מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

למה עמיחי? למה? תן להנות מהמשחק. בחיאת

לוקאס ואסקז האגדי.

פדה הפך לאחד הקשרים הטובים בעולם, גם אצלי כבר לא מגן.

כנראה שזה ה’‘בלטה’’ שלו

כבר שיפור, פעם הראש היה הבלטה שלו.

זאת בטח ההשפעה הרעה של מיליטאו החור הזה של מרקיניוס :joy:

טוב שבריאל לא כל משחק לא שומרים עליו +3 ופה בלחץ יש עליו 2 שומרים .

הרכבים משוערים מהמארקה לספרד-מרוקו :

כשמדובר בשלבי הנוקאאוט ההתרגשות עולה קצת, אין מה לעשות, גם אם היריבה אינה שם גדול, מבלי לזלזל (זה שספרד-מרוקו זה לא קלאסיקה זה לא אומר שאנחנו לא עלולים לעוף), על אף שאני פחות “מעורב רגשית” בנבחרת. כבר אמרתי, ספרד יודעת לשחק בדרך אחת, יש לה לא מעט חסרונות, היא ממש לא פייבוריטית להניף את הגביע המיוחל - אבל אני בהחלט מצפה לעבור את מרוקו ורוצה לראות אותנו הולכים כמה שיותר רחוק אחרי שני מונדיאלים עלובים ב-2014 וב-2018. הנבחרת צריכה יותר לדעת מה היא עושה עם הכדור ולהוכיח שאלה היו “עשר דקות גרועות נגד יפן” ולא מעבר. לדעתי זה לא נכון, כל המחצית השנייה הייתה קטסטרופה או לפחות דקות 45-80.

האגף הימני של מרוקו עם אשרף חכימי וחכים זייך הוא מאוד מסוכן, שחקני ההתקפה של ספרד כן עושים המון הגנה וגם גאבי מנסה להרביץ וזה מבורך. לגבינו, אלבארו מוראטה בהרכב זה פלוס גדול, כבר אמרתי, הוא הראשון שהייתי מרכיב ולאחר מכן לבנות סביבו. צר לי שמרקו אסנסיו משלם את המחיר אבל אני בהחלט יכול להבין. דני קרבחאל עלול להוות נקודת תורפה מסוימת עם הכושר שלו בזמן האחרון.

לא מבין את מדי סלטה ויגו האלה. לא יכלו לארגן משהו עם הצבעים של הדגל, נגיד חולצות צהובות ומכנסיים אדומות?

כדי שלא תחפש את נבחרת ספרד במגרש… יותר מרדים מהמשחק של קרואטיה יפן בינתיים.

בגדול זה ברצלונה בלי לבנדובסקי והגנה יותר טובה. יהיה משעמם.

פחדו שזה יזכיר מידי את קטאלוניה. או מ.ס. אשדוד.

למה דווקא היום יורנטה פותח בימין? למה חא קרבאחל או אזפי?

שום הגנה יותר טובה… ברצלונה בלי לבנדובסקי בלי טר שטגן ובלי הגנה של כריסטיאסן וארואחו…

יש לי כמה חלומות בחיים, אבל אחד הגדולים שבהם הוא שיהיה קשר בין מה שקורה על המגרש, לבין מה שאיווניר והצרחן מתארים.

אחד אחר, הוא שהשופט יבין את הקונספט של לשרוק לעבירה.

הוא מבין את הקונספט, אבל רק כשסלטה עושים את העבירה.

נשבע שנרדמתי באמצע היום ככה על הכסא מדקה 30, וזה למרות הצרחניה שהזכיר השניה שאין פה שערים אמנם אבל יש פה לב, כשרון, ובלה בלה בלה.

מי נתן לו רשיון לדבר?!

אם פראן היה יודע לעשות דברים בפחות מ-3737383 נגיעות, או לעשות דברים בכלל (שהם לא לואיסה אנריקה), הוא היה אחד השחקנים הכי טובים בעולם.

ממש קשה לצפות בספרד. פלשבקים לא טובים מברצלונה המרדימה
מייחל להפתעה של מרוקו.
zzZZZzzz

היכונו לשוויץ מרוקו ברבע.

אנטי כדורגל במיטבו. לא אתפלא אם שוויץ תעצור את ברזיל ותגיע לגמר.

הצטרפתי למשחק רק עכשיו, התעכבתי בעבודה לצערי, ואני אומר לצערי כי גם אם אין מה לראות - אני כן רוצה לצפות בנבחרת שלי. ספרד ביורו הייתה חרבנא למעט מחצית אחת טובה נגד איטליה שעליה בנו איזה בלוף ואיזה גבר לואיס אנריקה שהביא אותנו ליורו. ראיתי את ההרכב בלי אלבארו מוראטה והתעצבנתי, כי הוא גם שחקן שלוחץ, מאוד מגוון, הוא הבקיע עד עכשיו. לא מפתיע לקרוא שהנבחרת שלטה ולא הגיעה למצבים מספיק טובים. ממש חזרנו ל-2018, שימשיכו להתמסר גם בחדר ההלבשה. ואונאי סימון - בסדר שיש שוערים עם משחק רגל גרוע, אז שלא ינסו להתחכם כאילו הם מנואל נוייר וכן הלאה. להעיף כדור מהר, הכל בסדר. יש לנו מאמן שאנן שחושב שהוא המציא את הכדורגל. אין ספק שניקו וויליאמס מתאים עכשיו, כן.

כמובן שהמונדיאל לא קרוב בכלל לכדורגל של הקבוצות. צרפת נראית לי היחידה ששווה כביכול שמינית גמר ליגת האלופות תיאורטי. סופר את הימים כמו בשחרור בצבא עד שריאל מדריד חוזרת לבעוט.

רשום על זה ספרד מפסידה בפנדלים

דקה 116, מרוקו נופלת מהרגליים וספרד מניעה כדור כאילו התחילה המחצית השנייה. הם לא מסוגלים לשנות את השבב הזה בשום תסריט והמצב הכי מסוכן בהתקפה היה של מרוקו. ניקו וויליאמס הוכיח כבר במשחקים הקודמים שזה גדול עליו, איבודים כדורים שטותיים מאוד. כנראה שלואיס אנריקה רוצה להגיד שהוא גידל מישהו. שום סיבה להשאיר את סרחיו בוסקטס על המגרש כשאתה חייב גול וגם ככה הוא לא יכול לעצור מתפרצת. אפילו לזרוק איזה שחקן גבוה לרחבה כדי שיהיה אפשר להרים לו כדורים (רודרי). פאבלו סראביה לפחות הגיע לחצי מצב, למה הוא עלה לפירורים?
כמובן שאכפת לי מה יהיה בפנדלים אבל לא לפי זה צריך לנתח. אם היינו מודחים אפילו נגד אנגליה אז בסדר, בטח נגד צרפת או ברזיל, לא נגד מרוקו. נבחרת כזו צריך לנצח ב-120 דקות. אין לנבחרת הזו מאמן.