גיאופוליטיקה :: על הנעשה בעולם

לא בכל הערוצים ובטח שלא ללא הפסקה. לא יודע לגבי קונספירציה, אבל גיזלוט עוצמתי מאד והגחכה של הביקורת היתה גם היתה, עד שכבר לא היה אפשרי להתכחש (הדיבייט).

שאלה. הבעיה הקשה עם שני הקשישים הנ״ל היא שהם wild card במובן הכי עמוק שיש - ביידן בגלל שאתה לא יודע מי באמת מושך בחוטים (אפשר לנחש שהאריס שהיא ממש לא כוס התה שלי), טראמפ כי הוא טראמפ.

אם הייתי אמריקאי אני לא בטוח למי הייתי מצביע, די זוועה. האריס מועמדת גרועה מאד גם מזווית ישראלית וגם מזווית אמריקאית.

קנדי…

די נו…

שכנע אותי שלא מדובר באדם מטורלל בסדר גודל יותר מטראמפ. חוץ מזה שאם כבר לא להשפיע על תוצאות הבחירות, חבל לבזבז זמן על הגעה לקלפי.

בטווח הארוך פירוק הדיקטטורה הדו-ראשית של ארה"ב יעשה רק טוב לארה"ב. אני לא מספיק מכיר את קנדי. שמעתי אותו אצל ג’ו רוגן לפני כמה חודשים. בנאדם מרשים מאוד. מצד שני לא שמעתי מראיין שמתווכח איתו אז קטונתי.

אם הייתי סגן נשיא ארה"ב, הייתי משתמש באותן מילים, רק unbiden במקום unburden.
בכל מקרה, let’s make America great again נשמע הרבה יותר חזק.

אחד השוליים אבל שאפו, להאזין לקול שלו ממש קשה לי פיזית. בטח שעתיים וחצי-שלוש.

מצד אחד תומך ישראל מצד שני נתפס בכמה אמירות על סף האנטישמיות. פעם הייתי קורא לו קונספרטיסט הזוי, אחרי הקורונה רוב הקונספרציות הפכו למציאות.

אני בוחר בו על פני האריס בלי להנעיד אפעף.

הפיספוס של המפלגה הרפובלקאנית זה דה סנטיס. דה סנטיס זה כל מה שטראמפ מדמיין שהוא.

אני גם מאז הבנתי, שטויטר או איקס, פשוט גורם לכל שקר להראות אמת. עשו עליו דיסאינפורמציה ופשוט הוא לא יכל לעמוד מול זה.

אבל הוא הפך את פלורידה למעוז הanti-woke בעולם, ומה שהוא עושה לדיסני זה pricless.

אתם מפספסים את השאלה העיקרית - האם את המעצמה הגדולה בעולם ניהלה ממשלת צללים בחודשים האחרונים?

אנחנו חיים בעולם שכבר קשה לדעת מה פרודיה ומה לא. החשבון סאטירי אבל לגבי התוכן אני כבר לא יודע…
בכל מקרה, נשואה ליהודי שנלחם באיסלאמופוביה עם בת שלא מגדירה את עצמה כיהודיה ומגייסת כספים לאונר"א.

אתה כנראה תצחק עלי, אבל היה שלב שחשבתי שזה אמיתי… מרוב השיגעון. חחח

סתם שאלה, ביידן בהתחלה אמר שאין מצב שהוא פורש, אחרי זה בציוץ הודיע שהוא פורש. כבר כמה ימים שאין אות חיים אמיתי ממנו.

מישהו כבר מתחיל לשאול שאלות?

עכשיו אני יודע שרוב האנשים לא באמת חושבים שיש אג’נדות חבויות אבל האמת זה כבר ברור.
הדבר המזעזע הזה הוא מטקס פתיחת האולימפיאדה:

הם בבירור צוחקים על הLast supper. רגע מאוד מאוד קדוש וחשוב בנצרות.
לא ייאמן עד לאיפה התדרדר העולם.

לא הייתה לי בעיה בלצחוק על הנצרות אם המערב לא היה סלקטיבי בעל מי הוא מחליט לצחוק.
כי על האיסלאם, LGBTQ ומהגרים אסור בתכלית האיסור לצחוק. את אנזו הם מנסים להרוס על שיר בדיחה שלא אמור להעליב אף אחד.
אבל להרוס את הנצרות? להרוס את הערכים? לזלזל ברגע מאוד חשוב באמונה הנוצרית? לגמרי בסדר.

אבל מה שמפריע לי עוד יותר זה האונס התרבותי שאנחנו עוברים: למה לעזאזל אני אמור לראות עוד דחיפת אג’נדה ווק במשחקים האולימפיים? למה יש שמה פרה שמנה שברור שבחיים לא הזיזה שריר? למי יש לעזאזל כל כך הרבה כוח עד שהם מצליחים להשתלט על כל פיסת תרבות? באיזה עולם הם החלשים כשהם בלב ליבו של המיינסטרים?

אני כבר מחכה לקלאש שלהם עם האיסלאם.

צודק לחלוטין.

הם עשו משהו דומה על האיסלם (מוחמד) אפילו בצרפת. זה נגמר כך

ומהומות בכל המזרח התיכון.

אני מנחש שהעולם הנוצרי ישתוק.

דרך אגב, הם עושים נזק כל כך עצום למטרה שהם לכאורה רוצים לקדם.

חאבייר טבאס יצא על ההגחכה של הסעודה האחרונה:
https://x.com/Tebasjavier/status/1817063352301920752

בנוסף למה שכתבת @Aragones - מה זה לעזאזל?
אני מסתכל על הסרטון הקצר הזה ואומנותית זה פשוט גרוע. רמה של ילדים בגן. אני נזכר בטקס שהסינים עשו ב 2008 - מרשים, מתוקתק ומראה על עוצמה. אם אני שי ג׳ינפינג אני רואה את הטקס הזה צוחק

https://x.com/libsoftiktok/status/1816934136621466073

עריכה: x.com

איך אמר ג’ימי קאר:
Maybe, as a Christian, you should think about blowing something up. No one is scared of you. What are the Christians gonna do, forgive me?

תיכף יבוא טראמפ וזאת לא תהיה בדיחה.
אני מקווה שאת הפיצוצים שלו הוא יתחיל מפריז. העיר הזאת צריכה קצת ריענון אחרי טקס פתיחת האולימפיאדה.

.

האנשים הטובים מעלים נקודות חשובות ביותר

עם מנהיג כזה? ברור.

אתם מתרגשים מהסיפור הזה כאילו הוא חדש לכם…

לא חנן אני לא מתרגש. באמת שלא. אבל אני עצבני בגלל שזה נעשה בשידור חי, מול כל העולם, בתמיכת מדינות.

פעם היו יכולים להאשים אותי בזה שאני מגזים, ולהגיד לי שאין באמת אג’נדה, שזה מיעוט קיצוני, בלה בלה בלה.

עכשיו יש לנו את זה. האג’נדה כבר ברורה לכולם.

כדי שיכירו בבעיה הזאת חייבים להגיע כמה נפילות עד שאנשים יתעוררו. זו נפילה אחת. יהיו עוד כמה וכמה בדרך עד שאנשים יבינו שהם הגיעו לקרקעית ויתעוררו.