אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

אל תבנה על פיגו 2 הוא שלנו :slight_smile:

עדיין בהלם שברתומאו רכש אותו.

הם לעגו לנו לפני כמה שבועות והיום העונש שלהם הגיע . תודה ליברפול ותודה @titi_camara

https://twitter.com/agarnacho7/status/1628894108428259331

הרגו אותי עם גאבי ובוסקטס. משעשע גם באלדה, ואיך הם רואים את RFA.

image
הכל בשבילך צ’ולו, רק שתשאר באתלטיקו.

ריגשתם.

אצלכם זה סתם 1-0 אצלם זה “יותר מה 1-0” זה ההבדל היחיד, חוץ מזה הם אתלטיקו ברצלונה.

שיחקנו כדורגל יפה קיבלנו “אתם לא תקבעו מה יפה!!! אתם לא ממציאי הכדורגל!!!”

משחקים כדורגל מכוער “אתם צבועים, איכסה”.

אי אפשר לרצות הייטרים :dancer:

זה יפה שברצלונה הצליחו להשיג את ריצ’ראד שוויקהארט מ"סמוך על סול".

הורדה (1)

זה לא רמי ויץ? רק חסר שלא יקבלו את הטיעונים שלו כי החליט לעוות את השמות של הנאשמים.

Real Madrid players have sent messages to Barça heavyweights asking them to speak to Gavi about his behaviour.

לא יודע, כשאני הייתי ילד ברוסיה והלכתי מכות, תמיד הזמינו את ההורים לביה’'ס.
חינוך רוסי. כנראה בספרד זה אחרת.

מצד שני,
At the training session with fans of the Spanish NT today, Gavi was the spotlight. The fans supported all the players, but especially Gavi. Many teenage girls were shouting Gavi’s name with a lot of energy.

גם אני הייתי נותן מכות לסבאיוס אם זה היה גורם לבחורות לקרוא בשמי . שיקראו לאמא כל יום מצידי.

כל המגנים שמרביצים לויניסיוס לא זוכים לתשומת לב מיוחדת של בחורות. עכשיו כולם ירביצו לסבאיוס.

אני לא מסוגל לכעוס על גאבי בטח לא אחרי שסבאיוס בועט כמו פחדן בלבה מאחור וגאבי דופק בו “חינוך מחדש”.

בכללי, אחד הזיכורונת שלי מהקלאיסוקאים המכוערים בתקופת מוריניו זה פפה גוער באיניסטה שהוא שוכב על הדשא ושחקני ברצלונה כמו יפי נפש מסתכלים מאחור. אם גאבי היה שם הוא היה דופק לפפה כמו שצריך איזה מרפק.

צריך גם לדעת להחזיר.

מצד שני, סבאיוס אמר היום כמו גבר שמה שקורה במגרש נשאר במגרש.

אתה יודע מה היה קורה לגאבי החמוד אם היה דופק מרפק לפפה? לא היו מזהים את הדיאנאיי שלו.

גאבי אולי יתפתח להיות שחקן שחקן, אבל בנתיים הוא סתם אגרסיבי, רב עם כל מה שזז ורץ כמו ארנב אנרג’ייזר. לא משהו.
הוא חושב שהוא דייגו קוסטה האהוב והאצילי. לפחות קוסטה היה מפלצת מפחידה. גאבי הגמד עוד יתעסק עם הבן אדם הלא נכון ואז זה לא יהיה נעים.

ליאור פרץ למשתמש של רביע :joy:

קודם ליאור מקבל 4 לייקים בת’רד הפוליטיקה, ועכשיו לליאור יש שם של זמר מזרחי שמעלים מס?
מה הצעד הבא, ליאור מתפקד לליכוד?

אני כל כך עייף שאין לי כח אפילו לבדוק את זה. :slight_smile:

שימו לב שכשגאבי נופל שופטים לא שורקים. כששחקן ליד גאבי נופל גאבי מקבל צהוב.

גאבי מזכיר לי את הילד הקטן שמנסה להצטרף לחבורה של האח הגדול והמגניב שלו. אז כן בינתיים אנחנו גוררים אותו איתנו לכל מקום והוא משיב בחנופה אבל הוא לא באמת שייך. מעדיף את סרג’י רוברטו עליו בכל יום.

אין שום דבר מתחנף אצל גאבי. גאבי הוא האח הקטן שכל החברים של האח הגדול רוצים שיבוא איתם לכל מקום והם אוהבים אותו יותר מאת אחיו בת’אכלס, כי הוא פשוט ילד גבר.

האח הגדול זה ריקי פוץ’.

כשרושמים בגוגל Barcelona captain, זה מה שמקבלים:

image

כמה טוב טר שטאגן השנה ?
יש סטטיסטיקה של אחוז ההצלות , שזה לדעתי מייצג את עבודת השוערות בצורה הכי טובה.
טר שטאגן השנה עם 86%.
לשם השוואה, קורטואה בעונה מעולה אשתקד עם 76%, וגם השנה.
טר שטאגן עצמו בשנה שעברה עם 69% בלבד.

מי שרוצה להפריך את הסטטיסטיקה הזאת יכול לטעון שבגלל שההגנה השתפרה, היריבות לוקחות בעיטות קשות יותר והסטטיסטיקה של השוער משתפרת. אני לא מאמין בזה, אני מאמין שהיריבות לוקחות פחות בעיטות בסך הכל, ובאחוזים אנחנו לא אמורים לראות הבדל.
אז מבחינתי זאת סטטיסטיקה חשובה מאוד לשוער.

הלכתי אחורה עד עונת 16/17 , השיא היה של אובלק עם 83%.