אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

נניח בצד את חוסר שביעות הרצון מהסגנון/יכולת (יודע שזה קשה, פורום בארסה וכו׳) - אם היו אומרים לכם בתחילת השנה שתקחו את הליגה ותודחו בשלב הבתים - הייתם לוקחים?

חושב שכאוהד בארסה הייתי לוקח בעיניים עצומות, אבל מעניין מה דעתכם כי ייתכן שזה מושפע מהיותי אוהד ריאל שבע-צ׳מפיונס ורעב-לה-ליגה.

חד משמעית.

עריכה: טוב, מסתבר שיש לי בעיה בהבנת הנקרא, כי פספסתי את החלק של ההדחה מהאלופות.

אז לא יודע - ההדחה מאוד כאבה וכואבת לי, אבל אני יודע שהיו “נסיבות מקילות” (הקבוצה עוד לא התחברה בספטמבר-אוקטובר, פציעות של 3 הבלמים הבכירים, שופטים).
חושב על זה וחוזר אליך :slight_smile:

כן, אבל רק כי הייתי בטוח שזה אומר שיקח לנו זמן להתחבר ובסוף נקבל קבוצה שמשחקת כדורגל. עבדו עליי.

אז מסתבר שבגלל 8 הדקות שאובימיאנג שיחק אצלנו בתחילת העונה לפני המעבר לצ’לסי בספטמבר הוא נרשם כאלוף ספרד.

ועדיין אובמיאנג תרם יותר לאליפות הזאת, מאשר הזאר ל-8 (!!) התארים שיש לו אצלנו.
סטטיסטיקה מעניינת - להזאר יש יותר תארים אצלנו, משערים.

יש לו ולזידאן אותו מספר אליפויות ספרד כשחקן

בסדר, זידאן כבר אמר שיותר קשה לזכות באליפות מאשר בצ’מפיונס. ובמקרה שלו הוא גם צודק.

זיזו מתנחם בזה שכשהוא מסתכל על אובמיאנג, הוא שמח שהוא התקרח בגיל מוקדם.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1658371575354146816?t=_ubYLxqQglm6eK7SYH9-BA&s=19

אם היית אומר לי שנגיע מקום שלישי בליגה ונודח משלב הבתים הייתי לוקח אם זה היה מבטיח בניה נכונה או סגנון נכון.

ידעתי מראש, ולכן בין היתר אמרתי לשים את זה בצד :slight_smile:

ברצלונה הייתה צריכה את האליפות והסופרקאפ בשביל המורל ולהצדיק את ההשקעות. יחד עם זאת, זה לא יספיק להמשך. זה אולי פלצני, אבל כן לבארסה יש יומרות לגבי הסגנון שלה. המועדון רחוק מאוד מהתוצר שאפיינה אותו ולאפורטה לחלוטין מכר והבטיח לעובדים את החזרה למקורות והנוסטלגיה.

לא מצפה לטרבל מין הסתם, ומספיק לי שנחזור להיות לפחות רלוונטיים בכמה מסגרות, אבל הסגנון הוא משהו שחייבים להחזיר.

אני לא הייתי לוקח.
אחרי השקעה של 200+ מיליון, ועם צעירים מבטיחים שכבר היו לנו, ציפיתי גם לאליפות וגם לעבור את שלב הבתים.
אבל לא ציפיתי לפער כזה וגם לא לקצב של 95 נקודות.

אחלה אנקדוטה, אבל זה 8 דקות יותר מאינאקי פניה. שחקן סגל ראשון.

מישהו יכול להגיד לבארסה מאניה שהם בלתי נסבלים? חצי מהפעמים שאני נתקל בפוסטים שלהם (בכל זאת יש חצי של מידע אינפורמטיבי שאני שמח להיתקל בו) זה נראה כאילו ילדים כיתה ג השתלטו להם על העמוד. ואני עדין כי כזה אני, כידוע לכם.

ילדותי ברמות. לא יאומן איך שי פל חרבן את הדבר היפה שהוא בנה.

העיקר הוא נותן הרצאות כאילו הוא איזה פרופסור…

וזה בלי שהזכרת את פוסט השידוכים שעלה היום, שבטח זיכה את המועמדת ב-373784858555 דיק פיקס לאינבוקס.

אבל היי…לפחות כבר אין את הניסוח המדהים, שחזר על עצמו המון בעבר - “בניגוד לאתרים/דפים אחרים שגומרים ורצים לספר לחברה, אנחנו נותנים לכם מידע מבוסס”.

רק חבל שזה הפך ל"בניגוד לגליצ’ים של אופירה אנחנו מפרסמים לכם בנות שלא הייתם רוצים לראות בבגד ים"

אני מקווה שהיא לא קוראת פה במקרה :joy: :joy: :sob: :sob: :joy: :joy:

גם בזה הם השתפרו. לא יודע אם אתה זוכר, אבל בעבר הקצת רחוק היו לא מעט פוסטים עם תמונות של נשות שחקנים/אוהדות, לפעמים עם יותר בגדים ולפעמים עם פחות, עם הכיתוב האלמותי “מת אבא שלה, מת”, או משהו עם בורקסים.

ואתה עוד טוען שהם מידרדרים. לא יפה.

לא מאמין. בניגוד לספורטאנטר, שהייתה בו נציגות נשית (מועטה, אבל הייתה), פה היא לא קיימת בכלל.

לפחות עד שאחד מאיתנו יחליט שהוא כזה.

The Montjuïc Olympic Stadium will not yet be ready for the first games of La Liga 2023/24, so until mid-September, Barça will only away games. [Diario AS]

שי רצה לעשות מזה כסף, ולקבל בוסט לאגו. את זה הוא השיג. הכעס היחיד שלי עליו זה שמבחינתי הוא ברתומיאו הישראלי-הוא בנה את הקהילה וחירבן אותה במו ידיו, כאשר לא היה צורך. הוא היה יכול להשיג את זה בלי להרוס את הקהילה ולהזניח אותה ככה.