תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

די בטוח שהיה על זה דיון אבל לא מוצא: מישהו עשה השוואה מקיפה על הדרך הזולה ביותר לקבל שידורי ספורט בארץ? נניח ספורט 1+2 בפנים (מניחשזו תוספת אחידה), one (כלול בחבילות בסיס?) וספורט 5 ו-5+. אגב , אם יש שידורי סטרימינג זרים בתשלום, באיכות טובה, גם אשמח לשמוע.

(ברור שפיראטי יותר זול מהכל אבל בשעה טובה יש לי טלוויזיה נורמלית וזה נראה כמו תחת).

אם שמים בצד את צ’רלטון, אזי אני די בטוח ש-FreeTV זו האופציה הזולה ביותר (30 שקל כולל כל ערוצי הספורט למעט צ’רלטון אאל"ט).

אם צ’רלטון קריטי לך, המנוי שלהם אני חושב די אחיד במחיר אצל כל הספקים השונים ולכן החבילה הזולה ביותר תהיה פשוט אצל הספק הזול ביותר שמאפשר מנוי של צ’רלטון (FreeTV כרגע לא מאפשרים). אני מנוי כבר שנים של סלקום אז אני לא סגור על המצב כיום, אבל בזמנו כשהייתי משווה הרבה, בדר"כ פרטנר היו הזולים ביותר. אם כי הפלטפורמה שלהם נוראית, קח בחשבון.

נוראית באיזה אופן? ממשק? במה היא שונה מסלקום?

גם סטינג מאד זול ממה שהבנתי אגב. מישהו התנסה?

אני בדיוק עברתי ליס והממשק שלהם מזעזע

איכות התמונה הכי טובה היא תמיד דרך לווין ואיכות UHD, עדיף על האיכות הכי טובה בסטרימינג.

יס פלוס: הייתי איתם תקופה ארוכה. אין לי מושג מה ליאור רוצה, לי זכורה חוויה מעולה. עם זאת, המחירים שלהם בשמיים ולא קרובים ללהצדיק את זה. בגלל זה אני לא איתם כיום.

סטינג: סה"כ הייתי איתם כמה חודשים, והייתה לי חוויה טובה. הבעיה היא שהשירות דל מאוד, וכל ערוץ נוסף עולה כסף. אפילו ONE לא נכלל בחבילה שלהם, ועולה איזה 15 שקל. אם מוסיפים הרבה ערוצי ספורט זה כבר מייקר את העסק.

סלקום: אני איתם עכשיו. יש לי חבילה שנקראת Fiber TV 1Gb Sport כלומר אינטרנט סיבים במהירות 1000 מגה, וטלוויזיה הכוללת את כל ערוצי הספורט (חוץ מONE2, שבכנות מעולם לא צפיתי בו) במחיר של 299 שקלים לחודש. הממשק סבבה בך סך הכל ואני מרוצה.

פרטנר: החברה היחידה שאין לי ניסיון איתה. לא שמעתי דברים חיוביים.

הוט: לא להתקרב. מדובר בחברה הכי נוראית שיצא לי להיתקל בה. הנציגים משקרים ללקוחות בלי בושה, אין סיכוי שתקבל חודשיים שתי חשבוניות זהות ואם תרצה להתנתק הם יעשו לך את המוות - גם אם שלחתם נתק.

ניתן להיעזר גם באתר המצויין:

בכל אופן, כפי שדוד רשם - FreeTV הוא אופציה מדהימה למי שמוכן לוותר על צ’רלטון. אני בעצמי שוקל את זה, כי זה כל כך הרבה יותר זול מכל האחרים.

איטית מאוד ולא נוחה לשימוש. הממש של סלקום הרבה יותר נח.

תראה, בגדול אני חושב שיחסית יש קונצנזוס שמבחינת תמורה למחיר (כולל תכני ה-VOD), סלקום הספק הכי טוב שיש. בדר"כ הם יקרים יותר מפרטנר ב-20/30 שקל לחודש בערך והתוכן כל-כך הרבה יותר עשיר, כמו גם כאמור הפלטפורמה עדיפה פי כמה, ככה שזה פשוט נו בריינר.

ואם איכשהו גם תפסת מבצע טוב או נציג פראייר אתה יכול לפעמים להוציא מהם מחיר שמתחרה בפרטנר.

החיסרון העיקרי שלהם זה הדחיסה, הם במובהק בוחרים בסטרים יציב יותר על פני איכות, ואיכות התמונה בשידורים שלהם בהתאם. אני זוכר כמה מגוחך זה היה להוריד פיראטי את העונה האחרונה של משחקי הכס בזמנו במקום לצפות בזה חוקי בסלקום רק כדי לצפות בתוכן כמו שצריך ב-4K.

