מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

הסתכלתי על הקהל הברזילאי במשך המשחק (לפני ההארכה) וראיתי דבר ממש מוזר. חוסר הלימה בין המשחק לבין האוהדים. הם מחויכים רוקדים ושמחים וכל הזמן שאלתי את עצמי איך הם יכולים להיות כל כך שמחים במצב כזה? זה כאילו הם לא בקשר עם המשחק. זה כאילו מסיבה בלי קשר לכדורגל. אז שיפסידו וגמרנו אם זה ממילא לא משנה…

ההולנדים משחקים בלי מוטיבציה. איפה הם ואיפה הנבחרת הנהדרת של 2010?
איזה טורניר מרדים.

https://twitter.com/justakev/status/1601277974619488257?t=5bQIkBG7styzRDijgnDhBQ&s=19

תודה אינטרנט, תודה לוקה :pray:

לסיכום קרואטיה ברזיל,

הדבר היחיד שטוב במונדיאל הזה זה כל הדרמות שמתרחשות בו.

מגיע להולנד, על כל השחיתות הדוחה של השיפוט הזה כנגדה.

אמרנו משעמם ואז זה קורה :exploding_head:

ארגנטינה מתאבדת

בבוף נקבל קרואטיה מרוקו בגמר

ארגנטינה הייתה צריכה לקבל אדום, אבל לא מקבלת.
ארגנטינה מקבלת פנדל, אבל שידור חוזר להראות שהיה פנדל?חס וחלילה.
פנדל על גפקו?מה פתאום, אין שידורים חוזרים.

אבל תספרו לי עד כמה השיפוט לא מושחת ולא מוטה לטובת ארגנטינה.

היה בכלל אדום בגלל מכות או כניסות במונדיאל הזה?
גם מכות רציניות בין ארגנטינה להולנד וכניסות ברוטליות לא שוות אדום מבחינתו של השופט. גם במשחקים אחרים השופטים נזהרו מאוד לא לתת צהוב שני.

זה בגלל לעוז בתור שופט. אצלו שחקנים יכולים לרצוח עם גרזן באמצע המגרש והוא יקרא לזה כדורגל נקי…

במשחק הזה אולי כן, אבל בולט לעין שאין אדומים במונדיאל הזה.
כנראה הנחיה לשופטים מלמעלה.
אני זוכר רק אדומים לשחקני ספסל ולשחקן גאנה בדקה 90 על הורדת חולצה.

אלוהים ישמור איזה משחק זה כדורגל. תודה שאנחנו כלכך אוהבים את זה וחיים את זה. איזה שינוי בשניות ספורות ואני עוד הייתי כביכול נייטראלי אז מתאר לעצמי מה עבר על כל הארחנטינוס וההולנדים. תודה אלוהים, תודה. זכינו.לדעתי אין כדורגל טוב בטורניר אבל הדרמות נערמות.
הצדק נעשה בסופו של דבר, ליאו מסי שוב היה גדול (כמה ה-כ-ל שונה מכריסטיאנו רונאלדו) ועם קור רוח מדהים בפנדל ובעט ראשון, הצגה של השוער והולנד מאוד-מאוד מוגבלת התקפית. אבל היא נלחמה ושרדה והגיבה והשאירה את הלב ולא נשכח את התרגיל המבריק בכדור חופשי שכל הילדים בביה"ס ינסו לחקות. לואי ואן חאל גאון עם חילופים פנטסטיים כשאלה עם היכולת הטובה כביכול עם הכדור ברגל לא תיפקדו. גם וירג’יל ואן דייק היה מעולה. שכל שחקני העבר הסתומים יסתמו את הפה. הולנד יכולה להיות גאה. אולי הפעם זה של מסי. ויום יבוא והולנד תסגור חשבון עם ארגנטינה.

באמת מרגש :heart:

https://twitter.com/ADNsur/status/1601342763051540480?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1601342763051540480|twgr^4a4a5c8217b888b1d2f43b6e6b20396bf4070447|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.one.co.il%2FArticle%2F424925.html

זה מצטרף לבילבולי ביצים שלו על השיפוט[אדום שלא נשרק נגד חבר שלך לקבוצה זוכר, גבר?]

אבל כמו שכולנו יודעים, אם זה רונאלדו אנשים פה מתפלצים. אבל כאשר מסי מתנהג כמו חתיכת חרא ובצביעות אנשים פה אוהבים לשתוק.
אז בבקשה די לבלבל את המח על כמה מסי נחמד, הוא גרוע כמו רונאלדו אם לא יותר.

