אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

שי רצה לעשות מזה כסף, ולקבל בוסט לאגו. את זה הוא השיג. הכעס היחיד שלי עליו זה שמבחינתי הוא ברתומיאו הישראלי-הוא בנה את הקהילה וחירבן אותה במו ידיו, כאשר לא היה צורך. הוא היה יכול להשיג את זה בלי להרוס את הקהילה ולהזניח אותה ככה.

הלואי שזה היה הדבר הכי גרוע שהוא עשה. יש דברים שהשתיקה יפה להם.

שי או בררתומאו?

ברתומאו הרבה יותר גרוע משי. אני לא עד כדי כך הייטר…

הייתי מתנדב,אבל הם חסמו אותי כי עשיתי לייק לתגובה שהסתלבטה עליהם בפוסט של ערוץ הספורט:joy::joy:

:joy: :joy: :joy:

הבנתי שהסיפור האמיתי זה הקטע עם הרווח שהיא עשה על אנשים עם כל מיני דמי פנייה וגזירת קופונים. זה כבר לא בקטע קהילתי, זה יותר להפוך את זה לחברה וזהו. מסריח, מאבד מהאופי, אבל חוקי.

יש את הסיפור המיתולוגי על הטיסה לאייבאר, אבל אני לא מספיק מעורה בפרטים.

האמת שממש סיקרנתם (בעיקר משה).
אבל אני מבין שכנראה אאלץ להשאר מסוקרן.

אבל לפחות פרטים על ׳הטיסה המיתולוגית לאייבאר׳?

מה שהיה היה. שיהיה בריא. הוא התנצל בפני המעורבים ושלום על ישראל.

אני לא יחשוף את הכל, אבל אספר אנקדוטה נחמדה.

בזמנו בארסה הגיעה לביקור בארץ (כן הביקור ששמעון פרס ז"ל ניסה לחסל את היכולת של מסי לעשות ילדים בעתיד…) אני וקבוצה אוהדי בארסה מניה (חלקם כותבים פה) התנדבנו לעשות שירות תמורת עבודה פיזית של לסדר את הדבר הזה שהאוהדים מחזיקים ביד לפני כל קלאסיקו ששכחתי את שמו… חחח יהיה מותר לנו להיות נוכחים בקהל. עבודה פיזית לא קלה . אבל אין תלונות כי ידענו לפני והכל היה בסדר.

אנחנו מסדרים הכל עובדים קשה ואז כמה דקות לפני שהארוע מתחיל ליציע שאני ועוד כמה מהחברה נמצאים בו נכנסים כל הגוארדיה הותיקה של בארסה מניה ליציע. vip נקרא להם. בין היתר, שי פל וחברתו שהיום היא אשתו (אני חושב) נכנסים ליציע ומשום מה אשתו חושבת ששי פל זה מסי והיא הסגן של אלוהים. נכנסת כאילו היא המלכה ויקטוריה בכבודה ובעצמה. לקחה את התיק שלי ועד של כמה וזרקה אותו והחליטה שהיא יושבת בכיסא שלי. לי לא היה אכפת מזה . כי אני בניגוד אליה לא באתי לשבת … אבל המבט שהיא נתנה לי בזילזול הזה, ולזרוק תיקים של אנשים זרים מהכיסאות, את הזילזול הזה אני לא ישכח. שי פל אומנם היה נחמד יותר, אבל שחברה שלו זורקת תיקים של אנשים שעבדו קשה כל היום, אני מצפה ממנו להגיד לה להפסיק.

אני זוכר את @Ender ואת @EHUD. אותך אני דווקא לא זוכר :rofl:

נ. ב. אני לא יודע מי היה זה שחשב לעשות את המוזאיקה הכפולה (פעם כחול לבן, ואם כחול אדום), אבל זה היה כ"כ מביך לראות רבע אדום, רבע לבן, רבע כחול ורבע קרחות :joy::joy::joy:

אנדר היה לידי. אהוד אין לי מושג איך הוא נראה, מה שאני יודע עליו שהוא קיבוצניק שאוהב לרכוב על סוסים אוהב בשר ואוהד בסתר של נבחרת ברזיל :wink:… אני זוכר אותך שביט אנדר וזהו. היה שם גם הבחורה שכתבה בספורטאנטר.

אתה היית בקבוצה עם שביט. כבר אז הייתם צמד חמד :joy:

@Mendieta יאללה תפסיק לעשות טיזינג אני חייב לך בירה.

רגע, זה אתה בכחול?

מכחיש כל קשר :shushing_face:

אני זה ההוא היפה שהסתובב ליד שביט.

בקשר לשי נראה לי מיותר לעלות אח הסיפורים פה בלי לתת לו הזדמנות להגיב וזה כבר שייך לעבר…מתקדמים.

מוכרח לציין שאין לי מושג.
אני מכיר את הנפשות הנשיות הבולטות בימי הפורום הישן ומאניה ואין לי מושג מי זאת, גם אז לא ידעתי.

גם לי אין מושג מי זאת. אני זוכר את אותו היום, שי הציג את זה כאילו הוא עושה לנו ג’סטה שהביא לו כרטיסים בתמורה לסידור הזה.

שמתי לב שאתה מתעלם מנבחרת ברזיל. משה נגד הארגנטינאים בפורום לא עובד לי. כנראה שאני יצטרך לעבור לליאור עכשיו…

לא יודע אם פבלו טורה נראה יותר כמו פאט גאבי, או כמו ילד האהבה של גאבי וחוליאן אלבארז.

רק לי פבלו טורה נראה כמו כלום ושום דבר?