בכל אופן, זה הספק המומלץ שלי.

גם לי בעבר היה יס והיה מצוין אבל משהו השתנה לגמרי ועכשיו זה פשוט סיוט.

הכי זול שאפשר למצוא עם צארלטון זה סלקום טיוי שאחרי הרבה ויכוחים עם שימור לקוחות וכו׳ מגיעים ל137₪ לחודש לכל החבילה כולל כל ערוצי הספורט למעט ONE 2.

כמו שכתבו פה, מי שפחות דחוף לו צארלטון אז FreeTV עדיף בפער על כולם ב29.9 עם כל ערוצי הספורט למעט צארלטון.

אגב,
לטענתם זה מחיר הצטרפות ועוד יומיים (או יום) המחיר עולה.

לסלקום יש בעיה קשה עם איכות השידור.
הממשק מאוד נוח , המחיר סביר ויש להם הרבה סרטים וסדרות, אבל איכות השידור גרועה ברמות.
הם דוחסים את השידורים בביטרייט נמוך, מה שפוגע מאוד באיכות. זה לא משנה אם כתוב HD או 4K, זה רק אומר כמה פיקסלים יש בתמונה. מה שקובע זה הביטרייט.

בהייטק יש פתגם. זול, מהיר, איכותי - תבחר שתי תכונות.

בגזרת החדשות הטובות, אין הערב נימני

מקווה שיצחקי יהיה לעניין ולכל הפחות לא יפריע.

לקחתי את FreeTV לחודש ניסיון בחינם. נראה שמדובר בפלטפורמה סופר איכותית, והחיסרון היחיד שלה הוא חוסר גישה לצ’רלטון. מי שמוכן לבלוע את הצפרדע הזאת - לעבור דחוף.

נו @Bblanko הנה הלינק לגרסה החדשה. אל תתלונן שאני שם את הלינק בסוף העונה :grin:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lyonstm.ddbtscore

בניגוד לאתרי הסטרימינג, פה לא חוויתי קטיעות והאפלקיצה אף פעם לא איכזבה. אפילו סבלתי פה את מונדיאל הנשים ועכשיו, לחובבי הג’אנר, הם הוסיפו שידורים חיים של הקייטנה של מסי והנפט של רונאלדו.

אפשר להתקין במחשב דרך NOX.

דווקא פה כן חוויתי תקיעות.

הדרך הטובה ביוצר לצפות לדעתי היא pl.soccerstreams100.io

לכו חפשו את “הפוסט” של מיכאל יוכין בפייסבוק נגד ברק בכר והכוכב האדום בלגראד. הוא ציין את מספר ההפסדים יעני שעם בכר זה שיא שלילי מזה כמה שנים והיה חייב לקנח ב-“המהפכה בעיצומה”. לא מערער על הידע שלו אבל הוא מעצבן, היחיד שכותב בהתנשאות. לא מבין מה חורה לו, מה האנטי נגד בכר. אף אחד לא אמר שהוא פפ גווארדיולה. בכר לא הגיע לכוכב אחרי עונה אחת טובה בהפועל קריית שמונה. הוא לקח שלוש אליפויות וכמובן שהקמפיין בליגת האלופות הוסיף לו ומשך את תשומת הלב. ואנחנו רק בתחילת העונה. ואם הכוכב תעשה קמפיין יפה איכשהו בבתים ותפסיד בליגה עוד חמש פעמים ותזכה באליפות, אז מה? איכס.

באותה מידה הרגיז אותי איך שהוא מתבטא נגד חטאפה וגרינווד. הרי חזקת החפות לצידו, האשה נשארה אתו ועם הילד. ברור שזה נושא נפיץ וטעון, וכל אחד יכול לבחור צד, אבל להשתלח באופן כזה?

הסגנון הזה שלו הפריע לי יותר ויותר עד שהייתי חייב לסלק אותו מהפיד שלי לפני כמה שנים. יש סף עצבים מסויים שאחריו אני מפסיק לעקוב למען השלווה הנפשית. קרה לי גם עם מדרידיסטה

הוא איבד כל הערכה מצדי אחרי שהוא טען שהעונות של מסי בפריז היו הצלחה מסחררת. לשני הצדדים.

שמישהו יסביר לי אחת ולתמיד - איך מוצאים לינקים למשחק? בלי שצריך להירשם או להוריד משהו… נניח היום המשחק של ברייטון (רוצה לראות מה שלום אנסו מחמל נפשי) - איך אני מוצא?

מדד מובטח לעוזרים!!!

אני משתמש באתר הרוסי הזה שלא איכזב אותי מעולם:

https://k128.liveball.cc/matches/2023-09-24

בטח ישלחו לך פה גם אתרים נוחים יותר באנגלית אבל הלינקים ברוסית עובדים לי חלק תמיד.