הממורמרים שרים והשיירה עוברת לחצי.
נחמד לזרוק פרטים בלי לדעת.
ווחוהרסט מהרגע שנכנס התריס וגם בירידה לחדרי ההלבשה צעק לליאו וחיפש אותו כדי לריב ובגלל זה מסי הגיב כמו שהגיב.

ליאו לא טלית ולא שתקן אבל לדברים יש גם סיבות

המסירה אתמול של מסי היא משהו שבשבילו רואים כדורגל. אני לא יודע אם יש עוד שחקן שאי פעם ראיתי שמסוגל היה לבצע דבר כזה. היחיד שאולי אולי אולי זה גוטי, אבל הוא בשונה ממסי היה גרוע בכל השאר.

השלמות של השחקן הזה זה משהו בלתי סביר סטטיסטית.

אתה מדבר עלי, חבר?!
אתה מוזמן לתייג ולא להתבייש ועוד להמציא דברים על אנשים.
אני יודע מה שאני קורא בתקשורת, תסלח לי שאני לא מקורב למסי או אגוארו אישית.

גם לרונאלדו יש סיבות לדברים שהוא עושה, כנ"ל לי. אתה לא רואה אף אחד עושה לנו הנחות.

בכללי כל ההתבטאויות של הנבחרת כנגד ואן חאל ושחקני הולנד היא גועל נפש.
חוסר כבוד מוחלט.

לא התביישתי, עובדתית אני תגובה מתחתייך.

מעבר לזה לא שווה תגובה כי כנראה עושה לך רע כל דקה שארגנטינה ומסי מתקדמים בטורניר, תבדוק אלרגיה לפריחה.

וואלה הדיון החופשי ומגוון הדעות המרובות בפורום החדש זה אכן דבר מבורך אבל חבל שלפעמים אין קצת סינון מהפורום הישן כי בזמנו היו קוראים לך טרול והיית מקבל באן לתקופה ארוכה.

אנשים קצת התבלבלו. ארגנטינה הזו מכבדת את כולם, אבל היא לא ילדת כאפות של אף אחד.
חבורת גברים ובראשם הקפטן מספר אחד שאפשר לבקש.

גם זינדין זידאן ומסוט אוזיל מוסרים בחסד והיו מסוגלים לספק בישול כזה. אין ספק מי שחקן טוב יותר כמובן. גוטי היה גם סקורר במשך כמה עונות, כששיחק חלוץ שני הוא הבקיע כמות יפה וגם בין 2001 ל-2003. הוא ידע להבקיע וגם לעבור שחקנים. עשית ממנו נכה שיודע רק למסור. אני כן חושב שמסי היחיד שיש לו את כל החבילה השלמה, ואחריו תיירי הנרי ורונאלדו “השמן” כשעוד היו לו בירכיים. @Ender, לגבי ניימאר, הוא כמעט אף פעם לא מוסר, אז לא יודע :slight_smile:

@WhitrRM, עזוב אותך. אין לך סיכוי.

התביישת חבר, כמו שכעת אתה מתבייש להודות בכך.
אם לא היית מתבייש היית מצטט אותי או מתייג אותי ולא נותן פה תגובה כללית.

“לא שווה תגובה”, זאת התגובה של אנשים כאשר אין להם מה להגיב. עכשיו אתה מחליט בשבילי דברים?יפה יפה.

הא, אז בעצם היו קוראים לי טרול ונותנים לי באן כיוון שאני מביע דעה מנוגדת לאוהדי ארגנטינה ולפאנסבויז של מסי?
אתה יודע איך קוראים לדבר כזה?סתימת פיות.

אם אתה מעוניין בהטרלות, אני בכיף אביא לך כמה מהאשכול של ארגנטינה או שזה לא יחשב הטרלה כיוון שזה תומך בדעה שלך?

מכבדת את כולם?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הדבר הראשון שהם עושים במקום לחגוג את העלייה זה ללכת להתגרות בשחקנים של הולנד.
קלאס ב0 מאמץ.

אם מדברים על כבוד אמיתי, אז נבחרת קרואטיה

https://twitter.com/GuardiolaTweets/status/1601432027047161856
חצי מקלל/חצי צועק על ואן חאל, אבל תמשיכו לדבר על רונאלדו ועל ההתנהגות שלו.
https://twitter.com/Los_Blancos_IL/status/1601482595664961536
זה קפטן אמיתי.

חחחחח, אני לא מנסה לשכנע אף אחד לשנות את דעתו או להפסיק את ארגנטינה או מסי זה ביזבוז זמן.
רק מביע את דעתי, לא אשמתי שיש אנשים שמתקשים לקבל את המציאות ומתרצים פה ללא הפסקה.