אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1585643661034782721

שמועדון מתחיל להוציא הודעות כאלו אז שעון החול מתחיל לאזול.

זו הודעה של המועדון?

לא אבל זה כל ההדלפות לעיתונאים המקורבים של המועדון.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1321163298541391874

דרך אגב שנתיים להתפטרות של ברתומאו .

ריאיון מרתק ואינייסטה באמת עונה בשיא הפתיחות. אישיות!

בארסה מאניה אומרים חרטא בפיתה. אני אומר שכבר כמה ימים אני שומע כל מיני דיווחים שונים ממקורות שונים על חוסר שביעות רצון של פאטי ועל הרגשה שצ’אבי לא נותן לו צ’אנס אמיתי.

אין עשן בלי אש, אבל צ’אבי עקשן ואני לא יודע אם משהו ישתנה לפני המונדיאל.

פאטי מקבל מספיק הזדמנויות ולא לוקח אותן.
אם הוא היה שחקן רכש כמו פראן, כל הפורום כבר היה גועש וקורא לו הרכש הגרוע בהיסטוריה.
הוא חזר מפציעה לפני חודשיים וחצי, שותף בכל המשחקים, פתח ב 3, ויש לו 512 דקות העונה לפי טראנספרמארקט, יותר מפראן. אני זוכר רק משחק אחד טוב שלו כמחליף וביתר הוא היה גרוע.
היכולת הרעה שלו זה כבר לא “הוא רק חזר מפציעה, מה אתה רוצה ממנו”. זאת פשוט יכולת רעה.
המתחרים שלו על העמדה הם ראפיניה ופראן בסה"כ, ואם הוא יחזור לחצי ממה שהוא היה לפני כל הפציעות, העמדה תהיה שלו.

טוב , אטו גדול והכל וידה ידה ידה. אבל אני מאוד מקווה שהוא מקשקש את זה, כי יש לו איזה מטען אישי נגד הנרי. אבל אם הוא באמת חושב שאנלקה יותר טוב מהנרי אז הוא העיפרון הכי לא מחודד שאי פעם שיחק אצלנו. ושיחקו אצלנו סונג ומתייה… אז זה באמת יהיה שיא.

“תיירי הנרי היה שחקן לא רע, אבל הכרתי חלוצים טובים ממנו”, אמר אטו על הנרי, שנחשב לאחד החלוצים הגדולים בשנות ה-2000. “לדעתי, הוא אפילו לא היה החלוץ הצרפתי הכי טוב. ניקולא אנלקה היה טוב ממנו, ובכל מקרה, הוא לא היה קרוב לרמה שלי”.

באמת מעדיף לחשוב שהוא אומר את זה כי הוא התסכסך איתו מאשר שהוא באמת חושב את זה

היה מושלם כשחקן רכש בקיץ 2004 שמגיע על תקן האנדדוג והרצון האינסופי להוכיח לריאל מדריד ו’לתקוע אותה’, לשיר נגדה גם בחגיגות האליפות. חלק חושבים שהפציעה ב-2006/07 שינתה אותו קצת, איבד מהזריזות הפסיכית שהייתה לו, למרות שבעונת הטרבל הוא היה גדול. מה שכן, אם זיכרוני אינו מטעה אותי - מקצוען בכל רמ"ח איבריו אבל טיפוס קצת בעייתי בחדר ההלבשה. כשליאו מסי עזב או במרוצת השנים בריאיונות אטו תמיד החמיא לו מכף רגל ועד ראש אבל כששיחקו יחד - לא יודע, אטו נראה לי קינא בו.

פחות שייך לכאן אבל תיירי הנרי החלוץ הגדול בדורו פרט לרונאלדו-פנומנו לדעתי ואלה שיעדיפו להגיד שהם ‘תיקו’ או חושבים על יתרון לצרפתי - אני לא חושב שהם חייזרים למשל.

אטו תמיד היה אגומניאק , עם פה גדול, ובנוסף סיים רע אצלינו.
הוא וסטויצ’קוב הם לא כוכבי העבר שאני מייחס חשיבות כלשהי למה שהם אומרים.

עזבו את תוכן הכתבה, למישהו שם נשבר ה-א’ במקלדת והוא החליט לפרסם את הכתבה בכל מקרה. התוצאה? תנסו לקרוא, בהצלחה…

סוף סוף ראפינייה מתחיל להביא לבארסה את מה שהוא עושה בנבחרת!

פויול, צ’אבי, אינייסטה וגאבי בקטאר.

הוא יותר דומה למלך

נראה לי שניקו בגיל 14 כבר עבר את הצ’אבינייסטה בגובה.

בטח שמתם לב ש
image

לא מצאתי ברשת את הסיבה למחיקה. אולי אלון מאסק אוהד ריאל.

מה??? אז עכשיו אני אשכרה אצטרך לעבור חשבון חשבון בשביל שמועות/ידיעות/חדשות/הנפצות?

אני דורש תשלום.

לפחות זה עוד פעיל, בינתיים -

יש מספיק אחרים, גם בארסה טיימס.
אני אוהב את זה : https://twitter.com/BarcaUniversal

כמה זקן אני מאחד ועד שאין לי טוויטר??

טוויטר זה ביצה טובענית בדיוק כמו פייסבוק. אף אחד לא יחצוב את תשומת הלב שלי.

אין לי כלום חוץ מפייסבוק