גיאופוליטיקה :: על הנעשה בעולם

אני חושב שגם עד עכשיו מבחינת עלות תועלת כספית תמיד היינו בפיגור - עלות יירוט גבוהה מעלות השיגור שלהם.

סוף סוף עלות התקיפה שלנו זולה יותר מהנזק שעשינו.

לא יודע לגבי עלות-תועלת, לא בטוח כמה אנחנו משלמים בכלל.
האמריקאים מממנים את הפרוקסי שלהם.

אפרופו השיחה על הכתבים - כולם סיפרו לנו שהוא לא יתפטר לפני הנאום של ביבי בקונגרס כדי לא ‘לתת לא את התענוג’. איזה ערימת שטויות, בחיי.

ניו יורק טיימס ה"מגדלור" של כל העיתונאים בארץ…

הפרישה הזאת של ביידן תקועקע לנצח כאות קין בראש של התקשורת. “עיתונאים” וקברניטי תקשורת העלימו ולעיתים אף טייחו ביודעין על מצבו של הנשיא ביידן. מה שהם עשו כל כך עלוב ובזוי עד כדי כך שאפילו האזרחים הממוצעים מפקפקים ביושרה של אותם גופי תקשורת. במעשי ההסתרה שלהם הם נתנו הלכה למעשה לאנשי הקיצון (משני הצדדים) את הדלק למסעות הצלב שלהם כנגד התקשורת ושלוחותיה. אחרי מה שהם עשו לך תנסה לאמת את אותם קבוצות קיצון בקמפוסים עם העובדות. הם יצביעו על אותם עיתונאים וגופי תקשורת וייטענו שאין אמת אחת. בטח לא אחת כזאת נטולת אג’נדה.
פעם הסיסמא הייתה הון, שלטון עולם תחתון. היום הסיסמא תהיה הון, שלטון עיתון. ושמישהו ינסה להגיד להם שזה לא נכון…

כל הנפילות של ביידן שודרו בכל הערוצים בלי הפסקה. לא מבין על מה אתם מדברים כאן?

אחרי העימות, כן שהמפלגה והתקשורת רצתה להיפטר ממנו, לפני העימות זה בקושי הגיע לכותורות…

אני הבאתי את הכותרת של הניו יורק טיימס שבוע לפני העימות וביום שאחרי…

שבוע לפני גו ביידן בשיאו, כמה שעות אחרי, יאללה הוא דימנטי לגמרי גו הביתה!

כל ליפסוס שהיה שודר. אף אחד לא הסתיר שום דבר. הכל היה גלוי. אני כן מניח שחלה הידרדרות משמעותית בשבועות האחרונים כפי שאלצהיימר מתנהג בדרך כלל אגב.

ליאור הטיימס ידעו שמומחה לאלצימהר ביקר בבית הלבן שנה שלמה ולא אמרו מילה

אחרי שביידן התעקש להישאר פתאום נזכרו

באמת שאתה מיתמם פה

אתה מתכוון לבדיקות השנתיות שביידן עבר כל שנה ושבפברואר האחרון שללו מחלה נוירולוגית כלשהי?

ליאור הטיימס פירסם אחרי העימות, שמומחה לאלציהמר (אני חושב לא זוכר באופן ודאי ) שנה שלמה מבקר בבית הלבן.

תגיד לי אתה, למה פירסמו את זה אחרי העימות?

אפילו גורג קלוני בטור שהוא פירסם אמר שבעצמרת תמיכה שהוא אירגן לביידן הוא שם לב ש"ביידן לא איתנו", כמובן שזה לא מנע ממנו לשקר לתורמים ולציבור האמריקאי שהכל בסדר איתו. כמובן שאחרי העימות הוא פתאום “נזכר” בזה.

אני לא יודע אם אנחנו מדברים על אותו דבר אבל מה שהבנתי זה ש-cnn פרסם לפני שבוע וחצי שהבית הלבן אמר שהרופא של ביידן, במהלך בדיקה פיזיולוגית פעמיים בשבוע, ערך גם verbal check-in שזה נראה לי מין בדיקה לא רשמית שהבנאדם מחובר.

אני לא בקיא בשם של המצב הרפואי, אבל מומחה לאלציהמר (או סוג אחר של זה) ביקר שנה שלמה בבית הלבן. זה מה שהטיימס פירסם שבוע שעבר, אחרי העימות.

שתי אפשרויות:

א. טיימס שיקר בשביל לחסל את הקמפיין של ביידן.

ב. זה אמת, הוא ידע על זה מראש והעלים את זה מהציבור האמריקאי. ופירסם את זה בשביל לעשות וידוא הריגה לקמפיין שלו.

בכל מקרה, זה מה שהתכונתי.

