ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

הליגה כבר היתה גמורה עוד לפני בעיטת הפתיחה שלהם מול ויאריאל…

שני 22:00

לא מבין למה

טוב בלי לבדוק יותר מידי קסטיאנוס נכנס לדפי ההיסטוריה עם רביעיה נגד ריאל מדריד.

שחקן שמבלה את רוב הקריירה שלו בליגת הקונוסים בארה״ב. בהחלט הישג עצום עבורו.

הגיע הזמן להחיות את הת’רד הזה.
קורטואה עם פציע קשה מאוד, כנראה בחוץ לכל העונה. פרטים בפורום השכן.
לא יודע אם לשמוח או לא. מצד אחד, זה מחליש את ריאל לא משנה מי יהיה המחליף. מצד שני, אחד השחקנים בריאל שאני מכבד ולא שונא.

מאוד מחבב את קורטואה (למרות שהתחתן עם ישראלית :stuck_out_tongue_winking_eye:) ומאוד כואב לי עליו.

זה שריאל תחלש* לא מוריד בגרם מהכאב שלי עליו.
שיהיה בריא בהקדם.

• ולפני שאנחנו קובעים שהיא תחלש, בואו נראה מי יגיע. דה חאה פנוי?!

אני שומע עד לפתח תקווה את צעקות הישששששששששששש של דה חאה…

היי חבר׳ה אשמח לקצת עזרה

לא ידעתי איפה לפרסם, פה זה נראה הכי נכון.
אני נמצא כרגע בפורטו ורוצה להגיע למשחק מחרתיים, אך בקופות אזלו כל הכרטיסים.

מישהו מכיר אתר אמין שאפשר לבדוק בו האם יש כרטיסים? כמה זה בטוח לקנות מספסרים ביום המשחק?

תודה לעוזרים
גילוי נאות: אני לא אוהב בארסה :zipper_mouth_face:

אתה יכול לכווון לספסרים במקום. איפה בדקת עד פה? באתר הרשמי של פורטו?

באתר הרישמי וגם התקשרתי לקופות הבוקר, אזל.

בכל מקרה אלך עם בת הזוג שעתיים לפניי לחפש כרטיסים. שעתיים זה מספיק לדעתך?

לא ראיון טוב לדעתי. איך תבדיל בין כרטיס אמיתי לסתם זיוף שעוקץ תיירים?
עדיף לחפש אתר ספסרות אמין עם הרבה פידבקים חיוביים.
לא שאני מכיר.

שעתיים לפני כבר מתחילים להכניס לאיצטדיון בדר"כ, תגיע 3 שעות לפני לדעתי אם בכל זאת תרצה לקנות ממישהו שם. מהניסיון שלי באירופה קורה שגם יש אוהדים שסתם נתקעים עם כרטיסים מיותרים אז אולי יתמזל מזלך.

ג’ירונה ניצחה בתוספת הזמן, ותקווה לניצחון שלנו או לתיקו בקלאסיקו כדי לשמור על המקום הראשון.

ריאל מדריד מנצחת יריבות קטנות בקלות מעצבנת. קצת תנועה, הברקה פה ושם, והגולים נכנסים.
אנחנו לעומת זאת יורקים דם בכל שער, הרבה פעמים מתחילים את המשחק בפיגור.
אני עוד לא סופר את ג’ירונה ואת אתלטיקו כיריבות לאליפות, נראה איפה הם יהיו אחרי 30 מחזורים. אבל ריאל צוברת נקודות בקלות ואנחנו לא.

למה בעצם? מילא ז’ירונה שמפקירה את ההגנה, אבל אתלטי?

כי בראש שלי היריבה היא תמיד ריאל. קבוצות אחרות צריכות להוכיח שהן מאיימות על התואר. כמעט תמיד הן מתחילות לאבד גובה ולא רצות עד הסוף. אני אתחיל לדאוג מהן באיזור המחזור ה 30.

מסתבר שריאל סיימו ב1-1 עם בטיס. ג’ירונה תגיע למשחק מחר, כשניצחון מחזיר אותה למקום הראשון.

אני כבר מחכה שויניסיוס יחזור.
רודריגו בשמאל נראה מפחיד. ויניסיוס מדרבל ואז עושה שטות, רודריגו מדרבל ויוצר מצב.
הוא לא היה כזה בימין.

לא חושב שזה יעזור לך, רודריגו לפני הפציעה של ויני שיחק בימין ושם משם צמד נגד ולנסיה, ולפני כן שיחק חודשיים בשמאל כשויני היה פצוע ולא עשה כלום. אצלו הכל בראש, לא משנה איפה הוא על הדשא.

אבל כשויניסיוס על המגרש, כל הכדורים הולכים אליו. וזה אולי יכניס לראש של רודריגו שהוא רק כינור שני, ואז הוא יחזור להיות כינור שני ולא מצליח.
עם ויניסיוס אתם נראים פחות טוב. אני מקווה שתחזרו לזה.
בנוסף , ברהים יירד לספסל בתור פרס על התקופה הטובה שלו. אולי יעשה קצת בלגן במאבקי האגו.

טוב, עוד נראה מה יהיה :slight_smile: