אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

כנראה באותה ציוויליזציה שהדבר הזה זוכה בתחרות יופי:

אגב, קונדה, התמונה היא מכתבה שלמה עליו באיזשהו מגזין צרפתי.
יש עוד תמונות
יש הרבה מלל, אין לי חשק לקרוא.

בספרד הן מתות על הלוק הזה, זה נקרא perroflauta. זו גרסא קיצונית של היפסטר.

לא פוסל אפשרות שנייקי ייקחו את זה כהשראה לחולצת חוץ/שלישית לעונה הבאה.

מי שעוקב אחרי מאניה (בטלגרם לפחות) מעלים הרבה תמונות שלו לא בבגדי ספורט ויש לו טעם אופנתי ׳מעט׳ מעניין הייתי אומר.

הכתבה הזאת מעט מוגזמת אבל גם ביומיום הוא לא מסתובב עם בגדים כמו שאר השחקנים.

איכס

איכס

איכס

בטח שמתם לב

מוזר , חשבתי שאוהדי ברצלונה קיצונים (לטענת אוהדי ריאל). בפורום הלבן כבר מכריזים על העונה הנוכחית בתור ז"ל.

חוץ מ@gev וזה לזכותו.

כן אה… מזל שאוהדי ברצלונה לא באים להטיף לנו שלא להיות קיצוניים…

ועכשיו ברצינות, אתה מתייחס יותר מידי ברצינות לכל השטויות האלה משה.
בשני צידי הכביש יש אוהדים פסימיים יותר ויש את האופטימיים.

אגב, שים לב שאוהדי ריאל שבאים “להטיף” לכם על אופטימיות הם גם אלה שמטיפים על אופטימיות בצד הלבן. נגיד @Gev שהזכרת.

אגב 2, להתקרבן מול אוהדי ריאל יומיים אחרי שהקבוצה שלך דפקה “ריאל” ועלתה למקום הראשון זה לא מחמיא במיוחד.

אתה לא רציני עכשיו?

הבעיה שלי זה יותר עמוקה מזה.

זה בערך מה שאתם עושים לנו מאז שרוסל לקח את הנשיאות לפני 12 שנים בערך…

אני יגיד את זה יותר ברור, אני מחקתי הרבה הודעות בימים האחרונים אבל כנראה שאין ברירה, אבל כל פעם שיש משהו רע בברצלונה, אני יקרא הודעה של אוהד ריאל שיסביר לי שאני מפונק וקונספריטור והכל בסדר בברצלונה. זה היה כך באותו זמן שברתומאו ורוסל בזזו ושדדו את המועדון הזה והביאו אותו למצב של כמעט פשיטת רגל הן מוסרית והן כלכלית.

ואלורדה הוא איזה מסכן שנפלנו עליו סתם והוא לא אשם לא ברומא ולא באנפילד וזה בסה"כ פינוק מצידנו, קומאן הוא מלך העולם ולמה אנחנו רוצים שיפטרו אותו. ומה אתה מתלונן על ברתומאו הוא בכלל אולי יהיה לאפורטה הדור הבא…

מה שאתה מקבל זה טעימה קטנה ממה שהחברים שלך לפורום עשו לי ועוד כמה טובים פה במשך שנים על גבי שנים וכבר אני אשם “בהתקרבנות”.

ואתה יודע מה כי מוזר? 10 שנים רוסל וברתומאו שודדים את ברצלונה מחרבים כמעט כל דבר טוב בברצלונה אוהדי ריאל כבשים. שנתים לאפורטה פה עובד בתנאים לא תנאים מנסה בכח להעמיד קבוצה תחורתית ואוהדי ריאל נזכרים פתאום בצד הביקורתי שלהם. “לאפורטה זה ברתומאו שתים” ציטוט של אחד ממכם.

אז תסלח לי אם עכשיו אני מחזיר לכם בחזרה. וכל הכבוד לעמית דרך אגב, אם אני הוא אני נכנס לכם אחרי כל הפסד ואומר לכם שאתם מפונקים וקונספרטיבים ושלילים מידי. פייבאק טיים :slight_smile:

דרך אגב תשים לב שאני לא נכנס לפורום שלכם ומטיף לכם מוסר. זה ההבדל.

דרך אגב כל הכבוד לגב. כתבתי את זה, הוא באמת שומר על אחידות. שום טיפת ציניות.

לי אישית אין שום בעיה עם החברים אוהדי ברצלונה שנכנסים אלינו להגיב גם אם זה ‘‘להטיף מוסר’’, מזמין אותם להמשיך ואף להראות יותר מעורבות, זה תמיד מעניין.

אני הכרזתי לאחר הניצחון על הגרמנים בצ’מפיונס ועוד לפני ההפסד בדרבי על העונה הזאת כגמורה למרות שאין עדיין חותמת רשמיות, כתבתי בתחילת העונה שזאת תהיה בושה ענקית לקרליטו אם לא יצליח לקחת אליפות מול ברצלונה הנוכחית, מתברר שאין גבול לחוסר הבושה של אנצ’לוטי.

ואגב, אני מהאוהדים הכי אופטיים שאתה תפגוש.

אם הוא מפסיד שנה שנייה ברציפות אליפות לצאבי. הוא המאמן הכי גרוע שאי פעם דרך אצלכם אחרי בניטז.

הבעיה שלי שאני חושב שאתם תיקחו אליפות וזה לא השתנה , גם אחרי המשחק אתמול. בצמפיונס לא היה לו כל כך מזל שמה יש כל מיני קבוצות כמו באיירן וסיטי…

זאת בדיוק הנקודה שך ההתקרבנות משה… אף אחד לא בא להטיף לך מוסר. אנשים נותנים את דעתם בנושאים שמדוברים פה… גם אם ההנהלה שלכם או צ’אבי. השאלה היא איך אץה לוקח את זה.

אם כל פעם שיכתבו לך “היי, לדעתי צ’אבי רק חצי גרוע ולא לגמרי גרוע” אתה תקרא “היי, צ’אבי הוא מלך העולם ואתה קונסיפרטור” אז ההתקרבנות לא תגמר.

*מה שקרה פה עם פקאו זאת דוגמה מצויינת.
הוא נתן את דעתו על החידוש של צ’אבי (כן כן, כולל עקיצה קטנה) ועוד לחלוטין סייג אותה ואתה החלטת שהוא בא להטיף ולפתוח מלחמה. שוסאקו למשל החליט להתבדח חזרה ולהמשיך הלאה.

אבל זאת כל הנקודה שלי… אין שום פיי באק או להחזיר “לנו” כי אף אחד לא מגיע כדי להטיף מוסר…
אתה חושב ש @RDT חושב שריאל תסיים מקום 14 והוא נכנס לת’רד שלנו ורשם שאנחנו נלחם על האליפות כדי לעצבן בכוונה את מי שרשם שהקבוצה בקאנטים? לא.
אז למה אתה חושב שכשאני נכנס ואומר את דעתי על צ’אבי/ברתומיאו אני בא לעשות דווקא? (כמובן שלא ספציפית אני…).

להגיד פעם היו באים להציק לי אז כל תגובה שלכם שלא ברוח הפורום היא התרסה זה התקרבנות לגמרי.
כשהשחורים בארהב מתבכיינים היום על עבדות מלפני 300 שנה אתה יודע יופי לקרוא לזה בייכניות/התקרבנות.

זה כבר בחירה אישית שלך משה… אני (ואני בטוח שאחרים) לא רואים את הקיר הדמיוני הזה שהרמת בין הצדדים שלנו בפורום… לכן אין לבחירה שלך משמעות בעיניי.

אבל זה לא השתנה… גם שאנחנו מבקרים את צאבי היום אני שומע שאני חצוף ומפונק ועוקצנות.

לא אכפת לי מה המניע של עמית. אתה הבאת אותו בתור דוגמה.

לי הסבירו שאני קיצוני אחרי 10 שנות סבל של ברתומאו החברים שלך לפורום מכריזים שהעונה ז"ל אחרי שש מחזורים עם מאמן שהביא לכם צמפיונס ואליפות.

זה לא התקרבנות יותר כמו “שימחה לאיד”.

אני בסה"כ מקווה שאולי תבינו את נקודת המבט לפחות שלי יותר. אני לא נכנס לפורום שלכם כי כן יש הבדל , בדיוק בגלל שאני מכבד זכות של אוהדים להתצבן מהקבוצה שלהם בלי שאוהדים של הקבוצה היריבה שלהם יבואו וכל הזמן ינסו להגיד להם שהם טועים .

דרך אגב עד היום לא קיבלתי הודעה בטעות. של כל אותם “צבא האמת של ברתומאו בסניף ריאל מדריד” גם אנשים שקראו לי מפונק קונספיטרטור ועוד כינוי גנאי, לא הודו בטעיות שלהם עד היום.

אם הוא היה כותב בלי העקיצה, אז התגובה שלי היתה אחרת. העקיצה שלו זה בדיוק על מה שאני כותב פה.

וזה עוד עקיצה חברית. היו פה עקיצות יותר “רעות” לכיון שלי ולכיון אחרים פה.

שוב, יש הבדל בין מה שאני כותב פה, לבין אם אני יכנס לפורום שלכם ויתחיל לעקוץ אותכם כי אתם כועסים על ריאל עכשיו.

כדי שניקח אליפות חייבים 3 פציעות ארוכות טווח לשחקנים מאוד ספיציפיים כדי שקרלו לא יוכל להשתמש בהם.
לא מאחל לאף אחד פציעה לכן נשאר רק לקבל את הבלתי נמנע שקרלו הולך לזרוק עוד עונה לפח.

אוהדי ריאל סגרו את הליגה אחרי שברסה ביתרון נקודה. אחר כך ידברו על המנטליות והווינריות של ריאל, על כך שכדורגל משחקים עד שריקת הסיום ומאמינים עד הסוף, אבל את הליגה סוגרים אחרי 6 מחזורים עם פער של נקודה אחת בלבד מול ברסה לא כזה מפחידה.

באמת שאם מישהו היה מגיע מבחוץ הוא היה חושב שאנחנו עם פער של 10 נקודות במחזור 30 מול ברסה של פפ…

האמת שיותר מידי יצא מההודעה שלי חחח

משהו שרציתי להוציא הרבה זמן. אני מאשים את בלאנקו :joy: :joy: :joy:

אולי זה מול ג’ירונה, לא מול בארסה הלא כל כך מפחידה.

טוב גב בוא לא נגזים. אני יודע שאתם אוהבים את אספניול נורא. אבל לא מגיע לגירונה שתתעלם מהם :slight_smile:

שלושה פודקאסטים שבועיים עולים על בארסה בעברית (מניה, one והופמן). שלושתם מכאיבים לי באוזן. יש למישהו המלצה על פודקאסט נורמלי על בארסה? עברית/אנגלית/ספרדית?