אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

זה לא הם, זו היא. בארסה.

משום מה אתה חושב שדרך האוזן היא מכאיבה פחות מאשר דרך העין.

אז לא.

אשתדל להגיע לפעמים הבאות. מקווה להצליח להקל עלייך :smiley:

זה לא אתה אשם זה הפורמט… אני מקשיב ואומר לעצמי שאין לי מושג על איזה קבוצה מדברים אבל זו בטח לא הקבוצה שאני רואה… הרגע בפוד של הופמן (שאני מסמפט אותו מאוד) מישהו קרא לפדרי אחד הקשרים הטובים בעולם כרגע (WTF) ושגאבי מתנהל עם הכדור כמו צ’אבי ואינייסטה (WTFF). את גאבי השוו גם לפויול וראפיניה לא מוסר ללאמין כדי שלא יכבוש בטעות.

:person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:

שמע, יש אנשים שאני מאוד מתקשה לשמוע דברים שיוצאים להם מהפה, והתעקשות על מחזור הודעות לא קשורות. אשתי גם טוענת שנתפסתי בשידור חי מגלגל עיניים על שדרן שהוציא לי את החשק לדבר.

מאניה בכנות גם קצת הפתיעו אותי לרעה. התנסיתי איתם מעט, ולצד רגעים כן מעניינים, חזרנו לבדיחות קרש.

אני לא יודע אם יש פוד ענייני שמעביר את התכנים הללו בצורה איכותית, ובכנות אני מעדיף לחוות מידע ודעות דרך הפורום בדיוק בגלל זה. קשה מאוד לברור את המוץ מהתבן כשזה נוגע לתכנית ספורט, אז אני מעדיף לקרוא פוסטים של דימה ולייצר דיון על עוד ידיעה מטוויטר איתכם.

מזל טוב!!!

אני מבין ששינית סטטוס…

חחח תודה אחי אני אפילו פלוס אחד :wink:

אתה לא מתבטל. תזכור לפי ההלכה אתה צריך עוד אחד ואז אתה יכול לסגור את הבסטה.

א. הוא לא סתם פלוס אחד, הוא פלוס חולי.
ב. לא הייתי מאחל לו מזל טוב על החתונה, אחרי מה שהוא עשה.

אם משלבים את הדיון פה ואת הדיון שפתח חנן על לעשות אתר ספורט יוצא שצריך לעשות פודקאסט של הפורום לא?

טכנית צריך בן ובת.

מעשית, אם יש לך רק בן או רק בת, שלהם יש בן/בת קיימת את המצווה.

#פה_כדי_להפריע
תמשיכו

ומזל טוב נדב!

לא מכיר פודקאסט על בארסה, אבל יש פודקאסט על הליגה הספרדית של סיד לואו וחבר נוסף.

באנגלית כמובן.

לי אישית קשה עם פודקאסט ספורט.
אני אוהב לקרוא את הכתבות של סיד בגארדיאן, אבל אפילו לפודקאסט שלו לא כל כך התחברתי.

כתבות בעיתון ופודקסטים או רדיו הם לתקופה של לפני ה 250 שידורים ישירים כל יום, היום אני רואה כל מה שאני רוצה בלייב, למה אני צריך אנשים שיסבירו לי את מה שאני רואה ?
קודם לא היו שידורים ואז קיבלנו את המידע הזה דרך אותן כתבות ותוכניות ספורט, היום אין בהם שום צורך, מקבלים את הדבר האמיתי וכל כך הרבה צהדבר האמיתי שכבר אי אפשר לעמוד בעומס של השידורים הישירים.

מה שהחברים פה כותבים הרבה יותר מעניין מכל הפודקסטים שיש.

הפוד של סיד לואו מעולה, מומלץ מאוד.

בעברית פודקאסט הקלאסיקו די מאכזב ובינתיים התוכן שם די רדוד. מצד שני, הפודקאסט של וואן לדעתי סביר בהחלט, אני אמנם מקשיב לזה של ריאל מדריד ולא לזה של בארסה, אבל הם יחסית עושים עבודה טובה שם (אם כי אני לא מפסיק לא להסכים איתם שם כל משפט שני) ואם של בארסה דומה, אז מומלץ להקשיב.

פודקאסט הספורט באופן כללי הכי טוב בעברית זה כמובן הפודיום. תותחים.

במהלך המונדיאל הפודיום עשה עבודת קודש. היה פשוט תענוג אדיר להקשיב להם והם הפכו את חוויית המונדיאל למשהו שלם יותר. זה בדיוק מה שאני מחפש על בארסה ולא מוצא…

במונדו דפורטיבו מספרים שלאמין עזב את המגרש בגלל קלקול קיבה :poop:

בארסה שיחקה כמעט 10 דקות בעשרה שחקנים עד החילוף.

פרמין עשה הסטוריה.

אין מצב שזה אמיתי, זה לא נראה היה כזה חזק.
הבנתי שבארסה התבדחה עם הנתון הזה בטוויטר וכולם לקחו את זה ברצינות, אבל לא יודע.

גם לי זה מוזר שפרמין בועט יותר חזק מקומאן, רוברטו קרלוס, זלאטן ורבים אחרים ועוד בפער.
אבל מי אני שאתווכח עם כתבים שזאת הפרנסה שלהם.

ממה שאני מבין זה חרטא.

בארסה טוענת ל’כיבוש’ לא צודק, ממציאה נתונים ושקרים שהתקשורת אחרי זה מהדהדת, וגם ביצעה זוועות בריאל הרבה יותר מידיי פעמים ב-20 שנה האחרונות.

נראה לי שכבר די ברור מי ישראל ומי הפלסטינים בסיפור הזה.