אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

ואני בגדתי בך :joy: :joy: :joy:

אהוד שבארוחה הבאה שלך תחשוב שזה בשר ובסוף תגלה שהאישה עבדה עליך וזה “טופו”.

:smiling_face:

אני מחכה לרשימת השחקנים השנואים של @Ganjo

זה היה כיף

ראמוס? רב המחבלים בכבודו ובעצמו??
שחקן אלים ודוחה. לא הרבה פחות אלים מפפה, אבל הרבה יותר חכם, אז היה קשה יותר לתפוס אותו.

אהובים:

1. צ’אבי
  2. פויול
  3. קרויף
  4. פפ
  5. בוסי
  6. רונאלדיניו
  7. מסי
  8. אינייסטה
  9. פיקה
  10. מיגלי

שנואים:

1.פיגו
2. ניימאר
3. דמבלה
4. קייטע
5.לאודרופ
6. טוראן
7. סביולה
8. אלכסיס סנצ’ז (פשוט העלה לי את העצבים, האב הרוחני של פראן)
9. פראן טורס
10. לנגלה

במדריד, תמיד אהבתי והערכתי את מודריץ וקסיאס (למרות שאני גם שונא אותו על עשור של להציל למדריד את התחת)

זה לא קשור לכדורגל. הוא ביקר בארץ הלך לבקר את הילד של שוטר מגב שנרצח בפיגוע והוא הקפיד לעשות את זה גם בביקור השני.

אז אתה רוצה שאני ישנא אותו?

תשמע, זה מחמם את הלב, אבל אם לא נגביל את ההסתכלות לכדורגל ומה שמסביב תתקל בבעיה.

אתה יודע מה העמדה של פפ, צ’אבי ופויול על הסכסוך הישראלי-פלסטיני?

הרבה יותר סביר שהם פרו-פלסטינים מאשר פרו-ישראלים- אנחנו לא פופלאריים במיוחד בברצלונה.

זה בור בלי תחתית.

לא מבין מה זה קשור? לא דיברתי עליהם. ראמוס עשה את זה ואני לא יכול לשנוא שחקן שמתנהג בצורה כזאת.

הקשר הוא שלהתחיל לשפוט שחקנים לפי עמדה פוליטית, כמו שלמשל השיפוט שלך את ראמוס לטובה, זה, כמו שאמרתי, בור ללא תחתית.

אם אתה שופט את ראמוס לפי זה, למה לא את מסי או צ’אבי? ומה תעשה אם תגלה ששניהם אנטי-ישראלים?
מה אם אראוחו ופדרי אנטי-ישראלים? תתמוך בעזיבה שלהם?

אתה מוזמן לפנות לשופט הראשי @Raulito-7 לערער אצלו. הוא יחליט אם זה לגטימי או לא

:slight_smile:

זה הבחירה שלי. לא שלך :stuck_out_tongue:

חחחחחחח
תראה הכול לגיטימי
השאלה היא מה ההשלכות

צרפתים? ברזילאים? או בכלל?

חלב
ניימאר
זלאטן
מתיה
אומטיטי
דמבלה
מקסוול
אדריאנו
ססק
אלכסיס סאנצ’ז
סונג
דוגלאס
סמדו
קוטיניו
פאוליניו
מינה
ארתור
לנגלה
פריפו
דסט
ברייטווייט
ממפיס
קונדה

לא מצליח להבין מה יש לך מחלב… סתם שחקן פח, איך הוא בראש הרשימה?

אין משמעות לסדר

טוב הנה הוצאת הקיטור שלי:

