תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

דווקא פה כן חוויתי תקיעות.

הדרך הטובה ביוצר לצפות לדעתי היא pl.soccerstreams100.io

לכו חפשו את “הפוסט” של מיכאל יוכין בפייסבוק נגד ברק בכר והכוכב האדום בלגראד. הוא ציין את מספר ההפסדים יעני שעם בכר זה שיא שלילי מזה כמה שנים והיה חייב לקנח ב-“המהפכה בעיצומה”. לא מערער על הידע שלו אבל הוא מעצבן, היחיד שכותב בהתנשאות. לא מבין מה חורה לו, מה האנטי נגד בכר. אף אחד לא אמר שהוא פפ גווארדיולה. בכר לא הגיע לכוכב אחרי עונה אחת טובה בהפועל קריית שמונה. הוא לקח שלוש אליפויות וכמובן שהקמפיין בליגת האלופות הוסיף לו ומשך את תשומת הלב. ואנחנו רק בתחילת העונה. ואם הכוכב תעשה קמפיין יפה איכשהו בבתים ותפסיד בליגה עוד חמש פעמים ותזכה באליפות, אז מה? איכס.

באותה מידה הרגיז אותי איך שהוא מתבטא נגד חטאפה וגרינווד. הרי חזקת החפות לצידו, האשה נשארה אתו ועם הילד. ברור שזה נושא נפיץ וטעון, וכל אחד יכול לבחור צד, אבל להשתלח באופן כזה?

הסגנון הזה שלו הפריע לי יותר ויותר עד שהייתי חייב לסלק אותו מהפיד שלי לפני כמה שנים. יש סף עצבים מסויים שאחריו אני מפסיק לעקוב למען השלווה הנפשית. קרה לי גם עם מדרידיסטה

הוא איבד כל הערכה מצדי אחרי שהוא טען שהעונות של מסי בפריז היו הצלחה מסחררת. לשני הצדדים.

שמישהו יסביר לי אחת ולתמיד - איך מוצאים לינקים למשחק? בלי שצריך להירשם או להוריד משהו… נניח היום המשחק של ברייטון (רוצה לראות מה שלום אנסו מחמל נפשי) - איך אני מוצא?

מדד מובטח לעוזרים!!!

אני משתמש באתר הרוסי הזה שלא איכזב אותי מעולם:

https://k128.liveball.cc/matches/2023-09-24

בטח ישלחו לך פה גם אתרים נוחים יותר באנגלית אבל הלינקים ברוסית עובדים לי חלק תמיד.

שמור אותם:
Soccer Streams - dedicated to the highest quality of free soccer / football streams

הרבה משחקי למצוא את האיקס הקטן, ותהיה מוכן את ה ctrl+w לכל החלונות שיקפצו לך, אבל עושה את העבודה ואפילו תוכל לבחור את שפת השידור.
משתמש בו כבר כמה שנים טובות למשחקים חסרי שידור.

מכניסה זריזה זה נראה אתר מושלם
3 קליקים והייתי כבר בתוך השידור

לא פותח היום. יש לך קצת זמן לנסות כמה לינקים עד שתמצא את זה שעובד.

rojadirecta
לך למשחק הרצוי, תמצא אליו בדרך כלל כמה לינקים כולם פתוחי, תבחר את ההוא שעם פחות דיליי וזכית.

בדרך כלל זה גם לינקים בספרדית

אם יש מנהל שיכול לטפל בעניין, אולי כדאי לנעוץ את הדיון הזה איפושהו בפורום. יעזור להרבה כאן בעתיד ויתן לכולנו איזשהו מאגר של אתרים כאלה כי מידי פעם אתר כזה נופל או עובד רע ואז נעבור לאחד הבא ברשימה.

אם רוצים להשקיע, אפשר פשוט בהודעה מרוכזת לשמור את הקישורים לאתרים השונים, או ממש בדיון מסודר ואז לפי הלייקים נוכל לדעת כמה כל אתר מוצלח (כמו תגובות על שאלות בגיטהאב או רדיט).

התוכנה הכי טובה בעולם היא AceStream, שידור באיכות גבוהה. הבעיה היא שלא תמיד יש לינקים. רציתי לראות משחק בספרד ולא מצאתי משהו נורמלי, אז התפשרתי על דיליי של 5 דקות במשחק.

בכל מקרה, יש פה קישורים:

יש מצב שאני מנחס לעצמי את המשחק, אבל עד עכשיו לפחות ולמרות שנכנסתי מהטלוויזיה לדפדפן פסימי מתמיד, לא הייתה פרסומת אחת והלינק הראשון שניסיתי, הראשון ברשימה אם תהיתם, עובד חלק יותר מ-one.

אני שמרתי את כולם והיום ראיתי דרך הלינק של סשה והיה מושלם. אמנם פורטוגזית אבל נראה לי שהאינטרנט עושה לי בכוונה.

מצחיק. כל חיי אני רואה משחקים בדיליי של שעות (חתונות, נסיעות, כיפור)
אני דואג כמובן לא להיחשף לספויילרים, וחייב לציין שהריגוש הוא זהה לחלוטין ואפילו יותר טוב - אפשר להעביר פציעות ומריחות זמן.

כשהייתי ילד האתגר היה לא להיחשף לתוצאה. היום, כשאין אח קטן מעצבן בסביבה, זה פשוט יותר.

מה עשית לאח הקטן שלך…? :scream:

התחתנתי :slight_smile: