אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

מישהו שמכיר את בארסה טיימס זה מנוהל ע"י ישראלים?

חייב להבין אין לך טויטר אבל יש לך פייסבוק? מהכל דווקא פייסבוק?

ומדבר. מלא מלא מדבר.

זה דווקא מאוד הגיוני. פייסבוק היה הראשון אם נתעלם ממיי ספייס.
אגב לי יש טוויטר ומעולם לא נכנסתי אליו חוץ מכדי לבדוק הרכבים של קבוצות בלה ליגה בשביל הפנטזי.

מוקדש ל @dmitrys

https://twitter.com/barcacentre/status/1598437385003573250/photo/1

שמעו שאתה דואג

בארסהסנטר חזרה.

בקרוב באמזון

“הקישור האחרון”?

@Ganjo נראה לי שהבנתי למה גאבי באנקר - למרות שהוא לא מרוקאי, יש מצב שהוא הולך להיות החתן של המלך -

מתי חוזרים לדבר האמיתי וזה כדורגל קבוצות?

הסדרה “עידן חדש” של ברצלונה מפרטת כמה קטעים די נדירים בתקופה תחת צ’אבי הרננדס (זמינה באמזון ב-28 בדצמבר לפי מיטב הבנתי), בדגש על הקלאסיקוס. לפני הניצחון המרשים של ברצלונה נגד ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו המאמן אומר לחניכים שלו: “האמת שאני רגוע מאוד, הייתי בטוח שאני אהיה הרבה יותר מתוח. תשאלו למה?”, הוא אומר להם וג’ורדי אלבה מתפרץ: “כי אנחנו הולכים לנצח”. הוא טוען: “אם נשחק בסבלנות ונפגין אישיות וניתן הכל על המגרש - אנחנו טובים מהם וננצח. נגרום להם להתייאש והקהל שלהם יתחיל לשרוק בוז. אנחנו כקבוצה טובה יותר ממדריד. אם לא נהיה ביחד ונתקוף לא בחוכמה אז נפסיד”.

לפני הקלאסיקו הראשון שלו, במסגרת הסופרקופה, כשריאל ניצחה 2:3 בהארכה משער של פדה ואלוורדה, המאמן הקרין לקבוצה שלו ריאיון של טוני קרוס שאמר שהוא לא רואה משחקים של ברצלונה, שזה ‘נס’ שהיא מנצחת" ואמר להם 'אהבה עצמית יכולה לעשות לי את זה, חבר’ה, עלינו להגיע למשחק הזה ולנצח ולזכות בתואר". ריאל ניצחה כמובן אבל בארסה אכן החלה תהליך טוב תחת המאמן והוא טען לאחר המשחק: “ההרגשה שלי היא שהפסדנו ולא שריאל ניצחה אותנו. הגאווה שאיבדנו בשנים האחרונות בקלאסיקו חזרה”. (מקור)

טוני קרוס שחקן כדורגל נפלא חרא של בנאדם. משחקן שקיבל בראש מברצלונה לא מעט הייתי מצפה ליותר צניעות. שלא לדבר שהוא חטף 4-0 מאחת הקבוצות הכי בינוניות של ברצלונה בכל הזמנים.

אני שונא גרמנים חוץ מאלו שמשחקים בברצלונה :heart_eyes:

נ.ב תודה יפאן

בנאדם נוראי. אני לא מבין איך אפשר שלא לראות משחקים של ברצלונה, ועוד לומר שניצחונות שלה הן ניסים?!
אוי ואבוי. לגרדום.
אגב, קרוס פרש מהנבחרת ולא שיחק במונדיאל.

מה זה קשור? אסור לי לשמוח שהם עפו? עונש קולקטיבי תקרא לזה.

לא סובל את טוני קרוס וזה לא רק בגלל זה.

טוב נו… יש גם כאלה בעולם :confused:

בקשר לגרמנים-
לא שואלים אישה לגיל שלה, גבר למשכרות שלו, אוהד הפועל מה המצב שלהם בליגה וגרמני מה סבא עשה ב42.

(אה וארגנטיאני למה אוכלים אצלם שטרודל בראשון בבוקר).

חולק עלייך קצת לגבי טוני קרוס, בוא נגיד שהוא אוהב מאוד לשחק כדורגל ובכל זאת מתלבט אם לפרוש כבר בתום העונה הזו כשהוא עוד צעיר ויכול להיות עדיין שחקן הרכב בריאל מדריד, והוא פחות אוהב לראות כדורגל. זה מתפרש אצלך כחוסר כבוד לברצלונה וזה אחלה אבל אני משוכנע שהוא גם לא צופה במנצ’סטר סיטי או ליברפול בשעות הפנאי שלו וגם לא צפה בבונדסליגה באקסית באיירן מינכן פרק זמן קצר אחרי שעזב. “איש משפחה” שבקושי מגיע למפגשים של השחקנים במסעדות וכן הלאה. זה נאמר כשברצלונה ב-21/22 חיפשה את עצמה והייתה עדר ללא רועה.

אני דווקא זוכר הרבה יותר התבטאויות של חוסר כבוד מהצד השני כלפי ריאל מדריד עצמה (בוא נגיד לא על הקלאסיקוס שם ברור מי ‘מנצחת’ אלא יותר על ריאל וליגת האלופות וכן הלאה). אם צ’אבי אגב הוציא קצת משהו מהקונטקסט ו’חימם’ כדי שהשחקנים יהיו בטירוף אז מעולה.

לא באמת הולך לעשות מזה עניין. בקלאסיקו הבא גאבי יעשה לו מסי…

:slight_smile:

image

קצת הגיגים מפי אנדרס אינייסטה:

-“אני משוכנע שנראה את ברצלונה שוב זוכה בתארים עם צ’אבי. קשה לראות אותי ואת צ’אבי יחד בצוות האימון של ברצלונה. אנשים מדמיינים את זה כי שיחקנו יחד ונהנינו מאוד וגם אלה שצפו בנו. זה יכול להיות נחמד אבל מאוד מסובך. הוא מאמן כבר עכשיו, אני עדיין כדורגלן פעיל ואין לי תעודה. צר לי, זה מצב שקשה שיתרחש. אבל הכי חשוב שהוא יעשה את העבודה שלו וברצלונה תחזור למקומה. ההתקדמות חיובית”.
-“לא הייתי צריך את הזכייה שלו במונדיאל כדי לראות בליאו מסי כשחקן הטוב ביותר איי פעם. עם מונדיאל או בלי מונדיאל, זה ככה”.
-על הפרידה הקרובה של סרחיו בוסקטס: “לא הופתעתי מההחלטה של ​​בוסקטס כי יש לי יחסים טובים מאוד איתו ודיברנו על הרבה דברים”…
-“אם הוא ימשיך כך, פדרי יהווה בקרוב אמת מידה עבור אחרים. כבר דיברנו כמה פעמים ורציתי להגיד לו שאני מבטיח לעזור לו בכל דבר שהוא צריך. הוא ילד עם כישרון אכזרי”.

-הוא נשאל על המונדיאל של ספרד ואמר: “כן, כשאתה רואה כמה זה קשה להתקדם שלב אחר שלב, זה נותן ערך גדול יותר לזכייה שלנו בדרום אפריקה ב-2010”.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1607682390608035840

ללא מילים

טוב, אני יודע מה לשים בטופס ווינר.

טוב לפחות הם לא שיבצו את זה ששפט אותנו מול אססונה. אי אפשר להגיד שהם לא יודעים לגוון.

אדום ללבנדובסקי?