אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

הילד בן 34 היום’ לאף אחד אין מה לאחל לו?

הכחשה - מנגנון הגנה ראשוני (“פרימיטיבי”) בה כל עוד האדם אינו מכיר בקיומה של מציאות כלשהי, הרי שזו אינה מתרחשת באמת.

מה כבר אפשר לאחל לאיש שיש לו הכל? אולי עוד אנטונלה. אולי פחות לנגלה.

ועכשיו ברצינות - אכתוב הודעת איחול מרגשת ביום ההולדת של מסי, כמו שארשום כזו לבוסקטס. יום הולדת למסי זה לא משהו שממש מרגש אותי יותר מידי, חוץ מהקטע המקצועי של “הוא מזדקן לנו ועוד שנייה פורש”.

אפשר לאחל לו איזה זכיה באיזה קופה אמריקה…

תרגיש חופשי לאחל. מבחינתי יהיה משמח אם יזכה, אבל לא ישנה לי אם לא.

חבל שאין סמיילי כועס על התגובה הזאת. הדבר היחיד שאין לנו שיש לו הכל זו זכייה עם ארגנטינה, ואני מקווה שזה מה שהוא מבקש כשהוא מכבה את הנרות על סטייק היום הולדת שלו.

סיפור מוזר שהיה לי איי שם כשהייתי בסוף הטיול הגדול בעודי הולך לבקר קרובי משפחה במיאמי. נכנס לקניון לחפש איזה מגן לפלאפון מאיזו עגלה בקניון בשכונת אוונטורה.

אני פונה למוכר (ישראלי כמובן) בשאלה “האם יש לך מגן לנייד של ברצלונה או מסי?”.
הבחור שומע, צוחק ומגיב: “קטע שאתה אומר את זה” ושולף מגן פלאפון עם חתימה של הפרעוש. “הוא היה פה לפני איזה 40 דקות, הגיע מוקף עם ים אנשים, נתתי לו מגן מתנה והוא הצטלם איתי וחתם לי על המגן הזה”.
“מה אתה מסתלבט?” אני עונה, “אל תחרטט אותי, הייתי גם בעגלות לא תמכור סיפור כזה”.
בלי להסס, הבחור שולף את הטלפון שלו עם. תמונה עם הפרעוש, ממש נראית מהיום".

אני מוכה הלם מגיב במבוכה: “אתה חושב שהוא עוד פה?” הוא מגיב:" אולי, למרות שאמרו לי שראו אותו יוצא מפה"
“וכמה למגן החתום” אני שואל במבוכה כפולה.
“אין סיכוי אחי” עונה המוכר עם חיוך יהיר.

גורר רגליים ומבין ששום מגן שאקנה ירגיש סתמי לעומת מה שפיספסתי רק בכמה דקות. רק כשחזרתי הבייתה הבנתי שכל זה קרה היום לפני כ 9 שנים בדיוק. יום בו מוכר רנדומלי הצליח בטיימינג המתאים לתת למסי מתנת יום הולדת, וכמובן יום בו הייתי הכי קרוב לפגוש את הטוב בעולם מקרוב.

אולי עוד תהיה לי הזדמנות.

Feliz dia de la Pulga

נשבע שזה בדיוק הדבר הראשון שעלה לי בראש אחרי הפוסט של מוש

(אולי עוד אנטונלה. אולי פחות לנגלה)*
[/quote]

מה מבחינתך שהיה פחות אנטונלה ויותר לנגלה :slight_smile:

אם הדיווח נכון, האחים קומאן יפגשו פה במשחק ידידות

סוף סוף ביתר תוכל לפגוש את בארסה אחרי שהקבוצה הפולנית מנעה מהם את זה ב2008/09. או כמו השיר אומר: “רציתם באר-סה? קיבלתם חמ-סה! אין אלופות גם השנה!”

Good times

תמיד חלמתי לשמוע את צירוף המילים “ליאו מסי” ו"מחבל".

חכה עם הפנטזיה עד אמצע השבוע יש למסי זמן לחדש חוזה. אם זה לא יקרה. מסי שחקן חופשי.

ותחכו עם ההתלהבות. החברה בבנימינה די דפקו אותנו…

PSG’s Mbappé is the player with the most attempted dribbles (35) during EURO 2020, just two more than Braithwaite. Interestingly, Braithwaite’s success rate is 80% while Mbappé’s rate is just 57%. Ronaldo, who has tried 20 dribbles, has a success rate of less than 50%. [wyscout]
איזה דריבליסט מדהים יש לנו ולא ידענו.
יאללה, מי רוצה, חצי מחיר ממבאפה ותקבלו גם את אומטיטי במתנה.

פעם היה תרד של שחקננו בנבחרות… לאן הוא נעלם?

האסימון סופית נפל לי ביורו הזה, ידעתי שיש לפדרי כישרון אבל רציתי לשמור על זהירות וסקפטיות. אחרי שלואיס אנריקה עשה לו “קומאן” ביורו הזה. כולל בחצי גמר. הוא הדבר האמיתי. רק סבלנות שנה שנתיים וכל העולם ידע את זה. ברתומאו מתהפך בתאו בכלא עכשיו, זה נס של חנוכה שהוא הצליח לא להרוס גם את זה…

ואל תתנו לאוהדים של קבוצה מסוימת לדכא אותכם שהם “נובחים” את משפט המוכר הוא אוברייטד. זה אותם אנשים שאמרו את זה על איניסטה צאבי מסי בוסקטס… חחח

ComplexWateryAustralianfurseal-max-1mb

סרגי רוברטו ישרוד מלחמה גרעינית ועדיין ישחק בברצלונה.

אם מחפשים שחקן שמאלי שיודע להגן , לא יעלה דמי העברה ואין לו שום שימוש אחר - שייקחו את גריזמן.

עכשיו כשמסי רשמית לא שחקן בארסה, מי השחקן העשיר ביותר בסגל?
בחיים לא תנחשו.
רמז - פיקה איש עסקים מוצלח, אבל זה לא הוא.

התשובה

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:
איך?

רשת נדל’'ן רחבה בניו יורק, חתיכת איש עסקים הבחור.