים במצבים כאלה אבל כמו שטל אמר לא מדובר במשהו שלא ראינו.

מוזמן להראות לי אירוע אחד שאפילו מזכיר את זה מליגה רצינית.

הביזיון מתחיל בזה שהוא הוסיף רק 7 דקות, היו איזה 6 חילופים, בדיקת ואר של 3 דקות, אז הפציעה של דיאקבי ואז שוב בדיקת ואר חוזרת, איך 7 דקות מספיקות פה?
אם מנזאנו שופט משחק אחד עד סוף העונה זה יהיה מחדל.

אני לא חושב שמעולם ראיתי שריקה לסיום כששחקן צמוד לרחבה עומד להגביה כדור. ושוב, זה לא שאנחנו היינו באובר זמן, הייתה תוספת לגיטימית בעקבות בדיקת הואר.

הבעיה אצלך אורי כשאתה מתייחס לליגה הספרדית כרצינית.

בכל הנוגע לשיפוט - ליגה ישראלית ומטה.

כפי שאמרתי, צריך לשנות את החוקים כך ששעון נעצר כשהכדור לא במשחק. מה שקרה היום קורה מלא פעמים במשחקים אחרים, רק שהפעם קרה משהו שהפך את זה לחריג.

ששורקים לפני הגבהה לרחבה? אמצא

ושוב אני אגיד שבעיניי השופט צריך לתת למהלך להסתיים חד משמעית.

תתנחמו שמחר אנחנו מפסידים וההפרש יגדל ל9

רביע רצח אותנו עוד לפני שהמשחק התחיל

אין לנו סיכוי לנצח את המאסטרו ואלוורדה שהפך את הסאן מאמס למבצר הכי קשה באירופה. קצת שמחה לאיד אבל שום סיכוי שזה ישפיע על האליפות.

ריאל הרבה יותר טובה.

בזמן הגבהה, על רחבת ה-16.

הליגה חיה ובועטת, מחר אתם חוזרים למאבק האליפות, תהיו אופטימים.

סיכוי יותר גבוה שניתן לכם בראש בברנבאו מאשר שננצח מחר. אם תעשו טובה ותפסידו עוד משחק או שניים אז נדבר.

אני לא חושב שאתה באמת מאמין בזה, לדוגמא במשחק הביתי שלהם נגד סוסיאדד השופט דפק אותם ביג טיים (תחזיק חזק, חיל מנסאנו) רגע לפני המשחק נגדכם. בלי קשר שאני מניח שאתה לא רואה כל משחק שלהם ואין לי ספק שהם גם נדפקו השנה. בסוף זאת עונה שלמה והעונה לא הוכרעה היום.

אמוציות של משחק ואירוע ביזארי ברמות, מבין אותך, מאמין שמחר לא תגיד את זה.