אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

image

קונדה אחרי שלבנדובסקי סיים : “עם מי דיברת? רק אני פה”

נתקלתי בסרטון הזה. חייב לומר שהאצטדיון החדש שלנו נראה לי מכוער ושל מדריד הרבה יותר נאה. הקטע של קיפול המגרש גם דיי מטורף.

אני מניח שחסר הרבה מידע בסרטון(פשוט כי הוא לא דיבר על מתחם הקניות והמלון שריאל משיקה באצטדיון ממה שאני יודע).

אם הבנתי נכון ריאל בעיקר מבססת את הציפיות להכנסות שלה כתוצאה מכל האירועים שיתקיימו באיצטדיון.

לא כל כך הבנתי על בסיס מה ברצלונה מבססת את הציפיות, מניח שיש משהו מעבר לנקודת תצפית על העיר וחנות גדולה של הקבוצה. מישהו יודע לפרט?

לא יודע אם רק על זה, ואם יש תוכניות נוספות למתחם של הקאמפ נואו מעבר לשיפוץ, אבל אולי גם על כמות המושבים?

אמורים להיות 104,000 מושבים, שזה 20 אלף יותר מהברנבאו המחודש.

אני הכי מצטער על זה שלא בנו את העיצוב של פוסטר לקאמפ החדש, שממש יפה לדעתי.

1-noucampnou_sq

מתוך כתבה של ספורט:
"אלו הן תחזיות ההכנסה לנכסים השונים של המועדון:

מוזיאון: 79,778,000 יורו
כרטיסים: 73,851,000 יורו
אירוח VIP קופסאות: 76,540,000 יורו
חברים מנויים: 50,238,000 יורו
נותני חסות: 47,289.00
מפגש ואירועים: 8,529,000 יורו
אוכל ושתייה: 8,164,000 יורו
חניה: 2,204,000 יורו"

צריך לראות כמה זה היום ולבחון מה הגידול(לצערי לא מצאתי פירוט כזה על ריאל, רק כתבה של אס שמדברת על גידול צפוי של 111 מיליון אירו בשנה)

יש כתבה מדלויט שאומרת שבעונת 2018/2019 ברצלונה הכניסה 145 מיליון אירו מהאיצטדיון(וריאל 143) אבל לא ממש ברור לי מה זה בדיוק כולל.

לפי האתר של ברצלונה, בעונת 2022/2023 עד סוף מאי הכניס המוזיאון כ-42 מיליון אירו והאיצטדיון 98 מיליון אירו(שוב פעם, לא ברור מה המספר הזה מכיל).

יהיו גם יחסית הרבה VIP בוקס, זה הרבה כסף.
וכבר יש הסכם עם “הרחוב השישי” על אירועים שונים בקאמפ.
לא ראיתי את הסרטון , הוא ארוך מדי.

אני חושב שזה היה matchday , שזה כולל כרטיסים, אוכל, חניה, ולא כולל מנוים שמשלמים מראש.

כתבתי את הפוסט הזה בפורום של ריאל מדריד לכבוד יום הבחירות - וכרגיל אף אחד לא יתייחס אליי - אז מנסה את מזלי כאן כי יהיה מעניין. מה דעתכם לדרג את עשרת השחקנים האהובים עליכם ביותר ששיחקו בברצלונה? אני דירגתי את הרשימה שלי של ריאל מדריד ומצאתי שרוב השחקנים שם היו גם “ברשימה” הראשונה שעשיתי עוד בגיל עשר שם ב-2002.

אני לא יכול לכתוב שיש שחקנים שאני אוהב של ברצלונה אבל אנסה ליצור משהו אחר:?

1.קרלס פויול - הקפטן והלב, תמיד חיכיתי לתמונה ולחיבוק שלו עם ראול. זכורה לי ממש ההצלה שלו בנגיחה לאחור בליגת האלופות - וואו.
2.תיירי הנרי - “נמשכתי” לארסנל באנגליה כילד בן עשר בזכותו. החלוץ שהיה לו הכי הרבה כדורגל חוץ מרונאלדו-פנומנו. צר לי שבגמר 2006 הסיומת לא הייתה משהו.
3.רונאלדיניו - הוא היה בלתי ניתן לעצירה מצד אחד אבל כן ‘אנושי’, בניגוד לליאו מסי. גם אני מחאתי לו כפיים ב-3:0 ההוא. חיוך. שחקן של פעם במאה שנה.
4.אנדרס אינייסטה - הגול בגמר המונדיאל, טוב שיש את הנבחרת שיכולתי לתמוך בו.
5.דויד ויאה - חלוץ שרציתי מאוד לראות בריאל מדריד, זוכר לו את הגולים החשובים בנבחרת ספרד.
6.ריבאלדו - הוא היה שחקן ענק וכבש נגדנו לא מעט, אבל מבחינתי שיחק בברצלונה בשנים הפחות טובות שלה, כשריאל זוכה בצ’מפיונס וכדומה.
7. גאבי מיליטו - נתתי כאן מקום לסיפור הקריירה שלו, כמעט חתם אצלנו בקיץ 2013 [רציתי לכתוב את אריק אבידאל - אבל…].
8.קלמון לנגלה - כאן עשיתי קצת דאחקה והטרלה. באותה עונה כל גול שברצלונה ספגה, ואולי גם נגד באיירן מינכן - הוא תמיד איחר בשנייה. שחקן נזק.
9.אדגר דווידס - אם הוא היה מגיע לריאל בינואר 2004 ולא לברצלונה. לא יאומן האימפקט המיידי. ג-ר-ז-ן. ועוד באיטליה זרקו אותו אז.
10.לאמין ימאל - כותב את זה עכשיו בכוונה ובעוד עשור כשהוא ייקח לנו כמה אליפויות - אמחק. לא יאומן שהוא בן 16.

