אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

ומה אחוז ההצלות שלו במפעלים האירופיים העונה?

59% .
ספג 14 שערים והציל 20 פעמים , ב 7 משחקים.
לא חושב שזה מדגם מספיק גדול.

תצחקו כמה שתרצו על קיקה ובטח תהיו גם צודקים בזה. אבל השנה הוא פעמיים ניצח את מדריד. אחלה אקס :slight_smile:

https://twitter.com/i/status/1644818540862513153

כמה שהוא לא יתגרה בנו,תמיד תישאר לו פינה חמה אצלנו בלב.

image
אני יודע למה.
השחקנים חירבנו במכנסיים כמה פעמים ובכך דישנו את הדשא בצורה טבעית. במיוחד בליגת האלופות ומול ריאל בגביע.

שערורייה. ריאל מדריד בבירור היתה צריכה לזכות בשל תרומתה הכבירה לתחום מיחזור המאמנים ושימוש חוזר בשחקנים.

מאז שליאור התחיל עם המילה שמתחילה בק וכלבים ביחד כל פעם יש איזה וריאציה חדשה של המילה הזאת בפורום פה …

יום הולדת שמח טרזן

https://twitter.com/LaLigaEN/status/1646407876360146944

געגועים. מעבר לזה שהוא היה כמובן שחקן מעולה, לא היה במועדון קפטן ומנהיג כזה מאז. הכי קרוב זה היה צ’אבי. בלי פויול שיישר אותו פיקה בחיים לא היה הופך לשחקן שהיה.

אני יודע שיש כל מיני ענייני ותק ופוליטיקה של מי כבר היה ברשימת הקפטנים, אבל אני הייתי מקפיץ את אראוחו לקפטן ראשון בעונה הבאה. מאז פויול לא היה כמוהו.

צריך לעבור עוד הרבה מים בירדן בשביל שאראוחו ופויול יוזכרו באותה הנשימה, המון מים. אומטיטי לימד אותי לקח מאוד כואב. התחיל בדיוק כמו ארוחאו. כולנו יודעים איפה הוא עכשיו.

ללא קשר לזה שארוחאו מדהים.

אני אפילו לא מדבר עליו כשחקן, אלא כמנהיג. אומטיטי היה בלם נפלא, אבל אף פעם לא ראיתי בו כמנהיג

מה היה ההפסד הכי גדול של הפפ-טים?

כשפפ עבר למינכן?

אינטר.

חד משמעית.

אראוחו צריך להיות קפטן אחרי 3 הקפטנים הותיקים ואחרי טר שטאגן.
מהדור הצעיר הוא הכי מתאים.

התכוונתי מבחינת תוצאה

לדעתי צ’לסי 2012 כהדחה הייתה מכה כואבת יותר

בוסי אף פעם לא היה מנהיג. שחקן ענק, לא מנהיג.
כנ"ל אלבה ורוברטו (חוץ מהקטע של השחקן ענק)

על מאטס אפשר להתווכח.
אני יודע שזה שיקולי כבוד ולא נהוג להקפיץ מישהו מעל הקיימים, ועדיין.

ברשימה השחורה שלי, אחרי ברתומאו ורוסיי, ולפני פיגו, נמצא מוריניו והכדורגל המלוכלך והדוחה שלו. מנע בצורה נכלולית 2 תארי צ’מפיונז מברצלונה. (שלא לדבר על התנהלות הדוחה שלו במדריד)

לא שוכח ולא סולח.