מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

אשכרה…

(נלקח מהפוסט של ערוץ הספורט וזה)

בקצב הפציעות הזה, צרפת תצטרך לאזרח עוד כמה עשרות אלפי אפריקנים עד לגמר המונדיאל.

גם מילה נרדפת ללמלם אבל גם התאום האבוד :sweat_smile:

בעקבות הפנדל שקיבלה ארגנטינה, יש לי שאלה.
ישרקו עכשיו לפנדל בכל קרן, או בחלק לא ישרקו?

לא שזה כבר משנה משהו אבל זה לא היה נבדל

כשאתה חושב שהכל טוב, ואתה חושב שהכל חלק, הנה מגיע הטוויסט בעלילה בטלנובלה ששמה ארגנטינה. מה יקרה בפרק הבא?

מחלת השכיחה לסקאלוני?

מסי יגלה שאנטונלה בגדה בו עם דיבאלה?

אולי אוטמנדי יגלה שקוטי הוא האח האובד שלו ובגלל זה היה להם תיאום טוב עד עכשיו?

ארגנטינה אכן חוזרת לשורשים שמאפיינים אותה, היא בעיקר משגעת אותנו. לפחות אני שמח שאנחנו בסוג של CLIFF HANGER עם התיקו בין מקסיקו ופולין.

ואני חשבתי שבודקים רק לפי הרגל. חלאס, חייבים לשנות את החוק הבאמת מטופש הזה. פיזית, אין דבר יותר הגיוני מגוף של שחקן הגנה שנוטה לכיוון השער כשמנגד הגוף של שחקן ההגנה נוטה לכיוון ההפוך — ככה זה עובד.

ראיתי את זה רץ ברשת, אפשר לדעת מה המקור של התמונה?
חוץ מזה, זה לא תירוץ להפסד של ארגנטינה לערב הסעודית.

כבר כתבתי זאת בעבר ואכתוב שוב, החוק העכשווי הוא הכי טוב האפשרי, טכני ב 100% ולא נתון לשום פרשנות, יש קו ואסור לעבור אותו, כל ההצעות של אם יש יתרון ולאן נוטה הגוף ולתת מרווח כזה או אחר רק יגרמו להרבה יותר בעיות.

לפעמים גול מדהים וחשוב נפסל על סנטימטר וזה מעצבן ומבאס, אבל אין משהו אחר יותר טוב.

מספיק מה שהרסו עם חוק נגיעת היד המטומטם וכל הפנדלים ההזויים, שמחתי מאוד היום שהשופט לא הרס לטוניסיה משחק הקרבה של 90 דקות על פנדל הזוי, אבל בהמשך המונדיאל פנדלים הזויים עוד יחרצו גורלות.
גם הפנדל של פולין זה לא פנדל.

מזל טוב לקרטינג שמשתווה למלך השערים של צרפת תיירי הנרי עם 51 שערים.
רחמים על ארגנטינה[אם תעלה כמובן] שתפגוש שוב את צרפת בשמינית…

ג’ירו הזה זה הנאצ’ו או הסרג’י רוברטו של צרפת, לא משנה כמה חלוצים יש לפניו בהיררכיה ברגע האמת הם יפצעו, יפרשו, יואשמו בפלילים והוא תמיד יפתח בהרכב.

אבל הפעם הוא הבקיע, מה שאומר שצרפת לא זוכה.

אני מכיר את דעתך וחושב שהדיון הזה כמעט והופך למי יותר גדול מסי או רונאלדו. אני בדעה שאם החוק נברא כדי למנוע יתרון של שחקן ההתקפה (הרי על כל זה החוק מתבסס) אז צריך לדון במה נחשב יתרון? לפני 100 שנה כשלא הייתה טכנולוגיה זה התבסס על קו — פתרון פשוט ויעיל כשאתה נטול אמצעים טכנולוגים. היום אפשר להגדיל את הראש ולקבוע תחום מסויים, תקרא לזה תחום אפור, שייחשב בגדר ה׳מותר׳. מכיר גם את הדעה של Gev שאם התחום האפור הזה מוגדר כ5 ס״מ אז מה כבר ההבדל בין 5 ל5.0006 ס״מ והדעה שלי מאוד ברורה לגבי זה, אבל בקצרה: מ0 ל5 ס״מ זה גדילה של 500% שזה גדילה עצומה. כל דבר מעבר לזה רק מנפח את הגדילה הזו ולכן כשמסתכלים על זה ברמת המאקרו קשה לי לראות למה אנשים ימשיכו להתווכח כאשר נותנים להם באפר כל כך גדול (מ0 ל5 ס״מ נגיד).

בנוגע לז׳ירו, אני אישית חושב שהוא חלוץ גדול ומאוד אקרובט. לא ברור לי מה התלונות/חוסר הערכה כלפיו. תמיד כיף לראות אותו והוא גם מספק את הסחורה. שחקן גדול :clap:

הבעיה עם ה 500% שלך שוב היא הפרשנות של השופטים, זה יצור חוסר אחידות בהחלטות, וכך במקום שהשיטה שלך תטיב עם המשחק ההתקפי זה יביא להרבה תסכול והחלטות מעצבנות שיולידו תאוריות קונספירציה מכאן עד לפתח דלתו של פרז

אני מסכים עם זה שהם מקפידים על הס"מ בקו הנבדל, אבל צריך שנוי:
לפני קו ה16 אין נבדל אם כף הרגל של החלוץ בקו אחד עם השחקן האחרון. זה ימנע מצבים של נבדל בגלל הראש או האף שממילא יהיו קדימה בגלל התנועה הטבעית של הגוף.
על קו ה16 אפשר להשתמש בחוק הנורמלי.

חוק נבדל הכי הגיוני: כל עוד החלק הכי אחורי של התוקף לא נמצא לפני החלק הכי קדמי של הבלם אין נבדל. או במילים אחרות: השחקן התוקף צריך לעבור את השחקן המגן במלואו. אחרת זה קו אחד ואין נבדל.

אם המערכת הממוחשבת טעתה אז אפילו עם כל הטכנולוגיה האפשרית פיפא תמיד אבל תמיד תצליח לדפוק את הארגנטינאים. גם אם זה דורש האקקר שישחק עם האלגוריתם.

זה אותו רעיון כמו עכשיו, הכי חשוב שיהיה קו טכני ברור וידוע ולא משנה איפה שמים אותו, יכול להיות גם לפי האף של השחקן הכי אחורי.

מה שאתה מציע זה בעייתי מבחינת הקוונים, יותר קל לראות נבדל בשיטה הנוכחית מאשר מה שאתה מציע.

קוונים מעולם לא יכלו לראות נבדל גבולי ממילא. זה תמיד היה ניחוש מושכל. אין למערכת עיבוד המידע שלנו את היכולת לשפוט האם היה או לא היה נבדל בלי להשלים את החלק שלא ראינו.

אני לא מדבר על הנבדלים הגבוליים שגם ככה היום לא מרימים דגל ומחכים ל var, מדבר על נבדלים די ברורים שמיד מרימים דגל ולא מבזבזים זמן.

אני הייתי מבטל את הנבדל. בכלל. לא מבין למה היום צריך אותו, שישמרו אישית.

ביטול נבדל זה אסון, הקבוצה הראשונה שהכי הייתה נפגעת מביטול חוק הנבדל זאת הקבוצה של פפ שצימצמה את המגרש בעזרת קו הנבדל וחנקה יריבות.

בלי קו נבדל נקבל משחק של הגנה מול התקפה בכל צד בלי קישור ואפשרות ללחוץ.