אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

אני יודע. זה מזעזע. זה היה מזעזע אז, זה מזעזע גם היום.

בימי הגלאקטיקוס המאוד לא עליזים שאל אותי חבר למה אני כל כך מרוכז בשנאה לפיגו.

אמרתי לו ברגע של כנות שאם ברצלונה תהיה מספיק גדולה אני אוכל לעבור הלאה מאותו שיברון לב ולהפסיק להגדיר את עצמי בצורה לעומתית. למרבה השמחה זה קרה.

אני רוצה להאמין שיש כאן אמירה שמישהו חכם חשב עליה. הרי גם בשנות ה90 הפונט היה לבן ולא צהוב בגוונים חרדליים, זה אולי נסיון לאמר שאנחנו לא מגדירים את עצמנו בתור אנטימדרידיסטה.

במבחן הבטן אני עם שביט.

אמירה קצת מוזרה ולאו דווקא קשורה לעד כמה בארסה גדולה כן או לא. המעמד פרטני של הקבוצה לא מוריד בגודל היריבות שלה, אלא להפך הוא רק גדל. המקור הוא כבר לא על רקע פוליטי או מלחמת מעמדות כלשהי, אלא יותר על מלחמת יוקרה של “מי הטובה ביותר”. אנחנו עדיין אנטי מדרידיסטות, אבל כנראה שבקונטקסט קצת שונה.

תודה רבה לקנסלו שהכשיל, לאנטוני טיילור ששרק ומרסיאל שכבש.
6-2 זו תוצאה היסטורית עם אסוציאציה אחת…

(טוב נו, גם גבר הגביע בין מכבי ת״א להפועל באר שבע)

תודה רבה? אני דווקא מאוד התאכזבתי שנהרסה המחווה של פפ לטניס.

ראיתי אתמול את 20 הדקות האחרונות של ריאל-אוסאסונה. זה הלך ככה:

• פותח טלוויזיה
  • בנזמה נופל ברחבה
  • :man_facepalming:t2:
  • השופט לא שורק
  • :grin:
  • מראים שידור חוזר
  • נזכר שיש var
  • השופט הולך לvar
  • הוא מתלבט
  • נותן פנדל
  • אדום לאוסאסונה
  • בנזמה בועט למשקוף
  • עוברות חמש דקות
  • בנזמה מבקיע
  • מראים שידור חוזר
  • יש אופסייד
  • הvar מתלבטים
  • פסקו אופסייד
  • ריאל לוחצת
  • אוסאסונה עם מצב טוב
  • נרדמתי
  • :sweat_smile:

היום הלכתי לעשות קעקוע שרציתי לזכר דוד שלי שנפטר, היינו משחקים המון שש בש ביחד, פעם בשבוע זה היה הדייט שלנו, אז החלטתי לעשות קוביות שש בש עדין כזה לא משהו גס ובולט. שאני עם המקעקעת היא שואלת אותי איזה מספרים אתה רוצה שיהיו בולטים, לא חשבתי פעמיים…

יש משהו שפויול רוצה לשתף?

איקר:

אני מקוה שתכבדו אותי אני הומוסקואל. (זה הכינוי הפוליטי קורקט נכון?)

פויול:

זה הזמן לספר את הסיפור שלנו…

מוריניו בתגובה : ידעתי!

נ.ב מחק את הציוץ. כנראה תרגיל ביחסי ציבור.

גם לא מצדיק את הפרידה משרה קרבונרו, זה כמו להיפרד מאנטונלה…לא עושים דברים כאלה.

מסתבר שעוד יומיים 11.10 זה יום היציאה מהארון הבינלאומי

עדיין לא מסביר אם היציאה אמיתית או חלק מקמפיין אבל מעריך שקשור לזה

בואנה י’חוצפן! זו הבדיחה שלי! ויש לי הוכחות!

lord-of-the-rings-lotr

אז שייצא עוד יומיים, התבלבל בתאריך?

יש גם השערה שזה קשור למונדיאל בקטאר…

כל החיים שרנו גוטי גוטי גוטי מאריקון, עכשיו נצטרך לשנות הכל?!

איקר אומר שהחשבון נפרץ. בינתיים איבד יותר מ2.5 מיליון עוקבים בעקבות ה"הודעה".

“החשבון נפרץ. למזלי הכל בסדר עכשיו.
מבקש סליחה מכל העוקבים שלי, וכמובן, מקהילת הלהט"בים”.