לא יכול לשים את ג’רארד פיקה ואת צ’אבי בעיקר בגלל שלטעמי היעדר קלאסה מחוץ למגרש, חוסר כבוד לריאל מדריד. צ’אבי גם עשה לנו הרבה צרות. וזו הסיבה העיקרית שלא מסוגל לרשום ליאו מסי.

1. רונאלדו נזריו
  2. מסי, בעיקר אחרי שעזב
  3. רונאלדיניו
  4. הבוגד הערפד
  5. בוסקטס
  6. צ’אבי
  7. אנייסטה
  8. ריבאלדו
  9. הנרי, בעיקר מהתקופה שלו בארסנל
  10. פויול

אמרו שחקן ברצלונה

הוא נתן עונה ענקית בברצלונה

גם החזיר. אני עדיין מאחל לו שישבור את הרגל גם אחרי הפרישה. לא קיים מבחינתי

לאו דווקא לפי סדר החשיבות (מסי מן הסתם מקום ראשון יותר לפי הלב)

1 אנדרס בעל הנס איניסטה

2 פויול

3קרויף

4 פפ

4 מסי

5 צאבי

6 בוסקטס

7 אטו

8 רומאריו

9 סטויצקוב.

10פדרו

11פיקה

קבוצה יש 11 שחקנים לכן צריכים לבחור 11

ואלדס זה השחקן המחליף

ארוחאו זה השחקן שמתחמם על הספסל וברור שעומד להכנס…

1. צ’אבי
  2. פפ
  3. פויול
  4. מסי
  5. מסצ’ה
  6. ריבאלדו
  7. סביולה
  8. לואיס אנריקה
  9. רונאלדיניו
  10. סוארס

עוד ברשימה אחרי הטופ 10:

אבלרדו, פיליפ קוקו, וייה, אינייסטה ,אוברמרס, מארקז, ג’יו ואן ברוחהוסט, אדגר דוידס, לארסון, ג’ולי, הנרי , אטו, אדמילסון, ואן בומל, מליטו, אבידל, יאיא טורה, פיקה, בוסי, יחזקאל פדריטו, פרנקי, אראוחו, טר שטגן.

1. מסי

2. רונאלדיניו

3. פויול

4. בוסקטס

5. וייה

6. ריבאלדו

7. אינייסטה

8. טר שטגן

9. סוארז

10. צ’אבי

אבל זה פחות מעניין, כולנו אהבנו פחות או יותר את אותם שחקנים, תלוי בתקופה שבה התחלת לעקוב. לבחור את רשימת עשרת השנואים זה הרבה יותר מעניין :imp: :smiling_imp:

אפשר להגביל את זה ל-2006, או לעשות רשימה כזו של שחקנים משלימים.

בכל מקרה לא אוכל לבחור את הגיבור שלי ארדה טוראן.

לגביי החלק הראשון - מסכים כמעט לגמרי. אם כי בטח תתפלאו לראות איפה מסי ממוקם אצלי ברשימה.

לגביי החלק השני - רעיון מעולה. תתחיל.

:open_mouth: בלי הגאושו??
במה חטאתי?
לא גידלתי אותך יפה? לא הייתי אבא טוב? למה הבגידה הזו למה?.. :man_facepalming:t2:

חייב להודות שסביולה היה שחקן שכבש אותי ואהבתי אותו מאוד - למעשה הוא היה אחד מהסיבות שהתחלתי לאהוד את הקבוצה.
פשוט…
אינייסטה…
וזה…
איך סאן אנדרס לא בעשירייה הראשונה?

כולנו יודעים מי בראש הרשימה השנואה

image

1חזיר
2ניימאר
3ארדה טוראן
4רונאלדו
5לאודרופ
6דמבלה
7דני אלבס מסיבה ברורה.

אין לי ממש יותר שחקנים שנואים, יש שחקנים שכעסתי על החולשה שלהם אבל זה לא שינאה.

דרך אגב ובלי קשר לרשימה למעלה שחקנים שאני לא מתבייש להגיד שכיבדתי בריאל מדריד (לא חושב שזה צריך להיות בושה או קלון דרך אגב)

איקר

ראול

מודריץ

ראמוס