ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

טוב, אז אם למישהו עוד הייתה תקווה לאליפות, מה עכשיו? @Ganjo
צריך לתת כבוד לריאל ולאנצ’לוטי. אין בלמים? הולכים על ההתקפה כדי להבקיע יותר מהיריבה. היריבה גם קרסה, אבל הכוונה ללכת על ההתקפה מלהתחילה במקם עיבוי ההגנה ראויה להערכה.

אחרי התבוסה, ג’ירונה אולי תתחיל לקרוס וזה מעלה את הסיכוי שלנו לטופ 4 ואולי אפילו אפשר לחלום על המקום השני והכסף של הסופרקופה הבא.

וואלורדה המדהים שלכם שיש לו תנאים כל כך טובים בבילבאו מפסיד 2-1 לבטיס. ניקו וויליאמס קיבל אדום ולא ישחק נגדנו במחזור הבא.

זה רק מחצית…

צודק תמיד יש מצחית שנייה בה הצנון יקבל בראש. כבר 3-1, אבל העיקר שיש לו מעטפת שבברצלונה לא הייתה לו
:joy::joy::joy::sob::sob::sob::joy::joy::joy:

אם להיות הוגן איתו השופט זרק צהוב סתם. לא היה צריך להיות מורחק.

היה צריך להיות מורחק וגם יורחק ליותר ממשחק אחד. אידיוט ברמות שויניסיוס לא הגיע אליהן.

אתה בטוח שאתה רוצה להכנס איתי לפינה הזאת? אם על זה הוא היה צריך לקבל אדום, השחקן שלכם לא יסיים 90 דקות בחיים.

שופטים צריכים לפעמים להבליג. זה הרבה יותר ספורטיבי לדעתי מלרצוח את המשחק.

https://twitter.com/i/status/1761788756455989469

אני לא מתלונן. לפחות אחד הוליאמסים לא יתפור אותנו שבוע הבא. האח השני כן.

ויניסיוס לא הנושא של הדיון.

נותנים צהוב על דיבורים מיותרים, שם הוא לא רק דיבר אלא עשה הצגת תיאטרון. הוא יצא אידיוט ואין את מי להאשים מלבדו.

אידיוט אבל השופט צריך להיות “מבוגר אחראי” אם לא היה לו צהוב אין לי בעיה. אבל שופט שלא רוצה להיות הגיבור של האירוע. לוקח אותו לצד מרגיע אותו ומזהיר אותו.

זה לא שערורית שיפוט כי לפי החוק היבש הוא צודק. אבל הוא היה צריך להיות חכם פה. להוציא שחקן צריך להיות אקט של אין ברירה. זה הורס את המשחק בסופו של דבר.

השופט לא אמור להיות גננת. הוא הבליג על האגודל, הבליג על הנפת היד, כמה עוד אפשר? ניקו צריך להתבגר ואני מקווה בשבילו (לא באמת, לא ממש אכפת לי ממנו) שהוא ילמד מזה להיות ילד פחות מטומטם בפעם הבאה.

על מחיאות כפיים לשופט מוציאים צהוב. תמיד.

מצטער, אבל השופט הזה הוא בושה וחרפה. ליגה נורמלית הייתה מעיפה אותו לעזאזל. זה שזה קורה בליגה הספרדית שוב ושוב ושוב רק מראה איזו ליגה מחורבנת היא נהייתה.

קבוצות שופכות מיליוני אירו בעונה, כדי שיבוא איזה איזה ילד כאפות שעכשיו יש לו כרטיסים בכיס אז הוא יכול לנתקם באלה שהיו מכפכפים אותו בבית הספר ויהרוס את המשחק.

נכון אבל לא חיבים להוציא צהוב שני. בכל מקרה, ראיתי טעויות שיפוט גדולות יותר. אבל זה מצביע לדעתי על בעיה שיש עם שופטים, לא מסוגלים להיות חכמים יותר מצודקים.

דני ויויאן, הבלם, קיבל צהוב חמישי וגם הוא לא ישחק נגדנו.

אל תדאג, בצד השני צאבי ידאג לאזן את זה.

גם המגן השמאלי שלהם, יורי קיבל צהוב חמישי.

מקווה שננצל את זה עם לאמין, ולא נתן לראפיניה הטמבל לעשות שטויות.

בוא נפתח דיון רציני ובוגר על כמה ואלוורדה טוב באתלטיק בילבאו כי הוא הפסיד לבטיס, אתה מחליט כמה אימוג’י מותר להוסיף.

שהיה ברור לכולם שריאל מדריד מנצחת לא בגלל השופט אלא בגלל @Aragones שהיה עסוק מחצית שלמה לעשות לסביליה נאחס ואותו דבר היה גם מול נאפולי.

@Aragones אוהד ריאל מדריד בסתר וגם אוהד ביתר בסתר

אני נוסע לאיטליה רק בשביל לחסן אותו…

@Uriah תספר לו שזה לא נכון!!

(האהדה, לא הנאחס. בזה אין לי שליטה)

@Aragones הוא הקמע של ריאל, זה חזק ממנו :pensive: