ת’רד היריבות :: המקום להתעדכן

אם הנאחס שלך הצליח להחזיר את אוריה הגדול לפורום , לפחות זה. צריך לעשות לו סבוטאז באיטליה. איך קוראים לזה שתופסים מישהו מרימים לו את התחתונים מעל המכנסיים<?

זה מה שצריך לעשות לו

ביקשתי ממך להגן עלי :expressionless:

אז וולוורדה צנון כי הפסיד לבטיס, ואף מילה על סימאונה שלא ניצח את היורדת הבטוחה?
אנחנו הרי שופטים רק לפי המשחק האחרון.
צ’אבי גאון.

אני עכשיו הרבה יותר רגוע לגבי מקום בליגת האלופות. גם אם נפסיד לצנון, זה עדיין פער 5, ואני לא חושב שנפסיד.

אני מגן עליך, אין לך שליטה אז אין לך אחראיות

אם נחזור להיות רציני, ההפסד של ואלורדה לא מפתיע ולא אומר עליו שום דבר רע. אלא בדיוק מה שכתבתי, הוא מאמן שיש לו תקרת זכוכית ברורה. זה מספיק לבילבאו וקבוצות בדרג הזה לא לקבוצות כמו ברצלונה וריאל מדריד.

רק אחרי 12 בלילה

זה כל כך הגיוני. ובגלל זה הוא סוגד לסימאונה, 2 גביעי אלופות הם קיבלו מתנה כי אתלטיקו הדיחו אותנו מהצ’מפיונס.

זה מעבר לכוחו של סימואנה. סימאונה ניסה הצליח להכניס בהם רוח מלחמה לשנה שנתיים אבל אז הם נזכרו שהם אתלטי ואיך ראול פעם אמר? עוד בשרוול של כניסת השחקנים הם יודעים שהם יפסידו לריאל…

MD אומר שויניסיוס לא קיבל צהוב במצב דומה מול אלמריה בשנה שעברה.
כמו ויליאמס, ביצע עבירה, קיבל צהוב, מחא לשופט ולא קיבל צהוב שני.
אותו שופט, קואדרה פרננדס.
לא בדקתי בעצמי את הטענה הזאת של MD.

אתה זוכר את הגול שפסלו לאלמריה מול ריאל כי השחקן נתן סטירה קטנה לא מכוונת לבלינגם?
אכן השופטים שורקים על כל נפילה דרמטית של שחקן שתופס את הפנים. זה נכון.
אבל רק במקרה של בלינגם הוצא צהוב.

איזה זיכרון יש לעורכים במונדו. אני לא זוכר מה עשיתי הערב הזה :joy:

עברת על כל המקרים הדומים שהיו בליגה מתחילת העונה?
חוץ מזה,זה מה שמשנה? את השער היה צריך לפסול עם צהוב או בלי צהוב.
ראית על מה קרוס קיבל אתמול צהוב? ועל מה צ׳ואמני קיבל צהוב שהרחיק אותו מהדרבי? אם נתחיל להתחשבן גם על כל צהוב שגוי לא נצא מזה.

מאז אותו צהוב על בלינגם, אני שם לב לעבירות האלה.
נאמר לי אז שהשופטים תמיד שורקים דברים כאלה, אז רציתי לבדוק. אכן שורקים, והשער נפסל בגלל זה. צהוב לא נותנים.
לא ראיתי את המשחק שלכם אתמול.
לא רוצה להתחשבן בכלל, זה לא משנה כלום.

בטח שמתם לב שבמועדון “שלא מתעסק בשופטים” שוב מפעילים לחץ על השופט לפני המשחק דרך ערוץ הטלויזיה הרשמי של המועדון (!), כרגיל כמו לפני כל משחק. התלונות שלהם על השיבוץ של, תחזיקו חזק, חיל מנסאנו :rofl:

לפעמים אני תוהה האם הם מאמינים לעצמם.

טוב אתה חייב לתת להם טיפה קרדיט על לדעת איך להטריל…

המועדון שאף פעם ואני חוזר אף פעם!!! לא מתעסק בשופטים, מתעסק בשופטים בצורה אובססיבית למשחק שהקבוצה שלו לא משחקת, וזה למרות שהוא מוביל בביטחון את הליגה והאליפות תלויה אך ורק בו.

אולי הם רוצים את הרננדס הרננדס ודל סרו גראנדה בואר?

נראה שבריאל מדריד TV זה כבר דבר שבשגרה. לא משנה מי השופט, הוא דופק את ריאל מדריד.
בינתיים בממוצע לא שמתי לב לאיזשהו שיפוט לטובתם, אם כי במשחקים מסוימים יש שיפוט לטובתם. במשחקים אחרים נגדם.

לרב הם מבליטים אירועים גבוליים במקרה הטוב כטעות לרעתם, וזה משפיע על הנראטיב. כמו למשל הנבדל של אסנסיו בקלאסיקו.

כמו שהבנתם @Aragones ממשיך לעבוד קשה. איזה נאחס.

אל תדאג, ולנסיה מנצחת 4-2.

תודה, עכשיו אני רגוע :grin:

רביע אוהד ריאל מדריד. תודה כבר.