כדורסל :: השופטים החליטו - מונאקו תהיה בפיינל פור

היו שם הרבה מקבוצת הכדורגל הנוכחית (ויניסיוס, פדה ונוד) וגם ראול היה והוא קם להפריד.

בסופו של דבר, מי שהצליח לעצור את יאבוסלה זו החברה שלו בגובה 1.65.

אגב יאבוסלה, מתברר שהוא בשנת 2010 התחיל להתאמן ב mma ובג’ודו והפך למומחה באיפון. אתמול הוציא את זה לפועל…

חתיכת אפס פחדן. תפס את היריב מאחורה שאפילו לא שם לב אליו. היה יכול לפגוע בו קשות עם הפעולה הזו.

למה היה יכול? הוא פגע.
השחקן ה׳מאופן׳ (אקסום) קרע גיד בבוהן וסיים את העונה.

היורוליג הכריע:
יאבוסלה בחוץ ל-5 משחקים, פאנטר ל-2, לסור וגבריאל דק למשחק אחד.

לפרטיזן שווה להפסיד את משחק 3 בבלגרד, בלי פאנטר אין להם מה למכור בחצי של הפיינל פור.

בדיחה. היו צריכים להרחיק את יאבוסלה לכמה חודשים במינימום. אפילו לשנה.

גאוני

וגם 50,000 יורו קנס לכל קבוצה.
יול שהתחיל את הכל לא הורחק בכלל.

באמת עונש מביך.
בלי פאנטר ואקסום (שנפצע בתקרית) ריאל עם סיכוי מעולה להפוך את הסדרה.

העיקר שהוא התנצל בפוסט אח"כ. כאילו אם מתנצלים זה מוחק את העבר… לא ייאמן. תסע באדום תדרוס ילד, תתנצל, נסלח לך.

עזוב, זה אפילו לא זה, ברור לך שלא הוא זה שניסח את ההתנצלות אלא מישהו מיח"צ…

אז הצליחו גם הצליחו.
ערב נוראי של מכבי (גם הפעם השיפוט לא היה משהו אבל ממש לא משהו חורג מהנורמה).
מונאקו תפסה יום.

מהמר שנלך למשחק 5 בצרפת.

בארסה משלימה היום 0-3 על ז’לגיריס והיא הראשונה שמעפילה לפיינל פור שיערך בקובנה

בטורקיה שלשת ניצחון של סלוקאס על הבאזר ניצחה לאולימפיאקוס את המשחק עם 71-72 והחזרת הביתיות מול פנר.

מחר משחק הלהיות או לחדול של מכבי תא ושל ריאל מדריד

משחק מטורף וסיום עוד יותר מטורף.

כל קבוצות החוץ ניצחו במשחק 3.

בעבר, קבוצות שהגיעו לפיינל פור אחרי סוויפ, התקשו יותר בפיינל פור.
מעניין מה יהיה עם בארסה.

בלי קשר לסוויפ או לא סוויפ, אני לא חושב שבארסה תהיה אלופת אירופה.
בארסה לא מספיק יציבה כדי לנצח קבוצה כמו אולימפיאקוס.

לא רואה את מכבי יוצאת מהבור שלה. עם כל הכבוד, משהו שם תקוע במשחק עומד. אין היררכיה ובטח שאין תרגילים ברורים. לא לשחקני פנים, לא לקלעים ולא לגארדים שחודרים/משתחררים לזריקה. הכל תלוי בכמה בלגן יצליח לעשות בולדוין וכמה מהר מכבי תוציא מתפרצות כי שם היא חזקה ממש - בנקודות ב fast break.

אני חושב שאפשר לעשות דברים יפים יותר שנה הבאה עם רכישה של קלעי לעמדה 4 ועוד איזה זיזיץ סטייל היכול לסדר לעצמו סלים בצבע. אהה זה ושעודד קטש יתחיל ללמד אותם תרגילים הכי פשוטים. מה עושים אחרי שחוסמים, מאיזה צד חוסמים ועוד.

לא צריך יציבות. זה משחק אחד, זה הקטע, לא סדרה

נכון אבל לאורך העונה הכדורסל של בארסה מאוד שבלוני לעומת הכישרון שיש לה על הנייר.
שאראס על גבול מסרס את הקבוצה שלו התקפית וחונק הגנתית
תוסיף לזה שהסטאר הכי גדול של בארסה הוא צ’וקר גמרים ידוע ואת אולימפיאקוס עם וזנקוב בעונת שיא (ממש התבאסתי כשעזב אותנו, לדעתי היה קלע שלשוך מעולה ושחקן הגנה טוב והעונה הוא רק השתדרג)

מקווה שקורי היגינס יהיה כשיר 100 אחוז כי הוא ווינר ענק

בקשר למכבי ת"א זה יקום ויפול על הגארדים שלה ודווקא הצמד שנתן לה את העונה האדירה הזאת בראון ובולדווין (אולי הקו האחורי הטוב באירופה העונה) לא הגיע לסדרה ביחד ולחוד.

