אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

אתה כותב דברים שאני לא מצליח להבין מה הם קשורים.

בגדול , אם הקבוצה שלך מספיק חזקה בליגה אתה תיקח אליפות גם אם השופטים “דופקים” אותך. בשיטה של צמפיונס יש כמובן יותר משקל לטעויות שיפוט לצערי. ויותר גרוע, שאני רואה את המתמודדות שלכם שזה אתלטי הסופר לוזריות וברצלונה אחת הגרועות עם מאמן בינוני ושאתם לא מצליחים לקחת אליפות השנה. אני חושב שלבחור בשופט בתור האשם זה לבחור בשעיר לעזאזל.

אני לא הייתי מאשים את זידאן אלא את הבוס שלו.

המחשבה שלך שעושים לכם משהו בכוונה זה מגוחך למי שמבין את ההקשר הפוליטי של ריאל מדריד במדריד וספרד. מצטער, אין קנוניה נגד ריאל מדריד בספרד. יש אולי שופטים רעים . שפעם טועים לכיון שלכם ופעם הם לכיון שלנו.

אני חושב שאני שומר על אחידות בנושא הזה.

אבל בפעם השלישית, אתה חושב ששודדים אותכם? זכותך. רק אל תספר לי ש"ריאל מדריד לא בוכים על שיפוט וריאל מדריד היא קבוצה אצילית וברצלונה היא רגשי נחיתות עם אוהדים בכינים" ובעיקר אחרי קלאסיקו מאכזב שלנו אל תכנסו ותקראו לדמיטרי בכיין ולטל טרול וכל ההתנשאות שלכם מולנו. זה הבעיה שלי. לא אם שדדו אותכם כן או לא. אין לי גם מושג כי לא ראיתי את המשחק עד עכשיו.
(תשים לב שאני לא נכנסתי לפורום שלכם אתמול והתחלתי להטיף לכם מוסר מעניין למה)

(אולי שנה הבאה טבאס ואופ"א יתנקמו בריאל וברצלונה על הסופר ליג אבל אז אנחנו נהיה בסירה אחת)

בתמונה מאמן של קבוצה שבחיים לא מתלוננת על שיפוט

חייב להיות אשם אחד בלבד? לא יכול להיות שגם ברטומאו, גם פיקה וגם וולורדה גרועים?

מאשים מאשים…

נכון, והשנה הם לרעתינו אז סלח לי שאני מציג זאת.

עשיתי את זה? או שזה כללי לגבי אוהדי ריאל?
אני אתווכח איתכם על החלטות שיפוט. אקרא לכם בכיינים אולי כשאחשוב אחרת. לא מתוך מקום של התנשאות של ״מה אתם מגיבים בכלל על השיפוט״ אלא כי אחשוב שהטענה שלכם שגויה.

בכל מקרה אפשר לעצור כאן

אנצלוטי מאמן ריאל.

עדיין יותר טוב מקומאן :slight_smile:

ארווין קומאן, אח של, יאמן את בית"ר ירושלים.

זהו. זה כל מה שרציתי להגיד.

פאק איך הם הגיעו אליו ? עשו אנד דנד דיניו?

הוא שיחק עם אלי אוחנה במכלן בשנות השמונים.

חבל שבניון כבר לא מנהל מקצועי שם, אולי היה מסדר לבית"ר איזה ג’רארד/למפארד.

זה מעניין

דמבלה עזב/ה את השיחה

https://twitter.com/LaSenyera/status/1403365614002053123

Gerard Piqué: “If tomorrow Koeman tells me I have to go… I’ll quit football. I’m not going to play for any team other than Barça.”
דרוש משתמש אחראי שיזכיר את זה לפיקה כשינסה לתפוס את החולצה של אמבאפה בפעם הבאה.

קשקשן כמו עוד הרבה שהיו פה. ההבדל בין פיקה לסמלים בני דורו הוא שכשהם באמת הבינו שהם לא מצליחים לתרום הם פשוט הודיעו שהם הולכים. פיקה אוחז בחולצה בכוח. היחיד שאני רואה אותו לוקח אחראיות על עצמו והמעמד שלו זה בוסקטס, מסי כבר ככל הנראה יצר לעצמו מסלול עזיבה בשנים הקרובות.

אני לא מסכים, אבל רק הימים יגידו.
כרגע פיקה שחקן הרכב לפי קומאן, ולא משנה מה אתה או אני חושבים על היכולת שלו. אני אבוא אליו בטענות כשהוא כבר לא יהיה בתוכניות אבל עדיין ימשוך משכורת, כמו אומטיטי. כרגע זה לא המצב.

זה משחק של ביצה ותרנגולת, אתה בטוח שלקומאן יש יותר מידי ברירה פה? אני לא …

אבל אם הוא היה פורש מרצון, השכר שלו היה מתפנה והיית יכול להביא בלם אחר בשכר הזה.

עדיין לא נקרא שהוא נאחז בחולצה?

לא, כי הוא לגמרי בתכניות לעונה הבאה. למה לו לפרוש?
והוא כבר הסכים פעמיים לשינוי שכר. הוא גם אמר, ואני מאמין לו, שבשלב הזה של הקריירה יותר חשוב לו להינות ולהיות חשוב, לא להיאחז במשכורת בכח. הוא נהנה, המאמן מאמין בו, אין לו שום סיבה לפרוש.

אלבה קפטן ספרד?

אולי השחקן האחרון שהייתי נותן לו תפקיד של קפטן.

מוזר שקוקה לא קפטן.
כנראה יש חוק שהקפטן חייב להיות מבארסה או מריאל. לתת קפטן לפדרי היה נראה עוד יותר מוזר.

אלבה ובוסקטס (שהוא הקפטן הראשי בעיקרון בסגל, אלבה הסגן) הם השרידים היחידים של הנבחרת מהזכייה ב-2012. אמנם הוא נעדר מהנבחרת לא פעם בעידן לואיס אנריקה אבל אפשר להגיד את זה כנראה על כל שחקן שהוא לא בוסקטס, ראמוס ודה חאה, שהוא עוד פחות captain material מאלבה.

הולכים פשוט לפי פז"ם, בדיוק כמו בבארסה ובריאל.

לא יודע איפה לשים את זה.
Barça will play a pre-season friendly game against Villarreal on 4th August, in Tel Aviv. [rac1]
מקווה שחמאס וקורונה לא יפריעו לראות את בארסה בלייב.

חמאס וקורונה? קורנה כבר לא תפריע, למעשה הסיבה שברצלונה באה לארץ זה בגלל ביבי, סליחה, בגלל שיצאנו מהקורונה ואפשר להביא קהל . בקיצור אפשר לעשות כסף, אני מהמר על BDS בתור סיבה לביטול.

מצד אחד זה חדשות משמחות אבל מצד שני אני בוחר לצפות בספורט בין היתר בשביל לברוח מהמציאות, ועכשיו יהיה את כל הפוליטיקה והקריאה לחרם. אי אפשר לברוח מזה.

מיוחד שרוב אתרי ברצלונה בטויטר שאני מכיר הם “שונאי ישראל”.

זה נחמד שאתם חושבים שנצליח להשיג כרטיסים. הכל ילך לקומבינות.

צודק אני עדיין זוכר את המסחרה שעשו לנו בביקור הקודם של ברצלונה. איזה פריאר הייתי.