גמר מונדיאל 2022 - הריקוד האחרון המושלם של ליאו מסי

בחלק מהמקרים מדובר על קהל שעוד לא חזר למושבים מאז היציאה לפיפי+קולה+נקניקיה במחצית.

גמר מונדיאל וזה, אבל סדר עדיפויות זה הכל בחיים.

זה לא גלביות, וידאתי את זה. אלא כיסאות ריקים.
אני שמתי לב לזה בדקה 55 בערך. זה איזורים שלמים, לא נראה לי שבמקרה כולם שם בשירותים.
אעלה תמונות אחר כך

רבאק כאילו זה הדבר הכי מביך במונדיאל הזה :joy:

לא הכי מביך, אבל מביך בפני עצמו

זה דרום אמריקני טיפוסי - מאניה דיפרסיה. אני מצפה לחילוף שיכניס קצת דם חדש לארגנטינה וממסי לקחת קצת אחריות עכשיו ולהתניע מחדש את האנרגיה. יאללה זה עוד לא נגמר.

אתם רואים פה עכשיו את ריאל מדריד בליגת האלופות (נגד מנצ’סטר סיטי?) פשוט בכדורגל נבחרות. מי שעדיין לא הבין. כדורגל. תודה אלוהים, תודה. אסור אף פעם לסכם לפני השריקה האחרונה.
דידייה דשאן עשה בלאגן על המגרש ואפילו אנטואן גריזמן יצא וזה הימור - ובסוף זה הצליח לו. עם לא מעט תחת וארגנטינה עדיין בהלם. הכל משתנה תוך דקה. לא היו מרחמים על קיליאן אמבפה בלי הצמד הזה, ובסוף עם קור רוח לא מהעולם הזה, כאילו הוא במעגל הקפצות בים…

עד הדקה ה-80, צרפת הייתה על תקן ספרד מול מרוקו - בעיטה אחת לשער (לא למסגרת, לשער), ורגליים רועדות.
החל מהדקה ה-80 - התפקידים התהפכו. הארגנטינאים בפאניקה, וכשכל איבוד כדור מוביל למתפרצת של מגה טיסנים, זה מפחיד אפילו יותר.

יאללה שלך כדורגל. לא ייאמן.

Wow,פשוט וואו

Football Bloody Hell GIF - Football Bloody Hell Alex Ferguson - Discover & Share GIFs

Football, bloody hell

שיפוט מחפיר. תהרגו אותי אני לא מבין איך השופט לא רואה שלפחות שלושה שחקני ספסל של ארגנטינה נכנסו למגרש לפני השער.

לצערנו הרב בכול המונדיאל הזה שופטים לא מצליחים לשמור על המצב של שחקני הספסל.

תעזבו אותכם משטויות, מה שקרה בדקה האחרונה היה פשוט מטורף.

אמבפה הולך להיות יותר גדול ממסי ורונאלדו.

לא סובל פנדלים שנשרקים על שחקן שמסתובב להגן על הפנים ואז הכדור פוגע לו ביד.

אם יש צדק בכדורגל ארגנטינה צריכה לקחת את זה. זו התשוקה והאהבה למשחק מול נבחרת כוכבי אפריקה קרה ואירופאית.
ואמוס ארחנטינה.

עוד נרחיב, עוד נדבר, עוד נספר, אבל בקצרה - אין, פשוט אין, ולא היה, ולא יהיה יותר מגיע מזה.

זה הגמר הגדול ביותר איי פעם ללא ספק, פרסומת מדהימה לכדורגל וסוף מהאגדות לליאו מסי ומגיע לו. צרפת קמה מהקבר בצורה לא הגיונית ולא אהמר לעולם נגדה או נגד קיליאן אמבפה עם משחק לפנתיאון ששוב גרם לי לפנטז שייבחר נכון ויגיע לסנטיאגו ברנבאו - אבל היא לא נתנה מעצמה כמעט כלום. כבשה ואז שוב נסוגה וארגנטינה שאיחרה בחילופים - הגיעה למצבים תוך משחק קבוצתי. היא רצה, נלחמה, התאבדה וזה בער לה בוורידים וגם מסי עם קור הרוח בפנדלים. צרפת נבחרת טובה יותר וזה כלל לא נראה היום. אמיליאנו מרטינס גיבור המונדיאל לדעתי. שאפו לארגנטינה למרות שהפנדלים טיפ-טיפה קלים מדי לטובתה. ובעיקר תודה אלוהי הכדורגל, תודה, וברור לכם את מי אני אוהד.

צרפת יכולה לקחת, וזה לא יפתיע אף אחד, גם את 3 המונדיאלים הבאים. יש לה חומר לעשורים קדימה, ויש לה כישרון בטונות. היא יכלה לקחת 2 גמרים רצופים, ולהתחיל להתכונן לגמר השלישי ב-2026. צרפת יכולה לנצח כל משחק, אבל לא את המשחק הזה, לא את הפסיכים האלו בתכלת-לבן.

שלצערנו הרב כבר לא ניראה את הדבר הזה יותר על המגרש :slightly_frowning_face:

קצת סטטיסטיקה.

ולגבי מרטינז

• בעטו לעבר הוגו לוריס 111 פנדלים במהלך הקריירה - עצשר 17 מהם.

• בעטו לעבר אמיליאנו מרטינס 33 פנדלים במהלך הקריירה - עצר 10 מהם.