אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

בכל המסגרות: 4-1 לגוודלחרה במשחק ידידות ו3-0 בגביע קטלוניה, שניהם בעונה האחרונה של פפ.

במשחקים רשמיים חטפנו פעם אחת רביעייה, בהפסד 4-3 לאתלטיקו בעונה הראשונה.

מבחינת הפרש שערים אז באמת:

הפפ טים הפסידה רק 3 פעמים בהפרש שני שערים, כולם היו במשחקי חוץ של נוקאאוט:

3-1 לאינטר בצ’מפיונס (הגול של בויאן היה חוקי והיינו אמורים לעבור)
3-1 לסביליה בסופרקופה (הפכנו עם 4-0 בקאמפ) של 2010
3-1 לבטיס בגביע (הגיע אחרי 5-0 בקאמפ נואו) ב2011

האמת שזו גם הפעם היחידה (מתוך 3, אבל עדיין) שלא עפנו מטורניר נוקאאוט בגלל שערי חוץ, אז אפשר לומר שהיה בהפסד הזה משהו מעבר.

כל עוד הקפטנים הוותיקים בקבוצה , אתה לא יכול לקחת מהם את הקפטניות. זאת הייתה הכוונה שלי.
טר שטאגן מעל 10 שנים בקבוצה והוא שחקן מפתח. מגיע לו לפני אראוחו.

סביליה נקמה את נקמתנו…הם עוד יזכו באירופית מהמקום ה-14 בליגה חח.

יונייטד הייתה מביכה מולם, חבל שמולנו הם באו עם רוח קרב.

הסיפור של יונייטד מול סביליה היה בערך הסיפור שלנו מולם, כלומר פציעות/הרחקות של שחקני הרכב מרכזיים ו/או קריטיים (אצלם אפילו היתה מכה קשה יותר).

לא בטוח שקשה יותר, אבל ברונו פרננדש באמת שחקן קריטי עבורם

גם הבלמים שפצועים קריטיים.

image
קים קרדשיאן: Hold my Gucci

היום לפני חמש שנים הגדול מכולם, לפחות בשבילי, עזב את ברצלונה

לא היה כמוהו ולא היה כמוהו.

image

לא הצלחתי לכתוב על זה אז, בטח לא כמו שצריך, לא חושב שאצליח לכתוב גם עכשיו. או לעולם.

שיתווכחו איתי כמה שרוצים אם הוא אנדרייטד, אוברייטד, סטטיסטיקות נחשבות או לא נחשבות, צ’אבי חשוב יותר או לא, אולי לא הכי כשרוני, אולי לא הכי וירטואוז, וגם לא הכי בהרבה דברים אחרים. סבבה. לא איכפת לי.

השחקן שהכי נהניתי לצפות בו. השחקן הכי טוב בשבילי. ביי פאר.

לחלוטין אנדרייטד. אחד הטובים בהיסטוריה ולא רק בעמדה שלו.
הוא נראה כמו פקיד בנק שלא ראה את השמש כבר שנים אבל היה לוחם שלא ויתר על אף כדור ונכנס לקרבות פיזיים מול מפלצות אדם בלי פחד, קוסם מופלא שכל נגיעה שלו הייתה עונג בלתי יאמן, תנועה אסטית בצורה קיצונית, קריאת משחק ומסירה מהטובות אי פעם לדעתי, והכי חשוב הוא עשה את הכל בחן ובקלילות אבל עם תכלס ויעילות שגרם לכל מה שהוא עשה להיראות הכי קל והכי טבעי בעולם.

לחלוטין אנדרייטד והשחקן שאני הכי מתגעגע אליו.

שחקן מצויין, אחד הטובים בדורו, אבל אוברייטד.

בוסקטס, אנדרייטד, לדעתי השחקן היחיד שאם היית מוציא אותו מהסגל של אותה שושלת ושיטת המשחק הייתה משתנה ומספר התארים הייתה נפגעת בצורה משמעותית הוא בוסקטס(כמובן שמסי לא ספרתי כי הוא השושלת עצמה).

הקושי העיקרי בצ’אבינייסטה הוא שהם בלתי ניתנים להפרדה. אין צ’אבי בלי אינייסטה ואין אינייסטה בלי צ’אבי. תאכלס ככה אמור להיות הכדורגל.

ומה אם… זה נכון גם לגבי קריירת האימון??

2Cfq

giphy (26)

לא רוצה שאינייסטה יתקרב לספסל, בטח לא של ברצלונה. שיישאר טהור, וכזה שלא מסוגל לטעות.
לא מסוגל לספוג עוד אכזבה (גם אם זמנית, ותיאורטית) כמו מה שקורה לי עם צ’אבי בשבועות האחרונים. ועם אינייסטה זה יהיה חמור פי כמה וכמה.

אם כבר פנטזיות, אני ממש בטוח שאם פפ זוכה בטרבל הוא יהיה מוכן לחזור כדי לאמן את מסי בעונות האחרונות שלו. צ’אבי יכול להיות העוזר שלו וללמוד מחדש כדורגל :smiling_face_with_tear:.

חחח לא. פפ המושלם ומדען הכדורגל הגאון לא יחזור לברסה. איך הוא יסתדר בדיוק בלי האפשרות לקנות כל שחקן שהוא חושק בו? איך הוא יסכים להגיע לקבוצה שאין לה את הסגל הטוב בליגה שלה ואחד הטובים בעולם??
הוא אשכרה יצטרך לאלתר עם מה שיש ולהתפלסף הרבה פחות.

לא יקרה לצערי.

אשכרה עברו חמש שנים…
החלטתי לחדש ציור שלו לכבוד זה, אני מצייר רק את השחקנים שאני הכי אוהב
תמונה

גדולל
מזכיר לי את האסתטיקה של “ספיידרמן אין טו דה מולטיורס” קצת.

לא יודע איפה לשים את זה.

לאמין יאמאל לא ישחק יותר העונה בבארסה.
הוא הולך לאליפות אירופה U17. המאמן סלח לו על הבלגן של הפעם הקודמת.
בספרד יש חוקים נוקשים לגבי שחקני הנבחרות הלאומיות. הקבוצות לא יכולות לסרב לנבחרת הלאומית לא משנה באיזה טורניר מדובר. בשאר אירופה מדובר רק בטורנירים של פיפ"א, שהאליפות הזאת היא לא.
אם יאמאל היה משחק בנבחרת אחרת , בארסה יכלה לסרב.
סתם אנקדוטה ושאר ירקות.

מי היה מאמין, מי היה מאמין
אפילו יוהאן קרויף לא האמין