כדורסל :: השופטים החליטו - מונאקו תהיה בפיינל פור

מישהו עוקב אחרי נבחרת ישראל? גיא גודס אחד המאמנים החלשים שהיו בנבחרת לאורך ההיסטוריה שלה, וזה כל כך מעצבן כי אנחנו עם דור שחקנים מהיותר טובים שהיו לנו.

אני עוקב וסליחה על ההצמדות לזוטות אבל צמד השדרים הישראלים מתחת לכל ביקורת.

צמד שדרים שאחד עבר זמנו (רסקין) ואחד זמנו מעולם לא התחיל (שלף) ומקווה שייגמר בהקדם שמשדרים כמו 2 אוהדים ממורמרים עסוקים בלחנך את כל השחקנים, לצעוק ׳יששששש׳ או ׳נווווו׳ או ׳נובמתתתת׳ וכו׳ וכדו׳ ועל הדרך מפספסים דברים חשובים שלא לדבר על פרשנות עם ערך.
לצערי זה לא רק במשחקי נבחרת אלא בכל משחק שהם משדרים.

בלתי נסבל לראות ככה משחקים.

אני עוקב אחרי הנבחרת ובכללי אחרי הכדורסל האירופי ואחרי היורוליג בפרט, אחטא ואגיד שזה יותר מעניין אותי מה- NBA
בקשר לטורניר עצמו אנחנו רואים כאן את אליפות אירופה הכי איכותית שהייתה אי פעם, לא רק שכמעט כל נבחרת מציגה לנו בין כוכב NBA אחד או שתיים אלה האליפות כם מביאה לנו את שלושת שחקני העלית מהטופ 5 של הליגה הטובה בעולם כשהם אירופיים, זאת מציאות ורמה שעוד לא הכרנו.

בקשר לנבחרת עצמה גודס אכן מאמן חלש וראו את זה עוד ממשחקי מוקדמות המונדובאסקט.
יותר מהכל מפריע לי בעיקר העדר שיטה ברורה, אין מהלכים מסודרים בהתקפה הכל פעולות אישיות ובהגנה יש 2 צורות הגנה מקובלות, לחץ מהבייס ליין או אישית צפופה מתחת לסלים, הנבחרת שלנו לא עושה את זה ולא עושה את זה.

היום איבדנו הזדמנות להבטיח עלייה ומקום שני אבל המזל יכול להעיר לנו פנים עם השיטה וסדר המשחקים, אם סרביה ינצחו את פינלנד (מה שסביר להניח שיקרה) זה יוציא את הפינים מהמירוץ על המקום השני וישאיר לנו את ההזדמנות להיות תלויים בעצמנו במחזור האחרון מול צ’כיה.

חשוב להגיד שרמת הנבחרת היא השמינית, אי עלייה מהבית היא תוצאה מבישה, עלייה לרבע זה הישג חסר תקדים כי זה יצריך ניצחון על איטליה או קרואטיה ואני בספק שיש לנו את הכלים לכך.

אנחנו נבחרת חלשה שמודחת מבית די חלש.
ניצחנו את פינלד ביום שאבדיה נתן את המשחק הכי טוב בחיים שלו.

כשאתה מסתכל על המקבילות בבית המוצלב, איטליה, קרואטיה אוקראינה אולי יוחר טוב שלא עלינו.

אם דונציץ’ נותן משחק כמו שנתן נגד גרמניה אף אחד לא עוצר את סלובניה

כישלון היסטרי. כדורסל מזעזע. ערב מבאס.

שמינית הגמר:

ספרד-ליטא
טורקיה-צרפת
מונטנגרו-גרמניה
בלגיה-סלובניה

יוון-צ’כיה
אוקראינה-פולין
קרואטיה-פינלנד
איטליה-סרביה

רבע גמר
גרמניה/מונטנגרו-יוון/צ’כיה
ספרד/ליטא-פינלנד/קרואטיה

בלגיה/סלובניה-אוקראינה/פולין
טורקיה/צרפת-סרביה/איטליה

אין ספק שהצד של סלובניה וסרביה יותר קשה עם פוטנציאל אדיר שלהן למפגש בחצי הגמר שגם צרפת וטורקיה בדרך

בצד של יוון נראה שרק ליטא יכולה לנסות לדגדג אותם בדרך לגמר

לא יודע אם יהיה שינויים טקטיים בין הבתים לנוקאאוט, אבל כרגע זה נראה כאילו הטורניר יפול על יכולת אישית של כוכבי הNBA. שזה קצת נחמד, אבל גם קצת מאבד מהקסם של הכדורסל האירופי.

