אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

קראתי “לאמין יאמאל לא ישחק יותר העונה בבארסה.” ומשום מה הבנתי “לאמין יאמאל לא ישחק יותר בבארסה.”

חח התקף לב לדקה.

מקצועית? חברתית? הישגית? טקטית? כלכלית? לא לא לא.

הסיבה מספר אחת למה בוסקטס חייב להישאר ו/או מסי חייב לחזור -

יש אפשרות יותר ריאלית - דמבלה פצוע כל השנה. או נמכר הקיץ.

בכלל שיטת הסיניוריטיז הזאת בבחירת הקפטנים מגוחכת, והגיע הזמן להעביר אותה מהעולם.

אין שום סיבה שאצלכם דמבלה יקבל קפטן לפני אראוחו לדוגמה, בדיוק כמו שאצלנו לא הייתה שום סיבה שבנזמה קיבל קפטן לפני קרבחאל.
ואם דמבלה/בנזמה לא מבינים את זה ונעלבים, אז שיילכו לחפש.

כן, אבל מה עכשיו תעשה רפורמה, ואז הפגנות וחסימות ובלגאנים? למי יש כוח לזה.

בכל מקרה, זו בעיה שדמבלה יהיה קפטן רביעי. זו בעיה יותר גדולה שרוברטו יהיה קפטן ראשון. או בכלל.

יש לנו בקושי שתים שלושה שחקנים (אולי דה יונג) ארוחאו וטר שטגן שאני מחשיב אותם בתור חומר ראוי לקפטן.

זה חלק מהבעיה.

גם לבנדובסקי כשיר לקפטניות מבחינתי, הרבה לפני דמבלה.
בטח דה יונג ואראוחו.

טר שטגן צריך להיות קפטן ראשון. הוא היחיד שבשנים האלה של ההשפלות לא היה בורח למנהרה, אלא הולך להתנצל בפני האוהדים. והוא גם הראה שעם הגנה נורמלית הוא יודע לחזור להיות השוער הטוב בעולם.

הקפט השני צריך להיות אראוחו, כי יש לו אופי של קפטן.

הקפטן השלישי צריך להיות דה יונג. מעבר לעובדה שזה שחקן שנלחם כדי להישאר למרות שניסו לדחוק אותו למקום בו הוא ירוויח הרבה יותר כסף, הוא הראה חתיכת אופי בזמן שלו אצלנו, למרות שהקבוצה סביבו הייתה לוזרית ברובה.

כקפטן רביעי לגמרי הייתי לוקח את לבנדובסקי. ווינר שכל הזמן מדבר עם השחקנים סביבו, מנסה להרים אותם ולפקס אותם. קצת מוזר ששחקן שרק הגיע יהיה מועמד לקפטן, אבל מדובר בשחקן ותיק ככה שזה די מתקזז.

מסכים עם השמות אבל פחות עם הדירוג. אראוחו צריך להיות קפטן ראשון רות סוף.

אחרי זה תשחקו עם הדירוג.

דרך אגב, אין שום בעיה השנה לבטל את השיטה של הסיניוריטי, כי אין שום שחקן ותיק שיפגע מזה ויש לו כח בחדר הלבשה.

מה אלבה ודמבלה יעשו?

דרך אגב אם ראפיניה ישאר, רק בתיאוריה, לא הייתי מתנגד גם לתת לו . הוא יותר קפטן מכל האלבות והדמבלות שברשימה.

משהו ששמתי לב אליו רק עכשיו -

אינטר > פורטו > בנפיקה > מילאן >

זאת הייתה אמורה להיות ההגרלה של ברצלונה העונה בליגת האלופות עד לגמר הצ’מפיונס, היה מאוד אפשרי להגיע לגמר בקלות.

נחמד (עד כדי שיבוץ)

עם יד על הלב, כמה אוהדים פה היו רוצים שברצלונה הזו תצטרך להתמודד עם כובד האחריות ההיסטורי של קלאסיקו גמר אלופות ראשון אי פעם?

כל מי שרואה את ברצלונה העכשיות יודע שכל הקבוצות פה יכולות ומסוגלות להדיח את ברצלונה הנוכחית. אין פה קבוצה אחת שברצלונה נחשבת קבוצה יותר טובה ממנה. בטח אינטר ומילאן ששתיהם בלשון המעטה לא נופלות מברצלונה.

