מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

יש כללים בכדורגל שגדולים יותר מכולנו, אחרי משחק כזה אנמי ומצב מסוכן אמיתי יחיד בדקה ה120 - כתוב על זה הפסד של ספרד בפנדלים. ואני מוכן לקחת את הסיכון שאצא טמבל עוד 5 דקות

מוראטה הוא כל מה שאנשים אמרו על היגוואין רק פי 1000.

אני יודע שאריק גרסיה לא יבעט פנדל, אבל אני עדיין מפחד שיהרוס לספרד.

שאפו גדול למרוקו. כל עוד לא יקרסו פיזית, לא יפתיע אותי בכלל אם יגיעו גם לחצי.

מילה רעה על האופי הספרדי הלוזרי - בזמן שהמרוקאים שיחקו ברבאק עם רגליים שבורות וחבושות, הספרדים שיחקו כאילו זה משחק גארבג’, גם בדקות הסיום. בזמן שהמרוקאים עלו לפנדלים עם אש בעיניים, הספרדים עלו עם הביצים בבטן. נבחרת ללא אופי, לפחות בטורניר הזה.

מתי פעם אחרונה קבוצה הפסידה על האפס בפנדלים?

עריכה: 2006:שוויץ, היריבה הבאה של מרוקו ,מול אוקראינה.

עריכה 2: פעם שניה בהיסטוריה מאז 1982 שקבוצה מנוצחת על האפס בנוקאאוט.

מילה רעה גם על לואיס אנריקה, אין לנבחרת ספרד מאמן. זו הדחה לא מתקבלת על הדעת, זה בדיוק כמו 2018. לא צריך להגיע לפנדלים בכלל. זה לא שובר לב כמו חואקין ב-2002 וכן הלאה ובעידן ההצלחות תמיד הסתדרנו בפנדלים - איטליה ביורו 2008, פורטוגל ביורו 2012 וכן הלאה. הוא לא יודע לנהל משחק, הוא יהיר וזחוח, אין לו תוכנית ב’. גם החבר’ה בעטו פנדלים כמו ילדות, גם סרחיו בוסקטס עם כל הניסיון שלו. גם אם היינו עוברים להגיד לכם שהייתי שמח? אפילו חיוך לא הייתי מגניב. לא הודחנו נגד צרפת או אנגליה או ברזיל. הוא צריך לאמן אולי את ברצלונה ובעיקר צריך לתת הסברים על כל הבחירות שלו לפני שהוא הולך.

הנבחרת סתם הביאה על עצמה הרבה מאוד אנטי וחבל, ואני לא מדבר אפילו על ההפסד ליפן, זה לא קשור. נבחרת שלא יודעת מה המטרה במשחק כנראה, לא לחבר 800 מסירות. שיילך לטוויטר ויסביר את עצמו. הנה יש עוד 120 דקות פרט לעשר דקות גרועות נגד יפן. העיקר הכתירו אותנו למשהו אחרי 0:7 על קוסטה ריקה במחזור הראשון כשהיה ברור לכל אוהד נורמלי שזה לא משקף דבר. איפה כל הפרשנים הגאוניים? אז יש לו שורה בהיסטוריה של ספרד, או.קיי.

שיהיה בריא מוטי איווניר, מדבר ומדבר ומדבר, כאילו אלבארו מוראטה הוא הבעיה. איפה שחקני הכנף הטובים של ספרד? איפה המגינים בצד ימין? קשרים שיודעים לאיים על השער? כי פדרי מזיז כדור נפלא אבל גאבי לא כזה… זה הרבה מעבר לחלוץ.

הפנדלים הספרדיים כמראה לכל המשחק של הנבחרת, ריצה קצרה ואלגנטית, בעיטה נקייה, מה רע. זה בטח עובד יפה מאוד באימונים.

לפעמים, רק לפעמים
יש צדק בכדורגל

באופן אישי אני מקווה שהכשלון הזה יסמן את סוף הדרך של בוסקטס בנבחרת ובכלל, ואיתו יחד ידעך אחד מסגנונות המשחק הכי משעממים בכדורגל המודרני.

כשנותנים לג’ורדי אלבה, מלך המוטיבציה של אנפילד, לעשות שיחת מורל לפני הפנדלים - הגורל ידוע.
כשנותנים לבוסקטס, שבקושי הגיע לכדור בפנדל מרוב שרעד מפחד, להוביל את השיחה הזו יחד עם אלבה - זה מה שקורה.

יאללה, לקפל, ולנסות להגיע ליורו 2024 עם סגל, וניהול סגל, יותר טובים.

על מה המהומה פה ?? נבחרת ספרד משעממת וחסרת מוטיבציה כאשר שחקן כמו טורס פותח בהרכב
ואין לו יכולת להוריד כדור פשוט אין פלא שהיא עפה.

כמה דברים:

1. מתי הספרדים יבינו שבסדר לשחק עם פאלסו כל עוד יש לך את מסי (אבל גם ססק בסדר כל עוד יש לך צ’אבי ואנייסטה אחד).

2. מרוקו לא משהו, אבל שיחקה עם לב. הספרדים אימפוטנטים ומעצבנים.