מכבי שיחקה מול אותה מונאקו בחוץ 2 משחקים ולא היתה רחוקה לחזור עם 2-0.
רוצה לומר שמאוד תלוי איך המשחק יתפתח מחר. אם מכבי מנצחת, במשחק החמישי הכל יכול לקרות. בסוף מדובר במונאקו ולא באיזו אריה יורוליג.

אתמול היא סבלה מצירוף גם של יום גרוע מאוד של המובילים שלה (היכולת הרעה היתה גם בזכות מונאקו אבל לא רק) וגם מיום קליעה מטורף של מונאקו ועדיין לא היתה רחוקה מאוד מלגנוב ניצחון.

לא יפתיע אותי אם זה יגמר מחר אבל לא חושב שזה סגור.

לגבי קטש,
מסכים לגמרי. מכבי נראתה זוועה כל העונה והיא קבוצת החוץ הגרועה ביורוליג (אולי אני טועה פה אבל בטח מבין ה8 הראשונות) והיא במקום שלה רק בזכות מאזן בית מטורף ומי שראה את המשחקים יודע שהיו הרבה ניסים ולא יכולת מופלאה.

יש שיפור ביכולת בחודשים האחרונים אבל לא יודע אם אפשר לזקוף את זה לקטש.

זה משעשע מאוד, כי פתחתי דיון בת’רד של ה nba שעדיין אני בעיצומו…

מכבי משחקת בהתקפה כמו ב NBA. הבעיה שהשיטה של ה nba טובה רק לשחקני אולאראונד מדהימים כמו שיש ב nba. לשחק ביורוליג באופן מודע לא קבוצתי ולהשען על צמד גארדים שתלוי איזה יום יתפוס - תוכנית משחק גרועה.

מסתכל לרגע על הקבוצה ההתקפית שבנה דיויד בלאט. היה תענוג שם, פעם שיחקו על הגבוה, פעם עם סמול בול, פעם תרגיל לשלשה, פעם עם אסטרטגייה לדחוף עבירות לשחקן יריבה המסובך בעבירות שיעשה הגנה רכה כדי לקבל עוד, בקיצור, מאומנת.

משהו במכבי פשוט אקראי לגמרי, ונראה שהקוביות מתחילות להתיישר לכיוון הפחות נעים לעין.

מסכים איתך לגמרי על צורת המשחק של מכבי.

לא קראתי את כל הדיון על הNBA אבל מסכים עם הטענה.
הרבה זמן אני לא רואה סדיר כי השעות לא מאפשרות אבל נכנסתי לראות את משחק 7 בין ג"ס לסקרמנטו, לא מבין מה מושך אנשים בצורת המשחק הזאת.
שום תרגיל או מהלך ברוב המשחק. 90% מהזמן זה קרי נגד העולם או מחליף מסירה עם עוד שחקן והשאר עומדים.
ככה גם היה עם לברון בקליבלנד תחת בלאט וגם ככה בלייקרס עם קובי שהייתי רואה (למרות ששם היו קצת יותר מהלכים).

אותי זה לא מעניין משחק כזה. איפה זה ואיפה פנר-אולימפיאקוס הערב.

פתאום שמגיע איזה רוביו או דונציץ (או לאמלו) שמוסר, כולם מתלהבים.

מסכים לגמרי.
לא מסוגל לראות משחק nba בשנים האחרונות.
שחקן שזורק 60 זריקות במשחק לבד קולע 80 נק.
הגנה שמפנים לשחקן דרך כדי שהוא יקלע להיי לייטס של הבוקר דאנק יפה.

תנו לע ערב יורוליג כל שבוע על פני לילה של nba.
לא משווה חלילה בפיזיות אתלטיות כישרון אבל אין על המשחק הכוחני והקבוצתי של היורוליג.

שאראס אמר את זה ממש לפני כמה ימים, הליגה בארה"ב משעממת, וכל המאמנים שם לו היו מאמנים ביורוליג עם סגלי יורוליג היו חוטפים נוקאאוט מהעילית של מאמני היורוליג.

ניהול משחק של פיני גרשון בזמנו. הוא סיפר פעם שמול אוברדוביץ (כמובן זליקו, השועל הסרבי) ברגע שהוא (אוברדוביץ) היה מסתובב לספסל פיני היה עושה חילוף בכוונה. גם ובעיקר אם אין שום שינוי טקטיקה בחילוף רק כדי שאוברדוביץ יחשוב שיש לו שינוי וישנה גם.

המשחק במוחות - טקטית ואסטרטגית זו פשוט חוויה. לא בקנה מידה בכלל של nba.