מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

לא מבין למה לאף אחד לא היה אכפת מזכויות אדם וזכויות הומואים ולסביות בברזיל וברוסיה, או באולמפיאדה בסין, לי זה נראה מאוד צבוע כשדווקא בקטאר הם נזכרו.
שיתחילו להתעסק בספורט, אולי ככה לא יושפלו.

קולטים שקאניזארס משחק בשביל קוסטה ריקה במקום בשביל ספרד? ואני חשבתי שהוא כבר פרש…

נראה שיותר מהכל אנריקה מחפש תיאום בין שחקנים שמכירים אחד את השני.

קוסטה ריקה זה לא מבחן גדול, אבל ספרד נראית טוב בינתיים. וכפי שראינו זה די נדיר אצל הנבחרות האירופאיות.

אגב, אם כבר מחפשים מחאה אמיתית שילמדו מהאיראנים, מסכנים את חייהם כדי למחות, הגרמנים שמו יד על הפה וויתרו כדי שנוייר לא יקבל צהוב.

רק אני חושב שהטעיות והשהיות בבעיטות פנדלים לא אמורות להיות חלק מהמשחק?!

מצד אחד - קוסטה ריקה היא לא ממש הטים טו ביט כדי להגיע רחוק במונדיאל. מצד שני - גם יפן וערב הסעודית לא נראו ככה בהתחלה.

רק מחצית ראשונה, וכבר 3 שחקני ההתקפה כבשו. כן, כולל פראן טורס!

אחרי שגרמניה איבדה נקודות במשחק הראשון, ובגלל שהפרש השערים משחק תפקיד בשלב הבתים, ספרד בינתיים בדרך לאחלה של פתיחת טורניר.

ואצל האיראנים זה אשכרה לקחת סיכון. בחיים. ולא באיזה צהוב מונפץ, שלדעתי בכלל לא היה נשלף, או שהיה מבוטל בדיעבד, אם כל הנבחרות היו עולות עם סרט הקפטן הכל כך חשוב הזה.

אם מסתכלים כרגע ממי ששיחקו עד עכשיו מי הנבחרות שנראות הכי חלשות אז קטאר שעלתה אוטמטית והתאמנה במחנה אימונים סגור חצי שנה, קוסטה ריקה ואוסטרליה שהן 2 האחרונות שעלו מהפלייאוף הביניבשתי והיחידה שקצת יוצאת דופן היא איראן שלא ציפו להתפרקות כזאת שלה.

מרשה לעצמי להמר ב-8 הנבחרות מ-2 הבתים שנותרו ואחת מבלגיה/קנדה לא ברשימה הזאת

זה יספיק בשביל שבתקשורת יציגו אותם גיבורים כמו השחקנים האיראנים.

לא מאמין שאני כותב את זה. אבל זה היה כל כך מצחיק אם פיפא תחטיף להם איזה עונש של השעייה . פחדתם מצהוב? קבלו כרטיס אדום לכולם :joy: :joy: :joy:

איך אומרים בספרדית “Too Good to Be True”? אז כבר אחרי חצי שעה מובילים 0:3 ומתחילים להשתעשע, הנבחרת נהנית מכל רגע והקהל עושה גל ביציע - יפה מאוד ולא ציפינו. צריך לבדוק אם יש לזה תקדים ככה עם עכברי הטוויטר. זה נדיר במקרה של ספרד.

אני חושב שזה מאוד עזר לספרד לקבל את החדשות המעולות מההפסד של גרמניה, ממש הפחית לחץ לצד הכבוד והפאסיביות מהיריבה. לא רוצה להתעסק בשלילי כמו לקטול את קוסטה ריקה האיומה כמו גם החלודה של קיילור נאבאס וגם הביקורת שהייתה לי על ההרכב עם פרסומו - לא רלוונטית.

חשוב מאוד שספרד כבשה מהר את השער השני ולא הסתפקה במועט. אולי למדה מגרמניה וארגנטענה שהוליכו והפסידו. כולם זזים על המגרש בקצב ובחשק ובהרמוניה ובתיאום ויש חיבור טוב של השחקנים. הגול הראשון יפה וכך גם השני, לקלטת. הנבחרת רעבה וג’ורדי אלבה ואולי זה קשור לשקר כדורגל הנבחרות - יותר מחויב ויציב הגנתית וכמובן כוח התקפי פנטסטי. צריך לא לזלזל, לא לטעות ואולי לכבוש עוד וליצור כוח הרתעה. וקיבלנו הזדמנות נדירה לשמור כוחות ולשלב עוד שחקנים ולשפשף את אלבארו מוראטה ואנסו פאטי. נדיר שמובילים בתוצאה כזו. מרקו אסנסיו פתח מעולה, נע בכל מקום וההצטרפות ןהבעיטה בנגיעה במהירות זה הכוח שלו. שימשיך ככה.