ספרד גוברת 94-102 על ליטא בהארכה במשחק לפנתיאון של ערוץ גולד ועולה לרבע גמר.
ספרד הייתה הרבה יותר נינוחה בדקות המכריעות בעוד ליטא שיחקה שבלוני וקיבלה החלטות רעות.

19 נקודות קלעה ספרד בהארכה
12 נקלעו על ידי לורנזו בראון
5 נוספות הגיעו מאסיסטים שלו
רק 2 האחרונות בגארבג’ טיים בלעדיו…

הספרדים עם סגל די בינוני עושים רבע גמר.

גם דונציץ’ עם משחק מצויין וסלובניה ברבע, גרמניה המארחת וצרפת שגברה בעוד משחק מצויין היום על טורקיה בהארכה מצטרפות גם הן.

ורק מזכיר שלורנזו בראון הוא הרכז הפותח של מכבי העונה.

מרגיש כאילו מכבי גנבה פה משהו מהגדולות. מקווה שקטש לא יהרוס אותו.

לא יודע מה יותר ענק, ההדחה המדהימה של סרביה ויוקיץ’ ע"י איטליה, אולי הנבחרת השנייה הפייבוריטית לזכייה כבר בשמינית.

או הקטע הדפוק של סקור המשחקים היום

יוון עושה את העבודה וקולעת 94 נק׳ אבל צ’כיה חייבת להרוס וקולעת 88.
עדיין צירוף מקרים הזוי.

אם לורנזו בראון ישחק במכבי ת"א כמו שהוא משחק באליפות אירופה עם ספרד יש להם קנייה בול.

הוא מדהים ואחראי כמעט בלעדי לזה שספרד עם דור די בינוני בחצי הגמר אחרי עוד משחק אדיר וקאמבק ענק בחצי השני

הספרדים מנצחים 90-100 ומרגיש לי שהם בדרך להיות הפתעת הטורניר

לא ראיתי את כל המשחק אלה לפרקים אבל גרמניב מביסה 82-103 את יוון!!! יאניס הורחק.

ספרד מול גרמניה בחצי, מי חשב!!!

איך כתבת במקום אחד - הגביע של לוקה והנרגילה.

כבר לא
פולין עושה את סנסצית הטורניר ומדיחה את לוקה וסלובניה

אירוע הזוי בסדרה בין ריאל לפרטיזן בפלייאוף היורוליג.

פרטיזן הובילה ב15 הפרש 2 דק׳ לסוף בדרך ל2-0 מדהים בסדרה ואז יול עשה עבירה בלתי ספורטיבית ומשם תראו לבד:

https://twitter.com/thebasket13/status/1651690587706339330?t=38SF2c3i4qQkuFBbE1Ks0w&s=08

המשחק פוצץ.
היורוליג הוציא הודעה שהתוצאה 2-0 לפרטיזן בסדרה.

שחקן מגעיל עם עבירה מגעילה. פרטיזן היו מדהימים, וכל תוצאה שהיא לא ניצחון פרטיזני היה פשע.

אפרופו פשע, צריך לכלוא את השופטים במשחק של מכבי. לא זוכר מתי ראיתי שיפוט ככ מוטה. כבר ברבע הראשון כשהם נתנו לשחקן מונאקו לתפוס את ג’ייק כהן עם שתי ידיים ולהעיף אותו מול העיניים שלהם, בזמן שהם מתעלמים ונותנים להם לצאת להתקפה זה היה ברור לאן זה הולך.

6 עבירות טכניות, 2 הרחקות, אין סוף עבירות תוקף, ובכלל כל פעם שמכבי הייתה במומנטום הדביקו לשחקנים החשובים שלה עבירות סתם כדי שירדו לספסל.

מסכים ב100%
תצוגת שיפוט כזאת חד צדדית לא ראיתי הרבה זמן אבל זה כנראה רק תדלק יותר את השחקנים והקהל לשבוע הבא.

מונאקו היום היתה ביכולת הטובה שלה עם שחקן ששבר שיא אישי ועדיין לא היתה רחוקה מלאבד את זה לולא השופטים שהרחיקו את בולדווין.

לא רואה שהם מצליחים לצאת עם ניצחון מיד אליהו.

יאבוסלה אשכרה עשה לאקסום איפון
הבחור חיה רעה

https://twitter.com/basketnews_com/status/1651691262972395520?s=46&t=UytecLoZ7cCNyLOxhSoJyw

גם לסור ודק נתנו שם פצצות ואגרופים.

חושב שלסור יאבוסלה ודק חייבים להיות מורחקים להרבה משחקים, כל השאר לכמה משחקים.

זה באמת אירוע חסר,תקדים ביורוליג.

רק אני ראיתי את ראול קם מהכיסא לאחד השחקנים בסוף הסרטון?