3. לואיס אנריקה הביתה. בחירת הרכב שמסריחה מניפוטיזם. היו צריכים לפטר אותו ברגע שהזמין את החבר של הבת שלו.
    במשחקים כאלה רואים את החשיבות של ווינירים אדירים כמו סרחיו ראמוס.
    אההה, ומי שמשחק עם מורטה חייב לאבד את רישיון האימון שלו (כן, גם צ’ולו).

4. מי האמין שהניצחון על קוסטה ריקה היה האחרון שלהם?

5. יכול להיות שהספרדים לא הפסידו בכוונה מול היפנים אבל אם הם באמת הפסיקו להתאמץ כשראו שהגרמנים מנצחים אז מגיע להם לעוף. לא עושים דברים כאלה במונדיאל.

6. שאלת טריוויה: איזה עיר אירופית תישרף הלילה בחגיגות הניצחון הספונטניות?

יש שיר עם קטאלוני ידוע שאומר שזו תהיה מדריד

1. לא מבין איך מעלים שחקן לפנדלים אחרי אנגליה ביורו.

לא סתם כתבתי שרשום על ספרד הפסד בפנדלים ראו את זה בגישה של הספרדים למשחק, בכמה הם היו חיוורים לעומת המרוקאים הלוהטים.

ההפסד של הפסד הוא מנטלי יותר מכל דבר אחר והאמת שבסיכום הכללי חוץ מהמשחק הראשון התצוגה והתוצאות היו די מה שחשבנו.

מרוקו סיפור אדיר והם לא הולכים לתת לאף אחת שום דבר בחינם.

אני חושב שהמשחק מול קוסטה ריקה סינוור את כולם, ספרד נבחרת בינונית וזה היה ידוע מקודם ואני לא מופתע בכלל מההדחה שלהם.

*** אני מת מת להבין את סנטוס, אתה מספסל את המגן השמאלי הכי טוב בעולם ואת אחד משחקני האגף הטובים בעולם?
באיזה עולם הוא חי? לאלה לנד?

היה פה דיבור על כדורגל נבחרות לעומת כדורגל המועדונים, ואפילו הוזכרה כאן ליגת האלופות.
אז בלי להקים עליי את כל הפורום הקטאלוני, אבל מי שחשב שזה רעיון טוב לבנות את הנבחרת שלו על שלד של קבוצה ששנתיים ברצף לא עוברת את שלב הבתים בצ’מפיונס, מינוס השחקן הכי טוב שלה בפער - הבעיה היא אצלו.

לי אישית זה הרגיש בעיקר כמו אצבע בעין של מישהו מסוים, שישב וראה את המשחק מהבית משום מה, באופן שמסמל טוב מכל את הבעייתיות האדירה של הנבחרת הספרדית והמאמן העומד בראשה. יאגו אספס.

זה בטח לא הסיפור המרכזי כי אם הספסול של כריסטיאנו רונאלדו ועדיין זו תמונת המשחק שלי:

בעוד חודשיים הוא בן 40 וקשה להבחין בזה. עדיין חומה. מנהיג, דוחף קדימה, מתסכל חלוצים (ראיתי את אמבולו מאמלל את רובן דיאש במהלך אחד), רעב לכדורגל, יחסית בריא - בעונה האחרונה בריאל הוא בקושי שיחק בגלל פציעה, חלק שלחו אותו לפנסיה. . חוגג בטירוף כמו אוהד. נגח בעוצמה של בעיטה. אם זה היה אחד האיטלקים כמו ג’ורג’יו קייליני וכדומה או בלם אנגלי היה משחק ככה בגילו אז כבר היו כותרות בלי הפסקה. פפה אגדה ואחד הבלמים הטובים בדור הנוכחי. כבש שער מאוד-מאוד דומה לשער בקלאסיקו ב-2014/15. רק הוא יכול להוציא מכריסטיאנו רונאלדו חיוך (פחדתי שהוא יהיה אדיש בגולים של החברים שלו, אלוהים ישמור).

אני לא חושב שאף פעם זה רק מאמן אשם במצב של שחקן. אבל דייגו סימאונה היה צריך לעזור קצת יותר לז’ואאו פליקס שבדרך הבטוחה החוצה והפעם אומרים את זה חד משמעית. מחצית טובה שלו.

מי רוצה להתערב שונאלדו יכנס עוד כמה דקות, כל הקבוצה תחפש אותו וכשהוא יבקיע את החמישי, הוא יחגוג כאילו הבקיע שער ניצחון בגמר?

מרשים ביותר. פורטוגל נראית הרבה יותר טוב בלי רונאלדו. ולאאו על הספסל.
עתיד ורוד יש לנבחרת סך הכל.

איכס. מעדיף לראות משחק בין קבוצה של מוריניו וצ’ולו.

ובנימה זו, רונאלדו כבר לא יבקיע את החמישי. מסכן גונסלו, אם היה מקבל הרכב מהמשחק הראשון, היה לוקח את נעל הזהב מאמבפה.

העידוד של הקהל מרגיש כאילו רונאלדו ילד ווראיטי שרוצים להגשים לו חלום. מביך.