זו הדרך בה בחר איקר קסיאס להתחמק ממה שנראה כבדיחה גרועה מאד שמטרתה הייתה לעקוץ את התקשורת הספרדית שמדווחת על מעללי שוער העבר עם נשים שונות.

גרסה לא מוצלחת של “It Wasn’t Me”.

בקיצור הכל זה בדיחה גרועה ומטומטמת

די מטורף למען האמת.

מתקשר יותר לת’רד האידיאולוגיה, אבל אני לא יודע מה אני מעדיף לחשוב לגבי העולם שאנחנו חיים בו:
האם 2.5 מיליון איש הפסיקו לעקוב אחריו בגלל הומופוביה, או שבדיחה אחת לא מוצלחת שברה אותם.

https://twitter.com/brfootball/status/1579423848789049346

השחקן הכי טוב שלנו השנה.

זה פייק ניוז :slight_smile: אם כבר, הוא קיבל 90K עוקבים ביום הזה.
https://socialblade.com/twitter/user/ikercasillas

בפודקאסט ‘The Wild Project’ אנדרס אינייסטה מדבר שוב על הדיכאון שחווה בזמנו: “אם זה בא ממישהו מפורסם, שבתיאוריה יש לו את כל הכסף שבעולם, הבתים הכי טובים, המכוניות הכי טובות… אתה אומר לעצמך: ‘אמיתי, זה יכול לקרות לכל אחד’. זה לא קשור לדברים חומריים. הכוונה היחידה הייתה, כדי להסביר את זה, לשדר… באופן טבעי מאוד , כי אני חושב שכולם עוברים את כל השלבים האלה ואנחנו אף פעם לא מתאוששים. לא הייתה לי את השמחה או האנרגיה שהייתה צריכה להיות לי בחיים שלי. אתה מתחיל להרגיש רע, עושים בדיקות ואתה בסדר, אבל אתה אומר, חושב, מרגיש שמשהו לא עובד. אתה נכנס לגוף ולנפש שלך. אתה רואה הכל שחור עד שרציתי שהלילה יבוא כדי לקחת את הגלולה שלי ולנוח. זה היה רגע ההנאה הכי גדול”

“הייתי בבית, עם חברה שלי, שהיא היום אשתי, והיינו על הספה, אבל זה היה כאילו הכרית הייתה שם. או שהייתי עם ההורים שלי וזה היה אותו דבר. זה לא היה להיות שם באמת. זה לא שאתה מרגיש עצוב עצוב בגלל הכדורגל או בגלל שהחברה עזבה אותך או שהתווכחת עם חבר, זה משהו אחר. עד שאתה לא חווה את זה אתה לא יכול להבין”, הוא ממשיך.
הספרדי סיפר שהוא התחיל להרגיש רע, עצב גדול, לאחר מותו של חברו דניאל חארקה ז"ל, קפטן אספניול (לו הקדיש גם את השער ההיסטורי בגמר מונדיאל 2010) - “אני ממשיך ללכת לטיפול כי אני צריך לתקן את עצמי. אני אוהב לשמוע אנשי מקצוע מדברים על מחלות נפש ודיכאון. עם הזמן, החיים מלמדים אותך שדיכאון ומחלות נפש יכולים להשפיע על כל אחד”.

קצת אוף-טופיק: האם מישהו כאן היה פעם באירוע ‘בארסה על בירה’ במקומות השונים שלו? (הבנתי שהאחרון התקיים בחיפה). עורך שעבד איתי בספורט1, יוהד פדידה, זכה לכבוד לקבל כדור חתום של רונאלדיניו (אחרי שניצח בהגרלה). אני פחות או יותר יודע מה יש שם ועדיין מסקרן אותי לגבי המאחורי הקלעים. מודה שהיה לי מעין חלום לעשות הרצאה כזו על ריאל מדריד עם נקודה למכירת הספר שלי (חלום שני פרט לספר) וזה מרגש מצד אחד וכאב ראש לוגיסטי מצד שני (לא חושב שמותר לי להקרין גולים וכאלה באירוע כזה, צריך זכויות, לא?).

לא שאני מתכוון להגיע לשם אבל זה הפוסט היחיד של בארסה מאניה שאני עושה לייק באופן קבוע ומפרגן :slight_smile:

אין לך קשר עם שי פל?
כי הוא המרצה ומין הסתם מעורה מאחורי הקלעים.