אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

לא הבנתי, אתה יודע לא כולנו קיבלנו חינוך גבוה ואינטלגנטי ויודעים כמה שפות כמוך. תעשה אמלק לציוץ…

בגלל זה אני אומר שאתם חייבים לחיות קרוב לאנשים כמו אבא של יאמאל. רק טוב ייצא מזה. באחריות.

בקשר לסרטון, הנה תרגום:

"זה מקרה שקרה לפני הדקירה באביו של לאמין ימאל. על פי מקורות מהמוסוס ד’אסקוודרה, המשטרה המקומית של ברצלונה, אביו של כוכב ברצלונה, מוניר נסראוי, התווכח ביום רביעי שעבר עם מספר אנשים ברחוב. מצב זה חייב את אנשי הביטחון להתערב.

בקשר לאירוע הדקירה, הסיבה כבר סווגה כניסיון רצח. נסראוי מצידו נשאר מאושפז בבית חולים בברצלונה עם פציעות בדרגות חומרה שונות, אך הוא לא בסכנת חיים"

פשוט “שעשע” אותי לראות אותו מתנהג כך. אותו פרצוף, אותן תנועות, אותה התנהגות ברברית שמייצגת את האנשים האלה. כולם נוצרו באותו המפעל.

אנשים כאלה לא אמורים לחיות במקום מתורבת כי הם הופכים אותו לחרא טהור ומזוקק.
והם בטח לא אמורים להיות על גג העולם כמו במקרה של הטיפוס הזה. הוא לא ידע להתנהג טוב בכל מיני טקסים להם ילווה את הבן שלו. הסביבה שלו לא יודעת מה לעשות עם התהילה. הם רעבים, ולא בצורה חמודה.

למה ככה,תראה איך ההגירה תורמת לרמת הכדורגל ואיזה גיוון יש בספורט,למי אכפת מהנשים שנאנסות,מהשודים,דקירות וכל השאר,העיקר שספרד זכו ביורו.
(נשבע שזו טענה אמיתית של פרוגרסיבים).

מי זה האנשים האלה ??
דרך אגב הסרטון שצירפת יש בו הרבה גזענות אבל למרות זאת בהחלט מדובר בבנאדם עם התנהגות מפגרת.

מאז שהצטרף ל-ברצלונה, טר שטגן הציל 18% מבעיטות הפנדלים: 8 מתוך 45.
מ-2022 הוא עומד על 0/10.

ידעתי שהוא רע בפנדלים, לא ידעתי עד כמה. זה יחד עם היכולת שכבר לא משהו, שווה להראות לו את הדרך החוצה, עוגן הוא כבר לא.

מסכים לגמרי. שוער ממוצע מאוד.

מי יחליף את טר שטגן? פניה לפני שנה לא הבריק, ומה שהיה לפני שנה בריאל עם לונין זה מזל טהור. להשתדרג יחסית לטר שטגן יעלה לא מעט, וצריך רצון של הקפטן ולי עושה רושם שהוא דווקא שמח בקבוצה, ועם חוזה למיטב ידיעתי עד 2028

צריך למצוא פראיירים שיקחו אותו. אולי צ’לסי… אבל בטח לא חינם.

בוהלי בתגובה:

אין מה לבנות עליו. הוא קונה את כל השחקנים בעולם, חוץ מאשר אלו של ברצלונה. לשם הגענו.

El Dibu es el mejor portero del mundo

תשימו לב מה קורה עם המועדון המלכותי בספרד שאף פעם אבל אף פעם אני אומר לכם לא מתעסק עם מועדונים אחרים :joy:
https://x.com/BarcaTimes/status/1828748876917969270/photo/1

• Real Madrid TV: “We have to navigate a sea full of filth and it’s clear that it will continue. Barça were allowed to register a player who had direct impact yesterday just because another player had a controversial injury. This is controversial, but we’re used to it”

אני אומר לכם שוב. הם אף פעם לא מתעסקים עם מועדנים אחרים.

אני לא עוקב כל-כך אחרי הדברים האלה, אבל מישהו בטוויטר שכן טוען שרק שחקן אחד שיתף את מכתב הפרידה של גונדואן מבארסה. :person_shrugging:

זה אותו חשבון טויטר שאתמול אמר שהחוזה של נייק אושר בלה ליגה ואנחנו מרחק של דקות מ1:1?

אחד אפשר להוכיח, את השני לא.

אני לא חולק שהשחקנים גועל נפש. אני חושב שגם החשבון הזה הוא גועל נפש.

total barca נכון?

כן, אני לא עוקב אחריו. במקרה ראיתי.

להתרחק ממנו כמו מאש

דור הופמן בדיוק שאל היום בחידון סוף הפרק בפודיום על שערי בכורה בליגה של כוכבים גדולים. כצפוי בריאל מדריד זה היה קל עבורי ובברצלונה - כולם יודעים על ההתחלה של ליאו מסי וגם את של…רונאלדיניו.

בדיוק 21 שנה מהיום - אתם זוכרים את זה? גם בלה-ליגה התייחסו. במחזור השני של עונת 2002/03, רונאלדיניו שלהגיד עליו בדיעבד שהוא הקונטרה של ז’ואן לאפורטה לדיוויד בקהאם - פגש את סביליה בקאמפ נואו, במחזור השני. השחק נערך ממש מאוחר נדמה לי 23:00 שעון ספרד, לא זוכר כל כך למה. בכל מקרה בדקה ה-58 רונאלדיניו לקח כדור מצד שמאל, ממש ליד החצי שלו, עבר שני שחקנים בהטעיות גוף קסומות ושלח פצצה מדהימה למשקוף ופנימה. מרגש, האגדה החלה. פרנק רייקארד תפס את הראש. פרט שולי: המשחק הסתיים בתיקו 1:1. כתבתי להופמן: כאוהד ריאל שסבל ממנו אני כל כך מתגעגע…

אוהב את כל הסטטיסטיקות האלה אז מזל טוב לרוברט לבנדובסקי. אממ על לואיס סוארס כולם דיברו אבל סמואל אטו גם כן היה גולר חריג והוא נהנה מטבח היסטורי אחד כמו רונאלדיניו ולא גם מליאו מסי וגם מניימאר - נטו רוצה לפאר את אטו שגרם לנו אוהדי ריאל מדריד לשקשק וזה לא " על חשבון" סוארס.

דויד ויאה היה נפלא בעונת הבכורה ונאלץ להסתגל לכנף וגם אחלה מספרים לפדרו. אם רונאלדו-פנומנו היה מגיע למאה משחקים בברצלונה קרי עוד עונה…מופתע אגב שריבאלדו לא מופיע ואז ראיתי את האותיות הקטנות ופטריק קלייברט כן - רקורד טוב אבל לא החזקתי ממנו