גיאופוליטיקה :: על הנעשה בעולם

כל המנהיגים של גרמניה ומדינות אירופה אחרים שבמילים מאוד פרו-ישראל , מאיימים על תומכי טרור, גירוש, וכו’, עושים את זה רק במילים.
עוד לא גורש פליט אחד עם דעות אנטישמיות או תומכי טרור.
הכל פיקציה. הם ליברלים, צריך לבדוק 1000 פעמים מה בדיוק הפליט אמר, להתדיין בבתי משפט אם זה כן או לא תמיכה בטרור, אחר כך שוב כי הוא הגיש עירעור, וכו’ וכו’.
הכל בולשיט.

יש לגרמניה בעיה, והיא תיפטר רק כשהממשלה תהיה ימנית ותתחיל לזרוק לים מהגרים לא חוקיים ולשלול אזרחות למי שלא תומך בערכים של הגרמנים.
לא בטוח שזה יקרה אי פעם כי בעוד לא הרבה שנים הגרמנים יהיו מיעוט בגרמניה, וכנ"ל כל אירופה.

אני לא יודע מה המצב בבחירות בגרמניה, אבל בצרפת מארי לה פן מתחזקת בכל פעם שיש בחירות.

בנתיים עושים פוגרום על יהודים ברוסיה

אני מניח שממשלה ימנית תהיה גם נגד ישראל.

אולי, אבל כל ממשלה במערב אירופה נגד ישראל.
לא אכפת לי שהם באים לפה להזדהות ואומרים מילים יפות. אחר כך הולכים לרשות לזדהות עם הפלסטינים, אחר כך מצביעים באו"ם נגד ישראל, ומגדילים סיוע כספי לנזקקים שחלק מגיע גם לחמאס.

אם יהיו גם נגד איסלאם זה רק יעזור לנו.

זמנים טובים לחיות בהם…

אם הם מאתגרים את ארה"ב בשלוש חזיתות (או 2.5, תלוי איך סופרים את אוקראינה ומה יהיה שם) אז:

1. שיהיה לכולנו בהצלחה
  2. המלחמה שלנו היא רשמית אירוע קטן בתוך אירועים גדולים וזה מה שינהל אותה מאותו רגע, לטוב ולרע (כפייה של הפסקת אש, דעת קהל עולמית לא מכוונת לישראל וכו’)

תן לי לנחש… סין יכבשו את טייוואן וירצחו עשרות אלפי אזרחים.
אף אחד לא ישאל אותם על פרופורציות ומסדרונות הומניטריים.

הם בטח גם יקבלו את המינוי של נשיא מועצה לזכויות האדם של האום ביום שזה יקרה…|

אם כבר…

https://twitter.com/EndWokeness/status/1719705717601403206

מאוד מוזר… איפה כל הדראגיסטיות והקווריות שירקדו לצלילי זומבי למענם?

אין פה יהודים… זה בעיה.

למרות שאין לי ספק שהבי בי סי עוד יאשים אותנו גם בזה…

ינסו להריץ החלטה באום לגנות אותם והם יטילו וטו :joy:

פעולה סינית בטייוון תשרת אותנו. תשומת לב של העולם תתפקס במקום אחר והלחץ עלינו ייחלש.
זה יכול להיות גם פעולה רוסית נגד אוקראינה, או פיגוע גדול באירופה, או רעידת אדמה גדולה או עוד משהו.
זה טוב לנו אם הפוקוס יוסט למקום אחר.

פעולה סינית בטיואן זה כנראה יהיה התחלה של מלחמת עולם 3…

אני גם יחזור כמו תוכי שבור, אתם זוכרים שלפני שלושה שנים היה נשיא מסוים בבית הלבן שעשה הרבה mean tweats דיבר לא יפה על רוזי אודנל והטריל כל הזמן את הסלבס בארה"ב? זוכרים אותו? אתם גם זוכרים שבתקופה שלו כל הזירות בעולם היו רגועות יותר? שהוא לא התחיל שום מלחמה חדשה? שהוא ידע להיות קשוח מול האיראנים? שהוא עשה שלום ובריתות במזרח התיכון ישראל עם המדינות הסוניות והמתונות זוכרים?

עכשיו תבדקו את מצב העולם… אבל אני בטוח שיגידו לי שזה גם צירוף מקרים…

עדין רוצים לחגוג שביידן ניצח בבחירות? גיל תמרי אני מדבר גם עליך חתיכת אידיוט חסר בושה.

תלוי מה היקף הפעולה הסינית.
הם יכולים לעשות כמו חיזבאללה, להתחיל בקטנה ולהגביר לאט לאט. אין לאמריקאים קו אדום ברור.
תראה אותם בסוריה, יורים עליהם והם לא מגיבים, סתם מאיימים.

יש הבדל בין ירי טילים סתמי על כוחות במזרח התיכון לבין ניסיון פלישה לטייואן או צעד התקפי משמעותי שם.

זה שתי דברים שונים.

מה שאירוני זה שהם מאוד מאוד ברורים לגבי הכוונות שלהם. זה המערב שלא רוצה להקשיב.
כל הסרטון נהדר (ומפחיד) אבל הספיץ’ מתחיל ב 2:58

המערב לא הבין ולא רוצה להבין את הבדלי המנטליות. מוסלימי “אוסטרלי” שנולד באוסטרליה לרוב ירגיש שייכות למוסלמי שנולד בעזה ושניהם ירגישו חלק מהאומה האיסלמית הגדולה. הם בחיים לא יהיו נאמנים למדינה בה נולדו כל עוד היא לא איסלמית.

למזלנו המערב עדיין חזק, אבל מה יהיה עוד 20 או 30 שנה כשבכמה ערים גדולות באירופה השם הנפוץ ביותר לילדים קטנים זה מוחמד?
אני באמת דואג לילדים מערביים שנולדים היום, כי הרגרס פתח את ראשי הפוליטיקאים כל כך שהמוח שלהם נשפך החוצה ואז הילדים המסכנים יהיו חייבים לשאת בתוצאות של מה שיביאו על כולנו הפושעים האלה.

לא נכון. המערב היום חלש מתמיד. לדעתי אנחנו אפילו כמעט בנקודת האי חזור שלו.

אם האירופאי או האמריקאי הפטריוט יושב בביתו ורואה את ההפגנות של תומכי הנאצים במדינות שלו וזה לא יעורר אותו אז שום דבר לא יעזור לנו ולו.

זה הכוכב החדש

פשוט מדהים לשמוע.
מרוב שכולם סתומים בעולם, שמישהו שפוי ופשוט אומר את הדברים האלה זה נשמע כמעט בדיוני.
לא מבין איך הגענו למצב שזה המיעוט.

אתם יודעים מה מדהים? אני מכיר את דוגלס מארי חושב יותר מכולם פה, בשבילי הוא לא חדש. קראתי את הספר שלו על ההגירה ואירופה . לפני המלחמה הוא היה נחשב בתקשורת המרכזית “אלט רייט” … עכשיו הוא הפך להיות כוכב אצלנו. ראיתי ראיון אצלו בynet וחשבתי שאני על סמים. :slight_smile:

המלצתי ואני ימשיך להמליץ על הספר שלו “המוות המוזר של אירופה” יש תרגום לעיברית. זה לא חוכמה גדולה לדבר על דברים שקורים עכשיו החוכמה לדבר עליהם עוד לפני שהם מתפוצצים. וזה בדיוק מה שהוא עשה.

דאגלס מארי נהדר בהחלט כבר שנים. גם בן שפירו נותן בראש במלחמה הזו, ויש לו קהל עצום בארה״ב.