אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

מותר לעשות ספוילר?

מוזר שפיקה לא בראש הרשימה. שאקירה כנראה מתישה אותו.

תודו שהופתעתם.
בלי ספוילרים, בלינק ששמתי, אם לוחצים על התמונה, נפתח קישור לכתבה בטוויטר שמסבירה איך הוא עשה את הכסף ומה יש בבעלותו.
זה די מדהים עבור בנאדם שלא יושב במשרד 24\7.

לא יודע כמה להאמין לו כי הוא קשקשן לא קטן אבל במקרה שחוגג אומר אמת אז כל הכבוד לו. לכמה אנשים בממשלה שלנו יש הרבה מה ללמוד ממנו.

בפעם הבאה תביא איזה קישור להקשר שיבינו אותך יותר טוב:

אם לא שינו דרישות פתאום
https://mobile.twitter.com/zionnenko/status/1415612640286625793

חוגג הוא איש מטומטם. בן אדם שכולו כותרת, בלי תכלס. מי שעוקב אחרי הליגה הישראלית יודע שחוגג הוא אחד הבעלים הגרועים בליגה, וזה למרות שהוא זורק לפח מיליונים.

למי שלא מכיר - קחו דוגמה מושלמת למי האיש: לפני שתי עונות בית"ר סיימה במקום השלישי בליגה. עונה שעברה, הוא פיטר את רוני לוי אחרי משחק אחד, מה שגרם למנהל המקצועי (יוסי בניון) להתפטר גם כן. את רוני לוי הוא החליף בצמד מאמנים שגם הם פוטרו לקראת סוף העונה. בית"ר סיימה את העונה בפלייאוף התחתון.

שלא יהיה לכם ספק שהוא חיפש להיות “האיש שדחה את ברצלונה בגלל ירושלים”. אין פה איזושהי אידיאולוגיה, כי בפועל הוא רק עשה נזק למדינת ישראל. לחובבי הBDS למיניהם לא אכפת אם המשחק היה מתקיים בירושלים או בתל אביב, מבחינתם אין לנו זכות להתקיים.

מספיק לראות את החגיגות של בלד ושאר תומכי הטרור.

בוא נספר לך מה אני חושב, כנראה לא השתלם לו כלכלית ותדמיתית להביא את בארסה בלי מסי+ שאר השחקנים ששיחקו ביורו ובקופה, אז הוא תירץ את זה בסיפור עם ירושלים כדי לצאת גיבור.

אני גם חושב שהוא ידע שבארסה לא תגיע בסוף לארץ והוא הקדים תרופה למכה וכצפוי תקשורת הפח בארץ תקבל את זה…

זה שחוגג קשקשן בלתי נלאה זה דבר ידוע, הוא גם די הודה בזה שזו לא הסיבה היחידה,אבל עדיין לפחות לי אחרי כל המעללים של חברינו בממשלה (איבתיסאם בועדת חוץ וביטחון אשכרה) היה נעים לי לשמוע את זה במיוחד נוכח זה שכל מה שיהיה כתוב באתרי העולם זה הכותרת הזו.
לצערי זה הנחמת עניים שלי, גם זה משהו.

לשמוע את פלורטינו אומר את זה על יודאס. סליחה פיגו מכניס בי שימחה ללב. חזיר נשאר חזיר.

"until those sons of btches got tired of playing. Figo was fcking up the dressing room, that son of a "b*tch. Him and Raul were the worst

https://twitter.com/theMadridZone/status/1415917362042318851

קלאסיקו הוותיקים, עכשיו -
0_IMG-20210720-WA0031

תגידו, מי זה השוער פח הזה?

פדרי שיחק היום את משחקו ה 70 העונה.
מטורף.
בראיון הוא אמר שהוא בכלל לא עייף ולא מבקש לצאת לחופשה הקיץ.

באתר הרשמי של בארסה באנגלית, יש כפתור become a culer בצד ימין למעלה, וההרשמה חינם.
כתוב שזה נותן גישה לבארסה TV.
לא ניסיתי ולא יודע אם זה נותן גישה לשידורים ישירים של משחקי קדם עונה, אבל מה אכפת לי להירשם.

image

תמונה שווה אלף מילים.

הקהל חוזר למגרשים החל מהמחזור הראשון.

30,000 צופים יורשו להיכנס לקאמפ נואו, כבר במשחק מול סוסיאדד.

אני יודע מי הקבוצה שהכי מפחיד אותי לקבל באלופות.
במילים אחרות - אני יודע נגד איזו קבוצה נוגרל.

נבאס היה שוער שני? בחיי אני מרחם עליו, לדעתי השוער הכי אנדרייטד בכדורגל העולמי.

נ.ב מסי צריך לשמור על אשתו , איקרדי עדיין שחקן פסז :stuck_out_tongue_winking_eye:

בוא נראה את פוצ׳טינו מצליח לייצב את כל האגו הזה ולבנות קבוצה שלא תהפוך מגלקטיקוס לעגלקטיקוס.

פרס לא ממש הצליח כשהוא ניסה לעשות פרוייקט כזה…

הרבה שחקנים בהרכב הזה נמצאים בשלהי הקריירה שלהם. מזכיר לי את בארסה של לפני שנתיים. עמוסה בכשרונות מדהימים, אבל הגיל הממוצע של השחקנים היה בעוכריהם. רומא וליברפול נתנו לנו בראש בין היתר בגלל פיזיות עדיפה בהרבה על חבורת הזקנים הכישרוניים שלנו.

אבל אולי אני מקשקש… מה הגיל הממוצע של ההרכב הזה?