רק בשביל הדוגמה ברצלונה הנוכחית לא מצליחה במשך שנתיים שלמות לנצח את ראיו ויקאנו האימתנית כולל בבית. אם אני לא טועה הצלחנו לכבוש מולם רק שער אחד. אז מה יש לנו למכור באירופה?

מצטער שנתקע על זה, פשוט קשה לי עם טיעונים מהסגנון הזה, הם פשוט חסרי טעם.

לכל קבוצה יש איזשהו נתון סטטיסטי רע מול קבוצה מסוימת. הנתון לא מספר כלום.
לשם השוואה, סיטי הפסידה לטוטנהאם ב3 מתוך 4 המשחקים האחרונים. כלומר מצב דומה מאוד לשל ברצלונה מול ראיו, וכולנו נסכים שסיטי חזקה ויציבה בהרבה מברצלונה הנוכחית.
מישהו חושב שאת הקדנציה של פפ בברצלונה אפשר לסכם ב25% הצלחה מול רובין קאזאן? (ב4 משחקים).

בקיצור, די לצ’רי פיקינג, יש מספיק טיעונים ענייניים יותר בעד ונגד היכולת של ברצלונה, והנתון מול ראיו לא אחד מהם.

לדעתי יש לברצלונה יתרון מול הקבוצות הנ"ל גם מול אינטר שלא הצלחתם לעבור, בגמר זה סיפור אחר אבל שם זה רק משחק אחד.
לפעמים ההבדל בין קמפיין מוצלח מאוד באלופות לקמפיין כושל זה אחוז מזל ועבירת יד אחת שלא נשרקת בזמן.

ברוך בואך למדור אנקודוטות ושאר ירקות , פה זה מדור שיותר משוחרר ופחות מדעי ועובדתי משאר התרדים.

המסר שלי הוא חד וברור. ברצלונה לא פיספסה שום הזדמנות להגיע לגמר של האלופות, ואם היא היתה עולה לשלב הנוקאוט רוב הסיכוים שהיא היתה מודחת בצורה מביכה בדיוק כמו שהוא היוא הודחה בשנים האחרונות שלה מול קבוצות שהם לא חזקות יותר מאינטר ומילאן ויסלחו לי אוהדי פרנקפורט ויוניטד הגאים.

לא אינטר פורטו מילאן ובנפיקה הם קבוצות שצריכות לפחד מברצלונה הנוכחית. ומי שרוצה להשלות את עצמו ולשחק בנדמה לי או לשקר לעצמו מוזמן.

כאנקדוטה, הנתון שהבאת מאוד מעניין.
כבסיס לטיעון ליכולת של ברצלונה - לא.

איך קוראים לתרד שאנחנו מתכתבים פה?

יש לי הרבה בעיות עם הקבוצה, אבל בלי ההיעדרויות, ועם ההגרלה הזו היינו בגמר. אי אפשר להתעלם מההשפעה של הפציעות של שחקני מפתח לפני משחקי ההכרעה

הבעיה שלי שגם לאינטר ומילאן לא מגיע להיות בחצי גמר ובטח לא בגמר.
בשנה שעברה מילאן לא עברה את שלב הבתים ואינטר עפה בשמינית.
השנה הן נהנו מהגרלות קלות ויד אחת אקראית שלא נשרקה לטובת בארסה. יכל גם ללכת הפוך .

ככה זה בשיטת הגביע. טעות שיפוט, פציעה של שחקן מפתח או מחצית שחורה ואתה בחוץ.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1658130613554094081?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1658130613554094081|twgr^8ab21a331f1eaaab77d5b865f928175bacdf85bf|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sport.es%2Fes%2Fnoticias%2Fbarca%2Fdiscurso-xavi-inicio-temporada-prometia-barca-campeon-87419026

https://twitter.com/Nkjnr/status/1652523193305890816

סרטון מחדר ההלבשה של צ’אבי לפני פתיחת העונה - נשמע נחרץ מאוד לגבי הליגה ואכן קיים את זה.