מה שכן במבט קדימה לא הייתי רוצה לראות קופי-פייסט להרכב הזה נגד גרמניה. צריך לחשוב טוב וזה אחר לגמרי. דני קרבחאל, אלבארו מוראטה ועוד.

בעיקרון הוציאו את מחוץ לחוק לפני כמה שנים (היתה שיטה קבועה של ניימאר) אבל השחקנים למדו לעשות את על הגבול שאף שופט נורמלי לא יפסול את הפנדל.
פראן לא באמת עצר אלא עשה שינוי קצב.

• זו הפעם השנייה בתולדותיה שספרד כובשת שלישייה במחצית הראשונה במונדיאל, זה לא קרה לה מאז 1934(!) אז עשתה זאת נגד ברזיל.
  • השער של מרקו אסנסיו היה הראשון של שחקן ריאל מדריד בנבחרת ספרד מאז הבעיטה האדירה של נאצ’ו ב-3:3 נגד פורטוגל במונדיאל הקודם.
  • השער הראשון של פראן טורס היה חגיגי במיוחד - השער המאה של ספרד בטורניר היוקרתי, רק שש נבחרות עשו זאת. ברזיל השיאנית עם 229, גרמניה עם שניים פחות, ארגנטינה שלישית עם 138 ולאחר מכן איטליה עם 128 וצרפת החמישית עם 124.
  • פראן טורס הוא גם החלוץ הספרדי השני הכי צעיר בהיסטוריה שכבש צמד במונדיאל - עשה זאת בגיל 22 ו-267 ימים ולפניו איסידרו לאנגרה שעשה זאת ב-1934 בגיל 22 ויומיים.
  • ספרד מחזיקה ברקורד מבריק של 100% הצלחה בבעיטות למסגרת במחצית הראשונה - 3 מ-3. הנבחרת הקודמת שעשתה זאת היא סנגל נגד אורוגוואי ב-2002, אותו הדבר.
  • ומה שבספרד הכי אוהבים: ספרד השלימה 537 מסירות במחצית הראשונה היום וזה הכי הרבה עבור נבחרת במונדיאל מאז 1966.
  • אלחנדרו באלדה הוא השחקן ה-14 של נבחרת ספרד שעורך הופעת בכורה בנבחרת במשחק במונדיאל והראשון מאז אלברט לוקה ב-2002.
  • חמישייה של הנבחרת במונדיאל? זה לא קרה מאז ה-6:1 נגד בולגריה ב-1998 שלא הספיק לה כדי להעפיל משלב הבתים. יש לה גם 1:5 עצום על דנמרק ב-1986 בשמינית הגמר. עריכה: הנה 0:7. הניצחון הכי גדול של ספרד במונדיאל איי פעם.

נכון שקוסטה ריקה זה לא המדד הכי מתאים אבל וואלה צחקנו וביקרנו את לוצ’ו ובינתיים הוא קלע בול.

כיף לראות
עריכה: נ.ב. איך נדב יעקובי אוהב שישיות
עריכה: נ.ב 2 גאבי הוא המבקיע בצעיר במונדיאל מאז פלה!!

גרמניה הסתבכה רצח עם ההפסד ליפן, אם הם לא מנצחים את ספרד וניצחון של יפן על קוסטה ריקה[מה שצפוי להתרחש] הם מודחים.

שיחזור של 2018?

200

מי היה מאמין.

לא יודע מה יותר מדהים - שביעייה, על האפס, או שפראן כבש צמד. כנראה שהאחרון.

לא יודע להסביר את זה אבל הגולים של פארן זה גולים בלחץ וקושי. יש לו פה ושם הברקות (למשל הגול בקלאסיקו) אבל רוב הגולים שלו הם בקושי כזה בדרך כלל גם אחרי פספוס.
קיצער, הילד לא גולר.

מרגיש לי שכל הגולים של פראן זה גולים של גראבג’ טיים.

מה שצריך להבין הוא שכל שינוי בקו הנבדל יגרור שינויים בצורת המשחק. להכל יש השלכות.
אם פתאום שחקני ההגנה יתקשו הרבה יותר לתפוס במלכודות נבדל שחקני התקפה הם יצטרכו לפצות על כך עם קו הגנה נמוך יותר והרפתקני פחות.