זה גם גורם לחשוב , אם הם שיקרו והעלימו דברים בקשר למצב הקונגטיבי של ביידן, אז מה עוד הם הסתירו מאיתנו?

אני יכול לזרוק רמז, האנטר ביידן והעסקים שלו באוקיראינה ולמה באמת יש מלחמה שלא נגמרת שם.

רק אם היה לנו תקשורת אמיתית שחוקרת דברים כאלו.

יש עוד אפשרות:

יש רופא שמבקר פעמיים בשבוע את ביידן (את נתניהו מלווה אמבולנס צמוד). טיימס לא ידע את זה ודיווח ברגע שהבית הלבן דיווח על זה.

אני בדיוק בקשר אדוק עם חולה אלצהיימר. כבר לפני 7-8 חודשים אמרתי לאשתי שאני חושב שיש לו אלצהיימר בגלל כל מיני דברים קטנטנים ששמתי לב אליהם. אף אחד לא שם לב. בחודשיים האחרונים זה פתאום הרבה יותר בולט וכבר ממש קשה להתעלם מזה. עכשיו כולם רואים.

תסתכל על ביידן בפברואר ותסתכל עליו עכשיו. יש הבדל גדול מאוד. בכל מקרה זה לא שיש בדיקה רפואית שקובעת אם יש או אין אלצהיימר אז זה לא שהיה אבחון ומישהו הסתיר.

ליאור - זוכר לפני כמה שבועות, אחרי העימות, שאמרת שזה לא כזה ביג דיל, ביידן נראה סבבה וסתם עושים המון רעש מנראות?

אז ככה בדיוק כל תקשורת המיינסטרים עשתה לגבי כל אותם קטעים של פדיחות של ביידן ששודרו או שתפסו תאוצה ברשת, במשך שנה-שנתיים בכיף. הימין טען שהן מדאיגות, השמאל טען שזו קונספירציה וגיזלט את כל העולם כאילו האדם עדיין חד ו-100% איתנו.

אפשר להעמיד פנים שזה התחיל בשבועות האחרונים אבל במחילה, זה קשקוש.

“He’s Jewish. There could be some risks with putting him on the ticket
https://x.com/i/status/1815263416740708508

בוא נמשיך עם קאמלה היקרה, בוא נראה מי יעמת אותה עם זה שהיא ידעה מה המצב של ביידן ושיקרה לכל העולם.

אני מהמר שלא תהיה שום תחקיר רציני במינסטרים העיתונאי ובעוד כמה ימים העיתונאים יגידו לנו שזה הכל היה “russien hoax” וביידן פרש בגלל איזה קוביד או משהו כזה.

ואם חשבתם שהעיתונאים היו פאנבויז של ביידן ? יש לי חדשות בשבילכם. עכשיו זה היה פי מאה יותר, מספיק לקרוא את התעמולנים של ידיעות נדב וציפי שימלואביץ בשביל להבין לאן הרוח מנשבת.

“התקשורת זה האויב של העם”

אמר פעם וצדק

היא הודית אבל על פי דיווחים יתייחסו אליה גם כשחורה.
קאץ’ פרייז כבר יש.
https://x.com/i/status/1815096226464825451

כשמסתכלים על הדיבייט כולו קשה מאוד לטעון שלבנאדם יש אלצהיימר. אני כן מתחיל לחשוב שהוא בשלבים מוקדמים ואני משוכנע שבני משפחתו ואלה שממש קרובים אליו רואים יותר סימנים אבל לטעון לקונספירציה? שהעיתונאים ידעו ולא אמרו? זה לא נכון. כל פאדיחה שודרה בכל הערוצים בלי הפסקה.

בכל מקרה - יש לך בנאדם שמתחיל תהליך של הידרדרות קוגנטיבית ומולו בנאדם מגלומן נרקיסיסט ושקרן פתולוגי. מה יותר מסוכן?

ליאור אתה פשוט אומר דברים לא נכונים ומתעקש עליהם. מה “ששודר בלי הפסקה” זה פשלות שלו שהוא עשה בשידור חי ובמסיבות עיתונאים . כמו למשל שהוא התבלבל בין נשיא של מקסיקו לנשיא המצרי… שאחרי זה התקשורת התעקשה שזה סתם “פליטת פה” שלו.

הקמפיין של ביידן ואין על זה מחלוקת , ניסה להסתיר את ביידן ככל הניתן, כמה שפחות ראיונות כמה שפחות מסיבות עיתונאים. זה לא נתון לויכוח. זה עובדה. וכל התקשורת המינסטרים שיתפה עם זה פעולה.

אני גם הבאתי לפה , כותרת של הטיימס שבוע לפני ויממה אחרי העימות , בשבוע לפני כל מאמרי הדעה בטיימס “ביידן כשיר” יממה אחרי זה “לך הביתה ביידן”