1. פיגו.
    לא צריך להוסיף מילה.
  2. רונאלדו.
    בתור ילד הוא היה הדבר הכי מדהים בכדורגל.
    פספסתי אותו בברצלונה, אבל גדלתי כחובב כדורגל סביב הקסם שלו בברזיל והדריבלים באינטר.
    למען האמת נשבר לי הלב ביום שהוא חתם בריאל מדריד.
  3. זלאטן.
    אחד האנשים השנואים עלי בעולם הכדורגל. הוא וכל הבדיחות צ’אק נוריס הלא מצחיקות עליו. נרקסיסט מטורלל שלא מסוגל לקבל את זה שהאופי ההרסני שלו מנע ממנו להיות חלק מאחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה.
  4. הנרי.
    היה ברור שיש לו בעיות אגו עוד כשחקן, אבל עיקר הגועל שלי ממנו נובע מהדמות שהוא מנסה ליצור לעצמו אחרי הקריירה על הדשא. נראה שהוא מנסה להיות חיקוי גרוע של וויל סמית’ ולהראות בכוח שהוא כריזמטי, מצחיק ומגניב.
    אני לא אשכח לו את ההשפלה המיותרת והדרמטית שעשה לאחד השחקנים הצעירים שלו במונאקו בסיום מסע’'ת מול כל המצלמות.
  5. ארדה טוראן.
    אולי הסמל של עידן ברתומאו שהחתים את הליצן הטורקי בקומבינה בזמן בחירות. לא מספיק טוב, לא נחוץ ובעיקר לא שייך.
  6. נלסון סמדו.
    אחד הפלופים הגדולים שיזכרו לדיראון עולם.
    חייב את הקריירה שלו לסוכן.
  7. אנדרה גומש.
    ראש בראש עם סמדו. שחקן שאפשר לספור על יד אחת את כמות הפסים שלו קדימה.
    הפרצוף של מסי בזמן משחקים איתו אמר הכל.
  8. דמבלה.
    עוד אחד מנפלאות ברתומאו.
    לא נשכח ולא נסלח לעולם על ההחמצה הרשלנית מול ליברפול. יכל לכפר ולעשות קאמבק לכוכב, אבל בגד באמון של צ’אבי וזימבר אותנו כמו שהיה רגיל לעשות לכל אורך שנותיו במועדון. אידיוט.
  9. זנדן.
    אחד השחקנים הכי אפורים ומתסכלים שיצא לי לראות במדי בארסה. סמל התקופה של ואן חאל.
    לא שונא אותו במיוחד, הוא פשוט שחקן שעושה לי רע לחשוב עליו משחק כדורגל.
  10. קונדה.
    אני בעיקר לא סובל את הלבוש המגוחך שלו(הבן אדם לבש דינוזאור על המכנס) וכמות התשומת לב שהוא נותן לזה.
    העונה גם אפשר להוסיף את העובדה שהוא לחץ על צ’אבי לא לשחק כמגן, ואז “מכר” אותנו במשחקים הראשונים אחרי שהוא חזר לעמדה הזו.

אני חושב שאנשים פה מתבלבלים לבין שחקנים לא טובים לשחקנים שנואים.

שחקן חלש אני לא שונא. יש כאלו שאני אפילו מסמפט כמו גומש, אני שונא שחקן מניאק.

לא מבין 90 אחוז מהבחירה פה.

מה הוא עשה לך?

סביולה זה עוד מריבר ומארגנטינה, אחת מאהבות הילדות הגדולות שלי.
אם הרשימה הייתה 10 האהובים מריבר או ארגנטינה הוא כנראה אפילו היה מדורג גבוה יותר אבל ההצלחה היחסיל מעוטה שלו בבארסה שמה לפניו כאלה שהחיבור שלי איתם למועדון גדול יותר ואהוב יותר.

אנדרס בעל הנס שחקן מדהים ואישיות נהדרת ומנגד אף פעם לא הצלחתי להתחבר באמת.

בקשר לשנואים מסכים עם @mos56 יש הבדל בין גרוע לשנוא.
אני רחוק מלשנוא את סמדו או גומש וחושב שהם סתם היו ממש גרועים

למשל דמבלה, יודאס, שוסטר, זלאטן, ארדה, ניימאר,זלאטן שהיו עצם בגרון בחדר ההלבשה, סחטו כספים או סתם נגיד עברו ישירות לשטן הלבן הם שנואים.

מאתיה! איך שכחתי.
דיי נו אתה לא יכול לשנוא את קינג דוגלאס. אייקון של המועדון

מכיר את זה שאתה מרכיב פאזל וכל הזמן אומרים לך שחסרה חתיכה ושיש חתיכה מושלמת שמתאימה בול למה שאתה צריך, שמגיעה בדיוק מאותו הפאזל והיא בעצם הבן האובד שלך, ואז אתה מתחנף אליה ויוצא במסע שכנועים וכולם כועסים עליך אבל אתה מצליח לפתות את החתיכה החסרה ואז אתה מגלה שהיא בכלל לא החתיכה החסרה אלא סתם חתיכה מיותרת שנשארה על הרצפה של המשתלה שלך ושהיא בעצם בכלל לא חתיכה? אז ססק

תנחשו לבד מי האהובים ומי השנואים:

רשימה א:

1. ריבאלדו
  2. פויול
  3. אראוחו
  4. זלטאן
  5. אינייסטה
  6. מסי
  7. מסצ’רנו
  8. דקו
  9. וייה

רשימה ב:

1. אלבס
  2. פיקה
  3. אלבה
  4. צ’אבי
  5. סוארס
  6. ואלדס
  7. אטו
  8. גאבי
  9. מסי
  • התכונה הבולטת ביותר השנואה עליי אצל שחקנים - בכיינות. “להגנתי” ייאמר שאני מאוד עקבי, וגם ברשימה של השחקנים האהובים עליי בריאל מדריד לא הכנסתי כמה שמות מאוד-מאוד מרכזיים וחשובים, בגלל שלקו בבכיינות סדרתית דוחה.
  • שימו לב שיש שחקן שחוזר בשתי הרשימות. קל לנחש מי זה (ולמה).