חוק הנבדל לטעמי לא נוצר רק כדי למנוע ייתרון לתוקף, הוא נוצר כדי לדאוג שהמשחק יהיה יפה ויצירתי ולא משחק של הגבהות מצד לצד. אני נהנה לראות קבוצות שמשחקות עם קו הגנה גבוה ולוחצות. ברגע שתקשה על ההגנה פה אתה תוריד את קו ההגנה למטה. אני מאמין שמדובר ביחס די ליניארי.
אם תרצה, היתרון של התוקף הוא בכך שהוא יוזם את התנועה, היתרון של המגן הוא שהקו “לטובתו”.
כל פגיעה בקו עבור ההגנה ידרוש מהם להיות יותר מוגנים מפני פריצות. מוגנים = קו הגנה נמוך.
מאותה סיבה שמול שחקנים מהירים קבוצות נוטות לשחק נמוך יותר אז ככה יקרה גם אם כל שחקן יוכל להגיע יותר בקלות לשליחות מאחורי ההגנה.
אגב, גם אין פה שום יתרון להגנה כששחקן שלא קשור למהלך שובר את קו הנבדל. ועדיין זו בעיה של ההגנה.

זה מבאס ששערים נפסלים על נבדל. זה ימשיך לקרות לא משנה איפה יהיה הקו, פשוט אתה תתבאס על קו חדש, זה הכל. גם אין באמת יתרון אם הקו יהיה סנטימטר לכיוון השער מאיפה שאתה ציירת אותו.

בכללי כל פעם כשתסתכל על הגבול בחוק בינארי כלשהו הוא ייראה מאוד סתמי, ולא רק בכדורגל.

בחיים לא ראיתי הפרש כזה בבעיטות לשער ו 82% אחזקת כדור.
image

מצחיק עכשיו (בדיעבד כמובן) לקרוא הודעת שאין לספרד מי שיבקיע.

השאלה אם יהיה לה מי שיבקיע במשחקים קצת יותר קשים.

הלוואי וכן.

במשחק האחרון של היום בלגיה אפורה רצח. עזבו אפורה - חוץ מדה-בריינה, זה נראה כאילו יש שם עוד 9 דמבלה-ים. חבורה של מטומטמים, שאיכשהו תמיד עושים את הפעולה הכי גרועה שניתנת לביצוע.
אם לקנדה לא היה נתקע הכפתור של ההגבהה, והם היו מגביהים אפילו פעם אחת בצורה סבירה (שלא לדבר על להבקיע את הפנדל שהם קיבלו), יש מצב שהם היו יוצאים פה עם ניצחון, שלפי המחצית הראשונה מגיע להם. לפי המחצית השנייה הם היו לפחות שווים לאהבלים מבלגיה.

ברנרדסקי הסתום מראה איזה גיבור הוא בזה שצבע את גב כף היד שלו!!! זה מה זה יראה לקטארים!! הוא חזר על כל הקלישאות של הטוויטר וכמובן כמעט בכה בזמן שדיבר על כמה האהבה חשובה, נשבע.
וכמובן שהמגישה הצטרפה לקרינג’ פיסט עם הצמיד הזה שלה וכשדרשה שכולם ימחאו לו כפיים כאילו הוא היה קוף שלמד לפתוח דלת לבד.

הייתי חייב לשבת ל15 דקות של קרינג’ נוראי בו הם ליקקו לגרמנים והביעו “זעזוע” מזוייף מהקטארים עד שהגענו לסיכום היום עם המקצוענים. עינוי.

כמובן שהם קראו לתמונה הגרמנית המצחיקה “אייקונית” (תואר שנותנים היום בקלות דעת) והיה כזה מביך לראות כמה קשה הם דוחפים שיהפכו את הרגע הזה לרגע היסטורי “חשוב”.

לפחות עם ההפסד שלהם הם הפכו לליצנים אייקונים כי כנראה התעסקו יותר מדי עם להמציא את המחאה המסובכת הזו במקום להתרכז בסמוראים, ועכשיו שיצחקו עליהם.

המערב, שלחלוטין בור בתרבות הערבית/מוסלימית, לא מבין שהבכי הפתטי הזה שלהם הוא כמו שירה לקטארים כי זה מוכיח שהמערב מפסיד ומראה מי באמת שולט.

אם אתם רוצים לשלוח מסר להם תשתמשו בכוח. אם לא, תסתמו. ועכשיו תנו לנו להנות, עלובי נפש.